مهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به امارات

اعتبار اقامت دبی با خرید ملک برای چه مدتی است؟

بهترین روش دریافت اقامت دبی

اعتبار اقامت دبی با خرید ملک موضوع این مقاله است. مدت اعتبار اقامت با خریداری ملک دبی بستگی به نوع ویزا دارد. اقامت دبی از طریق خرید ملک بدست می آید. وکلای مهاجرت ایران (IIL) از زیر مجموعه هلدینگ حقوقی بین المللی آپادالا است. که قصد دارد پیرامون مدت اعتبار اقامت دبی صحبت کند. البته اقامتی که از طریق خرید ملک بدست آمده باشد. خریداری ملک از بهترین روش دریافت اقامت دبی برای سرمایه گذاران است. مدت اقامت با خرید ملک دبی بر اساس نوع ویزا تعیین می شود. با IIL در توضیح این مطالب همراه بمانید.

 اعتبار اقامت دبی با خرید ملک

اعتبار اقامت دبی با خرید ملک برای هر ویزایی متفاوت است. ویزای 5 ساله طبعا 5 سال اعتبار دارد. همچنین به راحتی می توان گفت ویزای 10 ساله 10 سال اعتبار دارد. اما هر کدام از ویزاهای اقامت شرایطی برای تمدید دارند. مدت اعتبار آنها هم متفاوت است. اعتبار اقامت با خریداری ملک بستگی به نوع ملک، میزان خرید و زمان خرید ملک دارد. زمان اعتبار اقامت دبی با خریداری ملک می تواند 5 ساله یا حتی 10 ساله باشد.

اعتبار اقامت دبی با خریداری ملک

اعتبار اقامت دبی با خریداری ملک را بر اساس قوانین سال 2020 بررسی می کنیم. آشنایی با ویزاها می تواند ما را در پاسخ سوالاتمان راهنمایی کند. بسیاری علاقمند به دریافت ویزای سرمایه گذار دبی هستند. اما آنهایی موفق می شوند که مسیر صحیح را طی نمایند. توجه به قوانین صدور ویزا و مجوز اقامت از الزامات می باشد. که ما سعی بر ارائه آن داریم.

قوانین دریافت ویزای سرمایه گذار دبی از طریق خرید ملک

6 قانون برای دریافت اقامت دبی از طریق خرید ملک  وجود دارد. که در اینجا به برخی اشاره داریم.

 • قانون اول: ویزایی که برای خرید ملک می گیرید همان ویزای سرمایه گذار است. با این نوع ویزا شما و هیچ یک از خانواده تان اجازه کار ندارند. اما اگر نیاز به کار داشته باشید، شرایط ویزا تغییر می کند. در این صورت باید حامی کاری داشته باشید.
 • قانون دوم: ویزای اقامت 6 ماهه که هزینه آن 2 هزار درهم است. ویزای اقامت سه ساله : که هزینه آن 15 هزار درهم می باشد.

اقامت دبی از طریق خرید ملک

خرید املاک برای ویزای سرمایه گذار

 • قانون سوم: قیمت دریافت ویزای سرمایه گذار املاک، یک میلیون درهم امارات می باشد. اگر چند سال پیش ملکی با 900 هزار درهم خریداری کرده باشید. ولی الان ارزش آن یک میلیون درهم امارات شده باشد نمیتوانید ویزای سرمایه گذار بگیرید. اداره اراضی درخواست های خرید املاک تجاری را پذیرش می کند. مانند هتل آپارتمان، دفتر کار یا انبار. در قبل ویزای سرمایه گذار فقط به خریداران ملک مسکونی داده می شد. املاکی که برای خریدشان می توانیم ویزای سرمایه گذار بگیریم عبارتند از: آپارتمان، آپارتمان فرنیش کامل. عمارت و خانه مسکونی. ویلا، سوئیت. دفتر کار و انبار.

اقامت دبی از طریق خرید ملک

اقامت دبی از طریق خرید ملک برای ملیت های غیر AGCC آسان نیست . ایران جزو این گروه نیست. مهاجران به سختی بتوانند ویزای اقامت دبی را بگیرند. ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک شش ماهه یا دو ساله است. دریافت اقامت دبی با خرید ملک بسیار قانونمند است. مهاجرت به دبی با خرید ملک امکان دارد.

مدت اقامت با خرید ملک دبی

برای تمدید اعتبار اقامت دبی  این مراحل الزامی است.

 •  مدت اقامت دبی با خرید ملک، دو، سه و حتی 10 ساله است.
 • تمدید ویزای اقامت آسانتر از گرفتن ویزای جدید است.
 • کنترل پزشکی
 •  انجام تست پزشکی قبل اتمام اعتبار ویزا
 • درخواست تمدید
 • طول اقامت با نوع خرید ملک متفاوت است.
 • زمان اعتبار اقامت دبی بر اساس نوع سرمایه گذاری است.
 • سرمایه گذاری 5 و 10 ساله می تواند باشد. که به آن اقامت بلند مدت گفته می شود.

مدت اقامت با خرید ملک دبی

بهترین روش دریافت اقامت دبی

بهترین روش دریافت اقامت دبی بستگی به شرایط شما دارد. روش های گوناگونی برای دریافت اقامت وجود دارد. مانند:

 • استخدام
 • راه اندازی کسب و کار. یا ثبت شرکت در دبی
 • وابسته بودن شما با دارنده ویزای اقامت
 • خرید ملک

انتخاب این روش ها بستگی به هدف شما دارد. هر کدام مستلزم توضیحات مفصلی هستند. بهترین روش دریافت اقامت دبی را خود انتخاب می کنید. بهترین راه گرفتن اقامت دبی بر اساس توانایی و انگیزه شما دارد. که از کدام روش می خواهید اقامت دبی را دریافت کنید. اینکه چه صلاحیت هایی برای دریافت اقامت دبی دارید. از طرفی می توان گفت ثبت شرکت برای دریافت اقامت خیلی سخت نیست. خرید ملک در دبی یکی از راههای سرمایه گذاری می باشد.

درباره اقامت دبی با خریداری ملک

اعتبار اقامت دبی با خریدن ملک معمولا 3 ساله و 5 ساله است. اعتبار اقامت با خریداری ملک دبی قوانینی دارد. اقامت دبی از طریق خرید ملک بدست می آید. اما برای برخی ملیت ها محدودیت هایی دارد. بهترین روش دریافت اقامت دبی برای متقاضیان متفاوت است. زیرا چندین روش برای دریافت اقامت دبی وجود دارد. طول اقامت با خرید ملک معمولا دو یا سه ساله است.

چنانچه اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کارشناسان متخصص وکلای مهاجرت ایران (IIL) که از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی آپادالا هستند ، تماس بگیرید. همچنین می توانید در قسمت مشاوره آنلاین مهاجرت سوالات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید. تا در سریعترین زمان پاسخ بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.