بهترین شهر ها برای زندگی در استرالیامعرفی کشور استرالیامهاجرت به استرالیا

آشنایی با کشور استرالیا برای مهاجرت

دلایل مهاجرت به استرالیا

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا به منظور آشنایی با کشور استرالیا از مزایای زندگی و شغلی در این کشور و انتخاب استرالیا برای مهاجرت مطالب مفیدی را برای شما علاقمندان به اشتراک میگذارد و علاوه بر آن از دلایل مهاجرت به استرالیا به آسان بودن خدمات مهاجرتی این کشور اشاره و از حداقل دستمزد در استرالیا در مقایسه با انگلیس توضیحاتی ارائه می گردد که به دنبال آن از بهترین شهرهای استرالیا برای مهاجرت نیز به ویژگی های هر یک از آنها پرداخته میشود.

 

آشنایی با کشور استرالیا

جهت آشنایی با کشور استرالیا می توان به این نکته اشاره داشت که این کشور ثبات مالی بسیار خوبی داشته و نرخ بیکاری در استرالیا پایین است که با این شرایط فرصت های شغلی فراوانی در شهرهای این کشور وجود دارد از جمله شهرهای سیدنی، بریسبان، پرت و ملبورن، همچنین آشنا شدن با استرالیا روشی مناسب برای انتخاب این کشور برای مهاجرت و کار و زندگی در این کشور می باشد.

 

 

ارزیابی شما برای ویزای اسکیلد ورکر استرالیا

 با تکمیل و ارسال فرم ارزیابی وکلای مهاجرت ایران ، شانس خود را برای دریافت ویزای اسکیلد ورکر استرالیا محک بزنید

کلیک کنید

 

انتخاب استرالیا برای مهاجرت

انتخاب استرالیا برای مهاجرت و زندگی گزینه بسیار خوبی بوده زیرا این کشور رشد اقتصادی بسیار خوبی داشته که به دنبال آن صنایع گوناگونی در استرالیا رشد پیدا کرده و این کشور تبدیل به بستری مناسب برای مهاجرت نیروهای ماهر کاری شده است.

علاوه بر این کیفیت زندگی در استرالیا بالا است زیرا جمعیت کمی داشته و آلودگی هوا و زیست محیطی ندارد، همچنین در رابطه با مزیت های استرالیا برای مهاجرت می توان به رشد و توسعه سریع اقتصاد و ثبات مالی این کشور اشاره داشت و همچنین در صورت تمایل می توانید مقاله  آمادگی برای ویزای کاری استرالیا را نیز مطالعه بفرمایید.

انتخاب استرالیا برای مهاجرت

دلایل مهاجرت به استرالیا

از دلایل مهاجرت به استرالیا می توان به این موارد اشاره داشت:

 • برخورداری از بهترین سیستم درمانی در دنیا
 • سیستم آموزشی سطح بالا که در رتبه بندی جهانی در مقام هشتم قرار دارد.
 • داشتن دانشگاه ها و مدارس معروف
 • آب و هوای معتدل
 • جاذبه های توریستی
 • زبان انگلیسی به عنوان متداول ترین زبان ارتباط
 • در دسترس بودن خدمات رفاهی زندگی مانند آب و برق
 • خدمات آسان مهاجرتی
 • تبدیل اقامت دائمی به شهروندی استرالیا
 • برخورداری از امنیت بالا و پایین بودن جرم های کیفری

دلیل و انگیزه های مهاجرت به استرالیا تا حدی هستند که مهاجران بین المللی بخواهند به این کشور آمده و کار و زندگی را در این کشور داشته باشند.

 

حداقل دستمزد در استرالیا

حداقل دستمزد در استرالیا برای هر ساعت کاری 18.29 دلار بوده که در یک هفته برابر با 694.90 دلار می باشد و در حال حاضر نیز رو به افزایش است که در مقایسه با حداقل دستمزد برای هر ساعت کاری در انگلیس بالاتر است زیرا دستمزد هر ساعت کاری در انگلیس 13.83 دلار می باشد.

نکته دیگر اینکه بدون در نظر گرفتن اینکه شما پزشک، معلم و یا مهندس هستند قادر به تامین هزینه های زندگی  خود خواهید بود، و مهاجران نیز با حداقل دستمزدهای کاری در استرالیا می توانند پروسه کاری خود را شروع نموده تا به رتبه های بالاتری از حقوق برسند.

 

بهترین شهرهای سیدنی برای مهاجرت

 

بهترین شهرهای استرالیا برای مهاجرت

بهترین شهرهای استرالیا برای مهاجرت هر کدام یک ویژگی و امتیاز شاخصی برای کار و زندگی دارند از جمله:

 • شهر آدلاید جزو بهترین شهرها در زمینه خوراک و نوشیدنی ها
 • شهر بریسبان بورس املاک روستایی
 • شهر جانبرا بهترین مکان برای زندگی خانوادگی
 • هوبارت بهترین شهر برای خرید و سرمایه گذاری ملکی بین المللی
 • ملبورن پایتخت فرهنگی استرالیا
 • شهر پرت بهترین از نظر آب و هوا
 • و شهر سیدنی با بهترین فرصت های شغلی

بهترین دلایل مهاجرت به استرالیا خریداری ملک های خارجی ارزان در هوبارت و هزاران فرصت شغلی در شهر سیدنی می باشد.

 

مزیت های مهاجرت به استرالیا

پیرامون آشنایی با استرالیا و مزیت های این کشور برای مهاجرت به کیفیت سطح بالای زندگی در استرالیا اشاره شد همچنین به علت توسعه اقتصادی و ثبات مالی استرالیا فرصت های شغلی بسیاری در شهرهای این کشور از جمله سیدنی وجود دارد، و یکی از مهم ترین دلایل مهاجرت به استرالیا آسان بودن خدمات مهاجرتی در این کشور می باشد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران مجرب خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و سرمایه گذاری ملکی بین المللی را ارائه و تکمیل می نماید.

 چنانچه جزئیات بیشتری در خصوص آشنایی با استرالیا و دلایل مهاجرت به استرالیا نیاز داشتید می توانید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ارتباط زنده ویدیو کال داشته و یا برای مشاوره حضوری با وکیل معتمد کار خود وقت رزرو نمایید، همچنین بابت مطالعه مقالات گردآوری شده مان کمال سپاس را داریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا