خرید و اجاره ملک در سوئیسمهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به سوئیس

اجاره کردن خانه در سوئیس و تاثیر امکانات بر نرخ اجاره

مهاجرت به سوئیس

اجاره کردن خانه در سوئیس بازار بسیار رقابتی دارد بخصوص در شهرهای بزرگ این کشور از جمله ژنو و زوریخ که در همین رابطه وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا از تاثیر امکانات و قیمت اجاره مسکن سوئیس بر یکدیگر مطالب گردآوری شده را ارائه و از نرخ اجاره خانه و آپارتمان سوئیس نکاتی را مطرح می نماید همچنین از قیمت اجاره آپارتمان در سوئیس در مراکز شهری گفته و از انواع خانه و آپارتمان در سوئیس نیز به مواردی اشاره دارد.

 

اجاره کردن خانه در سوئیس

اجاره کردن خانه در سوئیس بخصوص در شهرهای بزرگ رقابتی است زیرا عرضه مسکن در این شهرها به خاطر اشباع بازار ملک کم است و پیدا کردن انواع مسکن در شهرهای بزرگ این کشور نیاز به زمان بیشتری دارد مثلا پیدا کردن خانه در بخش فرانسوی زبان سوئیس حدود دو تا سه ماه طول میکشد.

 در اجاره خانه نیاز است که برای رزرو ملک مورد علاقه خود پیش پرداخت و بیعانه پرداخت نمایید که برای این کار نیاز به داشتن حساب بانکی خارجی دارید و یا نیاز به نقل و انتقالات اسناد و مدارک داشته باشید که در این مرحله توصیه میشود برای روند قانونی اجاره ملک خارجی از یک وکیل ملکی مشاوره بگیرید.

همچنین در مهاجرت به سوئیس چنانچه علاقمند به خرید ملک در سوئیس بودید بهتر است که مالیات خریداری ملک در سوئیس نیز آشنا شوید، علاوه بر آن برای اجاره کردن خانه در سوئیس در نظر داشته باشید که اجاره در حومه شهرها مبلغ کمتری دارد.

 

امکانات و قیمت اجاره مسکن سوئیس

امکانات و قیمت اجاره مسکن سوئیس بر یکدیگر تاثیر دارند از جمله امکاناتی مانند پارکینگ، آشپزخانه، تعداد اتاق ها، روشنایی، تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، یخچال، خشکشویی، لباسشویی، بالکن فضای سبز که البته باید گفت قیمت اجاره خانه و آپارتمان در محله هایی که موقعیت بهتری و یا امکانات دیگری دارند طبیعتا بالاتر است.

بطور مثال خانه هایی که نزدیک رودخانه هستند و امکان قایقرانی در این رودخانه ها وجود دارد قیمت اجاره بالاتری دارند که بغیر از این امکانات عامل دیگری در اجاره مسکن تاثیر دارد از جمله توان مالی و اقتصادی متقاضیان اجاره خانه، این خانه های مجهز معمولا برای یک ماه تا دو سال به اجاره می روند همچنین باید گفت که تاثیر امکانات بر قیمت اجاره انواع مسکن در سوئیس را به عنوان یک اصل باید در نظر گرفت.

امکانات و قیمت اجاره مسکن سوئیس

نرخ اجاره خانه و آپارتمان سوئیس

نرخ اجاره خانه و آپارتمان سوئیس در شهرهای این کشور از جمله زوریخ، باسل و ژنو بالاست زیرا بازار مسکن در این شهرها اشباع شده ولی همچنان تقاضا برای اجاره در شهرهای بزرگ سوئیس وجود دارد لذا به همین دلیل نرخ اجاره خانه و آپارتمان در این شهرها بالاست، باشد اشاره داشت که حدود 60 درصد شهروندان خود سوئیس اجاره نشین بوده و فقط 40 درصد صاحب خانه هستند، علاوه بر آن باید گفت نرخ اجاره در مناطق روستایی کمتر از مراکز شهری است.

علاقمندان گرامی در مهاجرت به سوئیس بهتر است که اطلاعات کافی و خوبی از این کشور داشته باشید که در همین راستا مقاله ای برای شما تنظیم شده تحت عنوان خدمات بهداشت و درمانی سوئیس برای مهاجران در چه سطحی است؟ که پیشنهاد مطالعه آن را برایتان داریم  که البته بی ربط به هزینه های زندگی در این کشور نیست، در ضمن می توان برای تعیین نرخ اجاره انواع مسکن در سوئیس امکانات داخلی ملک و موقعیت محلی آن را نیز مورد بررسی قرار داد.

 

قیمت اجاره آپارتمان در سوئیس

قیمت اجاره آپارتمان در سوئیس با امکانات مناسب و فرنیچر معمولا در مناطق شهری بدین ترتیب است:

 • آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 1.425.89 فرانک سوئیس
 • آپارتمان یک خوابه  خارج از شهر 1.163.15 فرانک سوئیس
 • آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 2.699.51 فرانک سوئیس
 • آپارتمان سه خوابه خارج از شهر 2.204.17 فرانک سوئیس

همچنین نرخ اجاره نزدیک شهرهایی مثل زوریخ و ژنو بیش از یک میلیون فرانک سوئیس معادل 800 هزار یورو  است که  تقریبا مبلغ بالایی است ولی در این شرایط میتوانید بجای اجاره، خانه و آپارتمان مورد نظر خود را رهن کنید افزون بر آن باید در نظر داشته باشید که قیمت اجاره انواع خانه و آپارتمان سوئیس بستگی به موقعیت محلی و امکانات داخلی آن دارد.

قیمت اجاره آپارتمان در سوئیس

انواع خانه و آپارتمان سوئیس

انواع خانه و آپارتمان در سوئیس را می توان بدین ترتیب عنوان نمود:

 • خانه های بزرگ و عیالواری
 • خانه های بازسازی شده
 • خانه های مسکونی
 • خانه هایی با کاربری تجاری
 • آپارتمان و خانه های دانشجویی
 • خانه های سازمانی
 • آپارتمان های شرکتی
 • خانه های مشترک

که قیمت اجاره انواع خانه و آپارتمان در سوئیس بنا به امکانات و متراژ متفاوت می باشد علاوه بر آن در مهاجرت به سوئیس خوب است که به هزینه های زندگی در سوئیس از جمله هزینه های درمانی در سوئیس توجه کافی داشته تا بتوانید با دید بازتری مبادرت به هر گونه اقدامی نمایید، همچنین اجاره انواع گوناگون آپارتمان و خانه در سوئیس باید در قالب انعقاد قرارداد باشد.

 

شرایط اجاره انواع مسکن در سوئیس

از شرایط اجاره خانه و آپارتمان در سوئیس به تفاوت قیمت اجاره در مناطق شهری و حومه ای اشاره شد که البته نوع امکانات خانه نیز در قیمت اجاره تاثیر دارد که متقاضیان بر حسب درآمد و نیاز خود در مناطق گوناگون ملک مورد نظر خود را اجاره می نمایند همچنین در اجاره مسکن نیاز است که حساب بانکی بین المللی داشته تا در پرداخت وجه اجاره از آن استفاده نمود و علاوه بر آن نیاز به مشاوره با یک وکیل ملکی نیز کاملا ضروری بنظر می رسد.

 

 

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران کارآمد خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را از ابتدا ارائه و به سرانجام می رسد.

چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص چگونگی اجاره انواع مسکن در سوئیس نیاز داشتید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ارتباط زنده ویدئو کال داشته و یا برای مشاوره حضوری با وکیل کار خود وقت رزرو نمایید.

 

 

 

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن