توصیه های مهاجرتحقوق مهاجرتسازمانهای مهاجرتی
مطالب داغ داغ

اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت

تعهدات وکیل مهاجرت

با سلام خدمت همراهان عزیز و همیشگی. در این پست قصد داریم در خصوص اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت با شما صحبتی داشته باشیم. از قدیم الایام وکلا این تعهد قانونی را داشته اند که کلیه روابط بین وکیل و موکل را به عنوان اسرار حرفه ای تلقی کرده و هیچ کجا فاش نکنند. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا معضلات امروز خدمات حقوقی مهاجرت را بررسی کنیم.

اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت به چه معناست ؟

وکلا هم همچون پزشکان بایستی تمامی اطلاعاتی که از ناحیه همکاری با موکل بدست می آورند محرمانه تلقی نمایند و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار سایرین قرار ندهند. به روایت دیگر اگر کسی وکالت شخصی را در موضوعی متقبل شود باید کلیه مسائل را محرمانه تلقی کند و فاش نسازد. در حقیقت کلیه اطلاعات فی مابین وکیل و متقاضی مهاجرت هم وصف اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت را دارند.

در نگاهی دقیقت تر متوجه می شویم که حفظ اسرار حرفه ای در پرونده های مهاجرتی حتی اهمیت دو چندان پیدا می کند. خانواده ای که مهاجرت کرده اند هرگز نمی خواهند که عموم مردم  از این موضوع مطلع گردند! به همین دلیل حفظ اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت از واجبات است.

انتشار مدارک مردم ممنوع!

برخی از کسانی که در حوزه مهاجرت کار می کنند بدون هیچ تفکری و بدون اینکه از اخلاق حرفه ای بویی برده باشند ویزا ها ، کارتهای اقامت و پاسپورتهای مردم را منتشر می کنند.  این افراد این کار را برای جلب اعتماد سایرین انجام می دهند اما توجه داشته باشید که این عمل خلاف قوانین و مقررات نمایندگی و و کالت امور است.

هیچ وکیلی نمی تواند به منظرو تبلیغ کارش ، اسناد سایر موکلانش را به نمایش عموم بگذارد. حفظ اسرار حرفه ای وکیل و موکل کجا رفته است ؟ آیا رواست که به خاطر منافع خود ، منافع دیگران را به خطر بیاندازیم ؟ مسلما پاسخ منفی است. در دفتر وکلای مهاجرت ایران به عنوان دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  انتشار مدارک موکلین اکیدا ممنوع است. لذا از همراهان عزیز نیز درخواست می شود ، تحت هیچ عنوانی درخواست این موضوع را ننمایند.

نتیجه موضوع

ما به شما یک روش ساده برای تشخیص وکلای واقعی از وکلای تقلبی معرفی می کنیم. اگر فرد روبروی شما در برابر افشای اطلاعات مردم مقاوت کند او از تعهدات حرفه ای اش به عنوان وکیل مطلع است. اما کسانی که در وبسایتهایشان و فضای مجازی اطلاعات مردم را منتشر کرده اند ، بعید است که واقعا وکیل باشند چرا که ظاهرا هیچ چیزی درباره اسرار حرفه ای وکیل مهاجرت نمی دانند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا