کار و اشتغال در ترکیهمهاجرت از طریق کارمهاجرت به ترکیه

با تدریس زبان انگلیسی در ترکیه اقامت بگیرید

مهاجرت مدرسان زبان انگلیسی به ترکیه

قابل توجه مدرسان زبان انگلیسی : با دانش و مهارت زبان انگلیسی خود می توانید به کشور ترکیه مهاجرت و اقامت این کشور را دریافت نمایید. تدریس زبان انگلیسی در ترکیه با ارائه مدارک لازم در ترکیه امکان پذیر می باشد.  وکلای مهاجرت ایران ( IIL ) امکانی را برای مدرسان زبان انگلیسی فراهم نموده تا بتوانند با صلاحیت و توانایی دانش زبان انگلیسی خود، اقامت ترکیه از طریق تدریس انگلیسی را دریافت نمایند. پیرامون تهیه مسکن در ترکیه  و مدارس خصوصی ترکیه نکاتی را عنوان ودر خصوص مجوز اقامت ترکیه مطالبی مطرح می گردد. پروسه دریافت مجوز اقامت و مدارک لازم جهت دریافت مجوز را توضیح داده و پیرامون دریافت مجوز کار نیز مطالبی ارائه میگردد.

 

تدریس زبان انگلیسی در ترکیه

به منظور تدریس زبان انگلیسی در ترکیه، دوره های آموزشی کوتاه مدت برگذار می شود. در خصوص جذب مدرس در مدارس، موسسات و دانشگاه های ترکیه نیاز به اطلاعات کافی و صحیح وجود دارد. معمولا اشتغال در این مراکز با ارائه رزومه صورت می گیرد. مراحل استخدام با مصاحبه حضوری و تست های مرتبط تکمیل می شود.

بعد از پذیرفته شدن، بطور موقت و آزمایشی شروع بکار خواهید نمود. این استخدام آزمایشی موقت و در یک دوره زمانی مشخص می باشد. مدارس خصوصی و  موسسه های آموزش زبان انگلیسی، از جمله مراکزی هستند که می توانید در آن تدریس داشته باشید. با تدریس زبان انگلیسی  مشمول  در کشور ترکیه ، حقوق مکفی و بیمه ترکیه خواهید شد.

 

مدارس خصوصی ترکیه

مدارس خصوصی ترکیه  lk okul, Orta okul, Lise   همان مدارس ابتدایی ، متوسطه و راهنمایی ایران هستند .  مدارس خصوصی از نظر ثبات شغلی ، حقوق و مزایا بسیار قابل اعتمادتر از موسسات خصوصی هستند. امتیازاتی مانند تعطیلات تابستانی، برنامه و ساعات کاری مناسب، وعده های غذایی  و سرویس رفت و برگشت دارند. تدریس در مدارس خصوصی ترکیه شامل تدریس زبان عمومی به دانش آموزان گروه سنی کودکان و نوجوانان می باشد.

 

موسسات آموزش زبان ترکیه

تدریس در موسسات آموزش زبان ترکیه و موسسات خصوصی مزایایی دارد مانند بیمه ، سرویس، برنامه ساعات کاری.  ولی تجربه و مهارت تدریس در این نوع موسسات بیشتر از مدارس خصوصی می باشد .Business English, Exam preparation, General Eng  از مهارت های لازم برای تدریس در موسسات آموزش زبان ترکیه می باشند. تدریس در مدارس خصوصی ترکیه نیاز به مهارت های کمتری دارد. این نوع موسسات ، دوره های آموزشی کوتاه مدت برای تدریس برگراز می نمایند. برای اقامت ترکیه از طریق تدریس انگلیسی میتوانید در صورتی که چنین مهارتی را دارا میباشید ثبت نام و اقامت ترکیه را به دست آورید.

 

 

مجوز اقامت ترکیه

هر توریست می تواند به مدت 90 روز در ترکیه بماند. اما چنانچه نیاز به  مدت بیشتری داشته، باید مجوز اقامت ترکیه را resident permit دریافت نمایید. مدارکی جهت دریافت این نوع مجوز را  باید ارائه داده شود.

 1. مدارک لازم جهت دریافت مجوز اقامت ترکیه بیمه نامه  : شما می توانید از طریق شرکت های بیمه خصوصی، بیمه مورد نیاز اقامت را تهیه نمایید. این بیمه نامه ها جهت پوشش به مدت یک سال هستند که با توجه به سن، شرکت و دیگر موارد صادر می گردد. خدمات اورژانس صد در صد و خدمات بستری و سرپایی به میزان شصت درصد انجام می شود.
 2. چهار عد عکس 3 در 4
 3. پر کردن فرم آنلاین درخواست اقامت
 4. ثبت رسمی اجاره نامه و محل سکونت
 5. تصویر صفحه اول پاسپورت
 6. دریافت شماره مالیاتی
 7. پرداخت هزینه های پروسه دریافت اقامت با کارت اعتباری یا  حضوری در بانکهای دولتی
 8. حضور در محل مصاحبه همراه با مدارک کامل
 9. افتتاح حساب بانکی برای ایرانیان
 10. انتقال پول به ترکیه که معمولا توسط صرافیها انجام میشود.
 11. دریافت مجوز کارکه برای یک سال اعتبار داشته و قابل تمدید می باشد.
 12.  ارائه گواهینامه های تخصصی  بین المللی  و سوابق آموزشی مانند سلتا، آیلتس و دلتا
 13. ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک

تهیه مسکن در ترکیه از دیگر مراحل بسیار ضروری برای مهاجران عریز می باشد، که در بخش ذیل به آن اشاره می شود.

 

 

تهیه مسکن در ترکیه

برای تهیه مسکن در ترکیه روش های مخلتفی وجود دارد: از جمله

 1. استفاده از مشاورین املاک
 2. اجاره ملک از طریق آشنایی با صاحب خانه
 3. اجاره یک اتاق
 4. اجاره واحدهای اشتراکی
 5. لزوم انعقاد قرارداد
 6. احتمال شارژ ماهانه به دلار و یا حتی یورو

تهیه مسکن در ترکیه، بستگی به محله و منطقه ای دارد که مایل هستید در آن خانه اجاره کنید. با انعقاد قرارداد معتبر اجاره و رعایت موارد حقوقی اجاره نامه، ریسک های احتمالی ضرر و زیان کاهش پیدا می کند.

 

مدارک لازم برای اجازه کار

ارائه گواهینامه های بین المللی تدریس زبان انگلیسیدلتا، سلتا، آیلتس
ارائه مدارک دانشگاهی
ارائه دانشنامه و ریز نمرات
سوابق کاری در مدارس دولتی یا موسسات خصوصیبا امضای رسمی کارفرما و مدیر

توضیحات دقیق تر و کامل تری بر هر یک از مراحل  موارد فوق الذکر بنا به نیاز شما وجود دارد، لذا بر حسب شرایط خود ، می توانید با مشاورین متخصص  ما تماس گرفته و در جریان کامل ترین روند و پروسه به منظور تدریس زبان انگلیسی  در ترکیه و دریافت اقامت  قرار بگیرید.

 

مطالبی چون تدریس زبان انگلیسی در ترکیه و دریافت اقامت کشور ترکیه را مطرح نموده و گفتیم علاقمندان و مدرسان بایستی دارای گواهینامه های بین المللی بوده تا بتوانند درخواست تدریس زبان انگلیسی را در این کشور ارسال نمایند. ویژگیهای مدارس خصوصی ترکیه را بر شمردیم و پیرامون دریافت مجوز اقامت ترکیه مراحلی را عنوان نمودیم. به  تهیه مسکن در ترکیه  و روش های مخلتف آن نیز اشاره کرده و گفتیم که دریافت مجوز کار از ضروری ترین مراحل لازم می باشد. برای دریافت شهروندی ترکیه می توانید در صورت هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید ما در خدمت شما هستیم.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat
WhatsApp chat
بستن