اخبار ILLروشهای مهاجرتی

آمار مهاجرت به اروپا در اواخر سال 2020

مهاجرت به اروپا

آمار مهاجرت به اروپا در فواصل زمانی گوناگون محاسبه و گردآوری می شود اما تعداد مهاجرت های اروپایی سال 2020 بنا به پاندمیک کووید 19 و بسته بودن مرزهای هوایی، دریایی و زمینی با کاهش های چند درصدی مواجه بوده است، که پیرامون همین موضوع وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا به چگونگی انواع مهاجرت به اروپا در اواخر 2020 به آمار مهاجرتی به اروپا پرداخته و از بهترین و مناسب ترین کشورهای اروپایی مهاجرپذیر نیز نام می برد. در بررسی این نکات همراه ما بمانید.

 

آمار مهاجرت به اروپا

آمار مهاجرت به اروپا در سال 2020 در ماههای سال در کشورهای اروپایی متغیر بوده است، با توجه به خروج انگلیس از اتحادیه اروپا می توان سوابق مهاجرتی به این کشور را بدین گونه عنوان نمود، طبق آمار و تحقیقات در پایان ماه می سال 2020  نزدیک به 313000 نفر به انگلیس جهت ماندن و اقامت 12 ماهه یا مدت زمان بیشتر با عناوین و اهداف گوناگونی سفر نموده اند ولی قصد اقامت دائمی در این کشور نداشته اند.

بسیاری از آمارها و تحقیقات بر اساس نوع ویزاهای صادر شده، نوع ملیت و یا جنسیت مهاجران به کشورهای اروپایی گردآوری شده است، که باید گفت آمار مهاجرت ها به کشورهای اروپایی نشان دهنده وضعیت اقتصادی و اجتماعی این کشورها می باشد، لذا آمارهای مهاجرت به کشورهای اروپایی بر اساس عوامل گوناگونی بررسی و اعلام میشوند مانند شرایط کاری، استانداردهای زندگی، تحصیلی، درمانی یا خرید ملک خارجی.

 

مهاجرت های اروپایی سال 2020

کاهش آمار مهاجرت های اروپایی سال 2020 تحت تاثیر پاندمیک کووید 19 کاملا مشهود بوده که در نیمه ماه ژوئن 2020، شش درصد از فرودگاه ها، 25 درصد مرزهای زمینی و 9 درصد مرزهای آبی دریایی برای ورود و خروج از مناطق و کشورهای اقتصادی اروپایی بسته بوده است. مهاجرت های اروپایی سال 2020 در نیمه و ماههای پایانی سال با کاهش درصدی مواجه بوده است.

مهاجرت های اروپایی سال 2020

مهاجرت به اروپا در اواخر 2020

مهاجرت به اروپا در اواخر 2020 تحت عناوین گوناگون و با روش های مختلفی انجام شده مانند سرمایه گذاری ملکی بین المللی، تحصیلی، کاری و درمانی که برای هر یک جداول و لیست هایی موجود می باشد، بر خلاف اینکه آمار مهاجرت به اروپا در دهه قبل یعنی 2010 بیشتر مهاجرت های کاری بوده است.

مهاجرت به کشورهایی اروپایی در سال 2020 بیشتر سرمایه گذاری ملکی بین المللی، تحصیلی، درمانی و سپس کاری بوده است که بنا به پاندمیک کووید 19 این آمار در ماههای پایانی سال 2020 با کاهش چند درصدی در برخی از کشورها روبرو بوده است اما مهاجرت به منظور سرمایه گذاری ملکی در خارج همچنان آمار قابل توجه ای داشته است.

 

آمار مهاجرتی به اروپا

برخی تقویمها و محاسبه های آمار مهاجرتی به کشورهای اروپایی و حتی بین المللی گاها سه ماهه، فصلی و یا در نیمه هر سال می باشد و به دنبال این موضوع بر اساس آخرین آمار ماه می سال 2020 تعداد مهاجرت ها به کشورهای اروپایی در اول ماه ژانویه 2019 بیست و یک میلیون و هشتصد هزار نفر از ملیت های غیر اروپایی به کشورهای اروپایی بوده است.

یعنی مهاجرت از قاره های غیر اروپایی به کشورهای اتحادیه اروپا، همچنین آمار مهاجرت ها به کشورهای اروپایی از چندین لحاظ تحقیق و جمع آوری شده از جمله نوع ملیت و صدور انواع ویزا.

کشورهای اروپایی مهاجرپذیر

 

کشورهای اروپایی مهاجرپذیر

پرتغال، اسپانیا، جمهوری چک، یونان، ایتالیا از کشورهای اروپایی مهاجرپذیر در سال 2020 بوده اند، پرتغال و کشور چک در رده های بالای جدول و کشورهای یونان و ایتالیا در رده های پایین جدول کشورهای اروپایی مهاجر پذیر هستند. همچنین کشورهای سوئیس، نروژ، سوئد، کانادا، استرالیا، آلمان، دانمارک، هلند، فنلاند و آمریکا نیز در لیست بهترین کشورهای دنیا برای انواع مهاجرت بوده اند.

بهترین کشورها در اروپا برای مهاجرت هر کدام استانداردهایی برای زندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری ملکی بین المللی دارند از جمله پرتغال که از مهاجرپذیرترین کشورها در سطح اروپا می باشد.

 

آمار و ارقام مهاجرت به اروپا

بدین نکته رسیدیم که برخی از تحقیقات و آمار مهاجرت به کشورهای اروپایی بر اساس ملیت، جنس و نوع ویزاهای صادر شده منتشر شده و بعضی از این نتایج مربوط به سه ماه فصل های مختلف می باشد اما برخی از کشورهای اروپایی در صدر جدول بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت در سال 2020 بوده اند از جمله پرتغال و اسپانیا که به دنبال آن از کشورهایی مانند یونان، ایتالیا، نروژ، سوئد نیز نام برده شد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم امور مهاجرتی و سرمایه گذاری ملکی بین المللی را با رعایت نکات حقوقی ارائه و تکمیل می نماید.

و شما علاقمند گرامی در صورت نیاز به جزئیات بیشتر در خصوص آمار مهاجرت به اروپا در سه ماهه نخست، یا نیمه سال و اواخر 2020 داشتید می توانید با مشاوران IIL برای ارتباط زنده ویدئو کال یا مشاوره حضوری با مشاوران و وکلای متخصص تماس بگیرید. در ضمن از اینکه مقالات ما را مطالعه می فرمایید کمال تشکر را داریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا