بیمه و خدمات رفاهی یونانمهاجرت به یونانهزینه زندگی در یونان

ارزان ترین شهر یونان

مهاجرت به یونان

اگر قصد مهاجرت به یونان را دارید بهتر است قبل از هرچیزی ارزان ترین شهر یونان و همچنین امن ترین شهر یونان را بشناسید تا بتوانید تصمیم درست و قاطعی بگیرید، البته تقریبا غیرممکن است که میانگین هزینه زندگی یونان و یا هر کشوری را محاسبه کنید، زیرا بستگی به شرایط و شیوه زندگی هر فرد دارد.

 

تسالونیکی ارزان ترین شهر یونان

یونان که یک کشور نسبتا ارزان با استانداردهای آمریکایی و اروپای شمالی است . حال ما با توجه به شواهد موجود به بررسی هزینه زندگی یونان در ارزان ترین شهر یونان می پردازیم.

تسالونیکی یونان، دومین شهر بزرگ یونان و همچنین ارزان ترین شهر یونان است که کنار دریا واقع شده و یک قطب حمل و نقل بزرگ در کشور یونان است و مشاغل زیادی را ایجاد کرده است. این شهر همچنین به لطف وجود موزه ها و بناهای تاریخی، یک محل گردشگری محبوب به شمار می رود.

تسالونیکی در تاریخ یونانی غنی است و به عنوان یکی از 5 شهر برتر در جهان رتبه بندی شده است، این شهر که یکی از امن ترین شهر یونان است پناهگاه صدها تبعیدی است که از تمام گوشه و کنار جهان می آیند و با این حال می توان گفت تسالونیکی یک شهر کوچک، ارزان ترین و امن ترین شهر یونان برای زندگی است.

 

خلاصه ای از هزینه زندگی یونان ( تسالونیکی )

حال می خواهیم ارقام دقیق تری درباره هزینه زندگی یونان شهر تسالونیکی که یکی از ارزان ترین شهر یونان است به اطلاع برسانیم :

 

هزینه های ماهانه خانواده چهار نفره: حدود 2000 یورو بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره

هزینۀ ماهانه یک فرد: حدود 600 یورو بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره

هزینه زندگی یونان ( شهر تسالونیکی ) در رتبه 213 از 439 شهر جهان است.

لازم به ذکر است هزینه زندگی یونان ( در شهر تسالونیکی )،  43.77٪ کمتر از نیویورک است.

 

 

شور و هیجان در امن ترین شهر یونان

شما می توانید به سمت تسالونیکی حرکت کنید و خود را به سمت و سوی پر جنب و جوش و زیبایی سوق دهید. این منطقه به خیره کننده ترین معماری هایی در نقاط مختلف اروپا تبدیل شده است. کافه های هیجان انگیز باعث می شود که آن مکان همیشه شلوغ باشد.

شهر بندری تسالونیکی، مرکز اقتصادی و فرهنگی در یونان است، زیرساخت آن در حال تجدید است و این شهر یکی از امن ترین شهر یونان است به همین ترتیب، افرادی که در تسالونیکی زندگی می کنند می توانند از زندگی در پایتخت فرهنگی یونان لذت ببرند.

 

وکلای مهاجرت ایران ( IIL ) در این مقاله در مورد هزینه زندگی یونان، امن ترین شهر یونان و ارزان ترین شهر یونان پرداختند لذا در مقاله های آتی به ریز جزییات هزینه زندگی در یونان می پردازیم و ارقام دقیق تری به اطلاع می رسانیم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا