اخبار مهاجرتی کانادامهاجرت از طریق اسپانسرشیپ خانوادهمهاجرت به کانادا

اسپانسرشیپ والدین کانادا بسته شد (2019)

مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ

برای آن دسته از افراد که خواهان مهاجرت به کانادا هستند، وکلای مهاجرت ایران (IIL) درباره اخبار مهاجرت کانادا مبنی بر اینکه: برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا بسته شد توضیح دهیم. برای مشاهده آخرین روش های کسب اقامت کانادا با ما همراه باشید.

 

برنامه اسپانسرشیپ کانادا چیست؟

افرادی که در کانادا زندگی می کنند یا مقیم این کشور هستند، با شرط سنی حداقل 18 سال سن، می توانند افرادی را تحت حمایت خود دربیاورند.

اگر تمایل دارید پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ و … را با خود به کانادا ببرید و برای آنها اقامت کانادا را بگیرید، این کشور برنامه مهاجرتی کامل را در نظر گرفته است. به این برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا می گویند.

شروط اصلی برای دریافت اقامت کانادا طبق این برنامه:

اگر همچنان علاقه مند به حمایت ازخانواده خود و دریافت اقامت کانادا برای آن ها هستید، با دارابودن دو شرط اصلی زیر می توانید والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود را برای تبدیل شدن به ساکنان دائمی کانادا حمایت کنید. شما باید ثابت کنید قادر به :

  • حمایت مالی از آنها و وابستگان آنها هستید
  • اطمینان حاصل کنید که آنها از دولت حمایت اجتماعی نمی خواهند و قصد پناهندگی را ندارند.

البته این برنامه دارای نکات و جزئیات ریز می باشد که در مقالات جداگانه مبحث اسپانسرشیپ والدین کانادا را بررسی می کنیم.

در واقع هدف این مقاله بیان و بررسی این خبر که : اسپانسرشیپ والدین کانادا بسته شده است! که در میان اخبار مهاجرت کانادا باعث تعجب همگان شده  است. برای اطلاع از مدت زمان مهاجرت به کانادا از این پروسه به اینجا مراجعه کنید.

اخبار مهاجرت کانادا

بر طبق اعلام اداره شهروندی این کشور، برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا روز دوشنبه 28 ژانویه 2019 بایستی باز می شد.

این سیستم بر اساس زمان ثبت نام است. یعنی کسانی که زودتر ثبت نام کرده اند پرونده شان زودتر بررسی خواهد شد. طبق گفته های اداره مهاجرت کانادا بر اساس تجربیات قبلی متقاضیان و به خاطر درخواست افراد زیادی مبنی بر تغییر روش قبلی ، این روش با تکیه بر اولویت زمانی در اخبار مهاجرت کانادا ، عنوان شده است.

 

اسپانسرشیپ والدین کانادا بسته شد !

ماجرا از این قرار است که این برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا برای مدت محدود باز شد. در حالیکه برخی از علاقه مندان حمایت از والدین توانستند ثبت نام کنند، متاسفانه بسیاری افراد هنوز موفق به تکمیل فرم نشده بودند که اداره مهاجرت اعلام کرد تا اطلاع ثانوی سایت بسته شده است.

طبق منبع اصلی و انگلیسی زبان ما ،  هنوز توضیحات بیشتری مبنی بر زمان بازگشایی دوباره این برنامه اعلام نشده است.

اگر موفق به ثبت نام در برنامه اسپانسرشیپ والدین کانادا شدیده اید، به شما تبریک می گوییم.

اما اگر متاسفانه موفق به ثبت نام نشده اید ضمن اشاره به بسته بودن سایت، از شما می خواهیم اخبار مهاجرت کانادا را از سایت وکلای مهاجرت ایران پیگیری کنید تا خبرهای روز مهاجرت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اگر هنوز در فکر کسب اقامت کانادا  و اروپا برای خود و خانواده هستید برای ارزیابی شرایط خود فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا و فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به اروپا را تکمیل نمایید تا شانس خود را بیازمایید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا