امور مالی و مالیاتی اسپانیامهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت اسپانیا

اگر شما هم به عنوان یک متقاضی مهاجرت به اسپانیا به دنبال اطلاعات درباره اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت هستید، این مقاله برای شما نوشته شده است، با خواندن این مطلب می توانید بروزترین اطلاعات را درباره سرمایه گذاری با ثبت شرکت در اسپانیا و جزئیات بیشتری در رابطه با ثبت شرکت در اسپانیا بدست آورید.

 

ثبت شرکت در کشور اسپانیا

بی شک یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری با ثبت شرکت در اسپانیا چه به صورت یک شرکت تجاری و یا غیر تجاری است. این روش هم سرمایه نسبتا کمتری می خواهد و هم آینده شغلی و اجتماعی بسیار مناسبی برای موسسین شرکت ها به دلیل حمایت های فوق العاده دولت اسپانیا به همراه دارد.

افرادی که خواهان اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت در اسپانیا و سرمایه گذاری با ثبت شرکت در اسپانیا و همچنین تمکن مالی و یا خرید ملک در اسپانیا هستند ابتدا باید درباره ی قوانین کشور اسپانیا در این مورد اطلاعاتی را جمع آوری نمایند و در مرحله ی بعد باید درباره ی روند ثبت شرکت و مزایای آن و همچنین درباره ی مدارک لازم برای ثبت شرکت در کشور اسپانیا اطلاعاتی را جمع آوری نمایند.

در سال های اخیر سرمایه گذاری و ثبت شرکت از روش ها و مسیرهای ورود و اقامت در این کشور است، لذا افرادی که واجد شرایط می باشند می توانند جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت در اسپانیا اقدام به سرمایه گذاری با ثبت شرکت در اسپانیا نمایند.

 

مراحل ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در کشور اسپانیا باید توسط یک وکیل انجام شود و برای انجام آن شما باید یک وکالت ‌نامه به وکیل خود برای ثبت شرکت ارائه دهید.

-دریافت شماره مالیاتی NIE برای شرکت و کسب گواهی NIF

-ارائه شماره مالیاتی NIE شخص حقوقی و شماره شناسایی NIF شخص حقیقی

-پر کردن فرم تعیین نام برای شرکت خود

-تاییدیه حساب بانکی در اسپانیا

-صورت‌ جلسات مجمع عمومی مؤسسین قبل از درخواست ثبت شرکت

-پرداخت مالیات بر دارایی

-اساسنامه شرکت

-ثبت شرکت خود در اداره ثبت شرکت ‌ها

-دریافت دفاتر پلمپ مالیاتی و قانونی کردن آن‌ ها

-ارائه اظهارنامه مالیاتی

 

مزایای اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت

یکی از مزایای اصلی روش ثبت شرکت در کشور اسپانیا امکان به همراه بردن و اخذ اقامت اسپانیا برای اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) از ابتدا می باشد. پنج سال پس از اخذ اقامت دائم اسپانیا ، در صورتی که با زبان اسپانیایی و کشور اسپانیا آشنایی کافی داشته باشید، واجد شرایط دریافت پاسپورت (تابعیت) هستید و همچنین شما بدون هیچ محدودیتی مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن هستید. اما اگر بخواهید به خارج از حوزه شنگن سفر کنید، در هر ۱۸۰ روز تنها ۹۰ روز، مجاز به سفر هستید و می توان به مزایای دیگری از اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت اشاره کرد از جمله :

-عدم نیاز به ارائه مدرک زبان

-عدم نیاز به ارائه مدارک تحصیلی

-امکان فعالیت در بازارهای اروپایی

-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا

-استفاده از برند اروپایی

تیم ” وکلای مهاجرت ایران ” در خدمت هم وطنان داخل و خارج از کشور است تا بتواند هر چه بیشتر در روند و پروسه مهاجرت شما ایمن ترین و بهترین راه ها را پیش روی شما بگذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری با ثبت شرکت در اسپانیا و همچنین نکات ثبت شرکت در کشور اسپانیا میتوانید به صفحه ی مهاجرت اسپانیا رفته و یا با وکلای مهاجرت ایران تماس حاصل فرمایید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا