ارزیابی و تاییدیه مهاجرت کانادامهاجرت به کانادا
مطالب داغ داغ

اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا

با هزینه نازل و با اطمینان کامل تصمیم بگیرید.

نکات برگزیده مطلب
 • اگر می توانستید قبل از اینکه رسما برای مهاجرت به کانادا اپلای کنید ، یک تحقیق درست و حسابی درباره خودتان و شرایطتان در کانادا انجام بدهید و از قبل پاسخ افیسر های مهاجرت را بدانید ، چه می کردید ؟ این موضوع چقدر برای شما ارزش دارد؟

مهاجرت به کانادا همواره یکی از پر طرفدار ترین برنامه های مهاجرتی موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل بوده است. به دنبال تقاضاهای فراوان و البته افزایش بی رویه نرخ ارز به جهت رفاه حال همراهان اریکه عدل و ایجاد اطمینان کافی برای تصمیم گیری ، وکلای مهاجرت ایران بعنوان زیرمجموعه اریکه عدل سرویس اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا را کلید زده است.

با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا شما را با جزئیات پلن اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا آشنا کنیم.

جزئیات اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا

واقعیت این است که ما پیش از این هم در همه برنامه های مهاجرت به کانادا قبل از انجام هر کاری این تاییدیه را میگرفتیم. بعنی این کار جدیدی نیست. این موضوع به ما کمک می کرد نقایص را بر طرف کنیم و شانس موفقیت را به میزان زیادی بالا ببریم.  اما حالا تصمیم گرفتیم با هدف کمک به هموطنان و امکان استفاده همگانی از مزایای فوق العاده ای اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا ، آن را به عنوان یک سرویس مستقل ارائه کنیم.  به دلیل تقاضای فراوان و گرانی بیش از حد ارز وکلای مهاجرت ابتدا با هزینه ای اندک نسبت به اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا اقدام می نمایند و سپس در صورت مثبت بودن پاسخ سازمان مهاجرت کانادا با موکل وارد قرارداد رسمی شده و امور اقامت و مهاجرت به کانادا را برای موکل بدست می گیرند.

هزینه اخذ تاییدیه

در روش اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا متقاضیان تنها با پرداخت مبلغ مناسبی ( 800 دلار برای متقاضی اصلی و 150 دلار برای هر عضو خانواده ) و تنها در دو هفته کاری به صورت قطعی در می یابند که آیا می توانند به کانادا مهاجرت کنند یا خیر. این کار با همکاری و کمک مقامات رسمی کانادایی و اداره مهاجرتی کانادا به مرحله انجام می رسد.

عملیاتهزینه تخصیص یافته
ترجمه و آماده سازی مدارک180 دلار
تایید و گواهی کردن مدارک توسط وکلا250 دلار
ارسال مدارک و تشکیل پرونده در ونکوور 110 دلار
حق الزحمه وکلای مهاجرت240 دلار
تهیه و تدوین تاییدیه20 دلار
جمع مبالغ 200 دلار

 

در مسیر اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا  ما مدارک شما را آماده می کنیم و به دفتر اریکه عدل در ونکوور ارسال می کنیم. همکاران گزارش کاملی تهیه می کنند و شما بر اساس آخرین جدول امتیازبندی مهاجرت به کانادا ارزیابی می شوید و این اطلاعات در پرونده شما ثبت می شود. در گام بعدی وکیل مهاجرت در یک جلسه غیر رسمی در اداره مهاجرت حاضر می شود و در کنار آفیسر های اظهار نظر به بررسی مدارک و سطح امتیازات متقاضی می پردازند. در این فرصت این امکان فراهم است که نظر افیسر مهاجرت در خصوص امکان پذیرش و یا عدم پذیرش شخص با این شرایط دریافت شود. این نظریه هم کتبا به موکل ابلاغ می شود.

مزایای این برنامه

برنامه اخد تاییدیه مهاجرت به کانادا بی شمار است. در ادامه شما را با برخی از این مزایای فوق العاده آشنا می کنیم :

 • صرفه جویی فوق العاده در زمان و تعیین تکلیف در مدت بسیار کوتاه : با توجه به اینکه قبلا دریافت پاسخ سالها زمان می برد ، این روش فوق العاده است.
 • صرفه جویی باورنکردنی در هزینه ها : پیش از این متقاضیان باید پیش پرداخت یک قرارداد کامل مهاجرت را می پرداختند اما اینک در هر کدام از برنامه های مهاجرتی که باشند ، با هزینه اندک می توانند سرنوشت خود را تغییر بدهند.
 • اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا از مقامات رسمی : دقت بفرمایید که این یک ارزیابی نیست بلکه دریافت تاییدیه مهاجرت فلان شخص از مقامات مهاجرتی کانادا است.
 • امکان ادامه سریع پرونده مهاجرتی : یکی از مزایای این پلن این است که در صورت دریافت پاسخ مثبت از مقامات کانادایی ، اگر موکل تمایل داشته باشد می تواند سریعا پروسه مهاجرت به کانادا را ادامه دهد.
 • ترجمه حداقل تعداد مدارک : وکلا برای ارسال پرونده به کانادا به مدارک حداقلی بسنده می کنند تا زمان و هزینه از دست نرود.
 • تایید مدارک توسط وکلای مهاجرت ایران : متقاضیان جهت تایید مدارک ترجمه شده لازم نیست هزینه اضافی بپردازند ، وکلای ما مدارک را تایید می کنند.
 • بدون نیاز به حضور متقاضی در تهران : دیگر نیازی نیست متقاضی به تهران بیاید و با وکلا قرارداد امضا کند. از هر کجای ایران می توانید مدارک خود را برای ما بفرسید.
 • بدون اثر ریجکتی در پرونده متقاضی : یکی از مزایای فوق العاده این پلن این است که درصورت ریجکت شدن هیچ سابقه ای از متقاضی در کانادا ثبت نمی شود و این موضوع در اقدامات آینده اثر منفی ندارد.
 • امکان شناسایی نقایص و ایرادات و بر طرف کردن انها : گزارشی که ما می گیریم فقط یک اظهارنظر ساده نیست بلکه یک راهنمای فوق العاده برای اپلای کردن در اینده است. چقدر عالی است که بتوان از قبل ایرادات را برطرف کرد!
 • حق الوکاله بسیار مناسب در مسیر ادامه پروسه مهاجرت : اگر تاییدیه دریافت شود و متقاضی تمایل به ادامه پرونده مهاجرتی داشته باشد حق الوکاله وکلا بسیار مناسب است. برای پرونده های اسکلید ورکر کانادا  مبلغ 14500 دلار ، برای پرونده های کارآفرینی کانادا مبلغ 17200 دلار و برای پرونده های سرمایه گذاری مبلغ 25.300 دلار حق الوکاله تعیین می شود. خبر خوب این است که پرداختی موکل در مرحله اخذ تاییدیه ، از مبلغ حق الوکاله کسر می گردد. به طور مثال اگر شخصی 200 دلار برای تاییدیه پرداخته باشد و سپس برنامه اسکلید ورکر کانادا را انتخاب کند ، تنها مبلغ 4300 دلار به وکلا می پردازد )

هزینه های برنامه مهاجرتی کانادا

پس از اینکه شخص تاییدیه دریافت نمود می تواند برای ادامه پرونده مهاجرتی اش به وکلای مهاجرت ایران وکالت دهد. هزینه ها به شرح زیر خواهد بود :

نوع برنامهحق الوکاله کار
برنامه اسکلید ورکر کانادا14500 دلار
برنامه کارآرینی کانادا ( ثبت شرکت)17200 دلار
برنامه سرمایه گذاری کانادا25300 دلار

روند انجام برنامه اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا

در برنامه اخذ تاییدیه مهاجرت به کانادا به شکل زیر اقدام می شود:

1- پس از پرداخت هزینه بلافاصله چک لیست مدارک به متقاضی اعلام می شود.

2- مدارک توسط کارشناسان ما ترجمه می شوند و توسط وکلای ما به صورت قانونی گواهی می گردند.

3- ارزیابی اولیه منتها تخصصی به منظور تشخیص برنامه مهاجرتی کانادا و همچنین سطح امتیازات متقاضی توسط وکلای آی آی ال انجام مشود.

4- مدارک به صورت اسکن و بسیار سریع به دفتر موسسه حقوقی اریکه عدل در ونکوور ارسال می گردند.

5- پرونده متقاضی در دفتر ونکوور تشکیل می گردد و برای تقدیم به مقامات مهاجرتی کانادا اماده می شود.

6- در طول 3 تا 5 روز کاری جلسه بررسی تشکیل می شود و پاسخ قطعی و تاییدیه مهاجرت به کانادا از مقامات مربوطه دریافت می گردد.

7- نظریه دریافتی از دفتر ونکوور به دفتر تهران واصل می شود.

8- پاسخ تاییدیه به صورت مشروح به شخص متقاضی تقدیم می گردد.

9- با متقاضی در خصوص روند ادامه پرونده مهاجرتی صحبت می شود و در صورت تمایل متقاضی کار مهاجرت وی به کانادا بدون فوت وقت آغاز می گردد.

در صورتی که تمایل دارید از این برنامه فوق العاده و کم هزینه که در کمترین زمان به شما یک مسیر قطعی و مطمئن را پیشنهاد بدهد استفاده کنید ، کافی است با دفتر وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید . همکاران ما بلافاصله امور اخذ تاییدیه قطعی مهاجرت به کانادا را برای شما به جریان خواهند انداخت.

به دلیل اختصاصی بودن این سرویس ، ارسال چک لیست مدارک مورد نیاز تنها پس از پرداخت هزینه امکان پذیر است.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫8 نظرها

 1. خیلی خیلی ممنون
  یعنی ها توی این همه حرف تو حرف برای کانادا وکلای مهاجرت ایران بهترین کار رو کردن.
  من که تکلیفم مشخص شد، سه ساله که یه نامردی ما رو میبره و میاره ولی این دوستان ما رو خلاص کردن

 2. در عرض 3 هفته جواب من اومد
  منو قبول نکردن ولی فهمیدم ایراد کار از کجاست
  خیلی خوبه که آدم بدون اینکه رسما ریجکت بشه قبلش بدونه اشکالات اپلیکیشن کجاست

 3. دوستانی که از این سرویس استفاده کردن لطفا نظر بدن
  اولین باره من همچین چیزی میبینم، اگه بشه چی میشه!

  1. با سلام،
   بله با شما موافقیم.
   با وکلای کانادا صحبت می کنیم که از موکلین شان بخواهند تجربه های خودشان را با بقیه به اشتراک بگذارند.
   ممنون

 4. من همیشه میترسیدم که کل راه رو برم بعد قبولم نکنن
  میگن هر کی ریجکت بشه یجورایی مثل سو سابقه است
  اگه بشه قبل از اقدام اصلی یه تست اینجوری زد این یک انقلاب برای کاناداست

 5. خیلی دمتون گرمه
  همه چیز اینجا مرتب و منظمه
  من تا حالا سایت مهاجرتی با این کیفیت و نظم ندیدم
  مطالبتون واقعا اطلاعات آدم رو بالا میبره معلومه که واقعا زحمت میکشید
  خدا قوت خسته نباشین

  1. سلام بر دوست عزیز ،
   همه تیم ما از لطفا شما قدردانی می کند.
   موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل تنها مجموعه ای است که به صورت تخصصی به موضوعات مهاجرت می پردازد و همکاران زیادی تلاش می کنند تا وبسایت ما آگاهی بخش و مفید باشد.
   از نگاه دقیق شما سپاسگزاریم.

 6. خیلی عالی شد،
  واقعا ارزششو داره دوستان
  شک نکنید، همه چیز مستند بهتون اعلام میشه خوشم اومد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا