اخبار ILLمهاجرت به قبرس

اریکه عدل عضو VIP همایش اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری

اریکه عدل عضو VIP همایش اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری است. افتخار داریم اعلام نماییم که مدیریت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل به عنوان عضو VIP به سومین همایش اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری دعوت شده است. این همایش بین المللی که  شرکتهای مهاجرتی ، سرمایه گذاری ، معلاملات املاک و شرکتهای حقوقی از سراسر دنیا در آن حضور دارند ، از ۲۴ لغایت ۲۶ ماه می در شهر لیمازول قبرس برگزار خواهد شد.

همایش اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری

در دهه گذشته حجم زیادی از افراد از آسیا ، خاور میانه و آفریقا توجه ویژه ای به اخذ اقامت قبرس و شهروندی این کشور و اتحادیه اروپا  از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک نشان داده اند. قبرس همواره یک مقصد جذاب برای افرادی بوده است که به دنبال اقامت اروپا بوده اند. شرکت IMH برگزار کننده همایش اقامت و سرمایه گذاری قبرس است. این همایش از ۲۴ لغایت ۲۶ ماه می ( ۳ الی ۵ خرداد ماه ۱۳۹۷ ) در شهر لیمازول و در مجتمع کاروب میل این شهر برگزار خواهد شد.

اقامت قبرس ، مهاجرت به قبرس ، شهروندی قبرس از طریق خرید ملک
اقامت قبرس

در همایش اقامت و سرمایه گذاری قبرس شرکتهای مهاجرتی و شرکتهای حقوقی از اروپا ، آسیا ، خاور میانه ، کشورهای حوزه خلیج فارس ، شرکت خواهند کرد. موضوع این همایش بررسی آخرین تغییرات و تحولات اخذ اقامت قبرس از طریق خرید ملک خواهد بود. گرفتن اقامت قبرس از طریق خرید ملک همواره یکی از محبوب ترین انتخابهای مهاجرین بوده است.

علاوه بر موضوعات بالا در این همایش متخصصان و وکلای مهاجرت از آخرین فرصت های موجود در خصوص خرید ملک و اخذ اقامت قبرس مطلع می گردند. گفتنی است همایش اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری به زبان انگلیسی و در مجتمع کاروب میل شهر لیمازول برگزار خواهد شد.

اریکه عدل تنها عضو ویژه همایش اقامت قبرس

بر همگان روشن است که شرکتهایی که امور برگزاری همایشهای بین المللی مهم را بر عهده دارند ، بدون تحقیق جامع و کند و کاو در اعتبار یک مجموعه هرگز آن را به عنوان تنها عضو VIP در یک کشور انتخاب نمی کنند. خوشحالیم که انتخاب اریکه عدل به عنوان عضو VIP همایش بین المللی اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری ، بار دیگر بر حسن نیت و تخصص اریکه عدل در امور مهاجرتی در کشور صحه گذاشت. امیدواریم با تلاشهای بدون تعطیلی خودمان ، بیشتر از دیروز و مثل همیشه حافظ منافع هموطنان در خارج از مرزهای کشورمان باشیم.

 

دانلود بروشور  همایش بین المللی اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری

دانلود بروشور انگلیسی سومین همایش بین المللی اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا