اخذ پاسپورت دومینیکامهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

در این پست قصد داریم  برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری را معرفی کنیم. از سال 1993 برنامه گرفتن پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری فرصت اخذ تابعیت دوم ( پاسپورت دوم ) را برای افراد و خانواده ها از سرتاسر دنیا امکان پذیر ساخته است. اخذ پاسپورت دومینیکا فقط بین 4 تا 6 ماه زمان می برد و غیر قابل بازگشت است. برای اخذ پاسپورت دومینیکا نیازی به حضور و سکونت در این کشور ندارد.

قوانین اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

دومنیکا ، جزیره کارائیب شهرت جهانی دارد. پاسپورت دومینیکا یا همان Commonwealth of Dominica به شما اجازه می دهد آزادانه به 115 کشور دنیا سفر کنید. برخی از این کشورها ویزا نمی خواهند و در برخی از این کشورها هم می توان در لحظه ورود به سادگی ویزا گرفت. برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از ظریق سرمایه گذاری به صورت صریح در قوانین این کشور تثبیت شده است.

قوانین و مقررات داخلی دومینیکا مشکلی با تابعیت دوم افراد ندارند به همین دلیل هم برای کسانی که می خواهند تابعیت و پاس اول خود را نگهدارند مشکلی پیش نخواهد آمد. محرمانگی پروسه اخذ پایپورت دومینیکا نیز این مزیت را دارد که فرد اصلا می تواند نگوید که قبلا پاسپورت کجا را داشته است.

مزایای برنامه گرفتن پاسپورت دومینیکا

برنامه گرفتن پاسپورت دومینیکا یک برنامه ویژه است. علاوه بر اینکه متقاضی نیازی ندارد که در اسن کشور زندگی کند ( شرط اقامت وجود ندارد ) ، هیچ شرایطی برای زبان ، سن و سال ، تجربه کسب و کار ، مدارک تحصیلی و مصاحبه اجباری وجود ندارد !

دومینیکا کشوری با اقتصاد با ثبات ، دموکراسی پارلمانی  بالاترین استاندارد زندگی در جزایر کارائیب را دارد.  کشور دومینیکا مسئولیت مالیاتی را برای کسانی که در این کشور اقامت ندارند وضع نمی کند. در سرتاسر منطقه پایین ترین میزان جرم و جنایت را دارد. به جرات می توان گفت که کشور دومینیکا با جنگل های سرسبز ، مناظر خیره کننده ، طبیعت بکر ، سواحل زیبایی ماسه ای ، زیبا ترین نقطه جهان است.

از همه مهم تر اینکه برنامه گرفتن پاسپورت دومینیکا ارزان ترین برنامه سرمایه گذاری دنیاست و از 100 هزار دلار آغاز میشود.

نکته مهم : گفته شده است که هزینه پاسپورت دومینیکا تا سال 2018 ثابت باقی می ماند. اما مقرر است که بزودی این هزینه تا 75 درصد افزایش قیمت داشته باشد. به عبارت دیگر اگر اکنون 100 هزار دلار است به زودی 175 هزار دلار خواهد شد. بنابراین توصیه ما این است که اگر قصد گرفتن پاسپورت دومینیکا را دارید سریع تر اقدام کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا