توصیه های مهاجرتمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

انواع ویزای طلایی اروپا

مهاجرت اروپا

با وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال ) و وکلای مجرب آن همراه باشید تا با شرایط و چگونگی انواع ویزای طلایی اروپا با استفاده از امکان خرید ملک ، آشنا شوید .به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که مبلغ سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات  به منظور اخذ ویزای طلایی، درهر کشوری بنا به موقعیت های اقتصادی و بازار سرمایه  آن کشور ، متفاوت و متغیر می باشد . که به اختصار در ذیل ، ویزای طلایی کشور پرتغال ، ویزای طلایی کشور اسپانیا ، ویزای طلایی کشور قبرس و ویزای طلایی کشور یونان را لیست کرده ایم. وکلای مهاجرت ایران همواره جدیدترین و به روزترین نکاتی که برای شما علاقمندان به مهاجرت ، ضروری و لازم باشد ، را ارائه می دهد .

 

راهنمای اقامت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا

خریداران ملک ، چندین نوع گوناگون هستند . آنهایی که برای  بدست آوردن پول  بیشتر و رسیدن به  سود ، ملک خریداری می کنند ، آنهایی که ملک خریداری می کنند تا خانه و سکنی برای ایام تعطیلات خود داشته باشند ، وآنهایی که از خرید ملک ، بدنبال مکان جدید و تازه ای برای زندگی کردن هستند .

با بحرانهایی که در اروپا وجود دارد ، و با ادامه  این بحران ها، تاثیرات مخربی بر اقتصاد این منطقه ایجاد میشود . اما علیرغم این روند ،  بسیاری از کشورها  طرح و برنامه های ویزای طلایی را ارائه می دهند . که در مقابل سرمایه گذاری در زمینه املاک  و مستغلات ( خرید و فروش ملک ) می توانند اقامت یک کشور را بگیرند . این نوع اقامت  شامل سفر به 26 کشور  بدون نیاز به ویزا ، در حوزه کشورهای عضو شینگن می باشد . و کسانی که ویزای طلایی بگیرند ، می توانند به کشورهای حوزه شینگن بدون ویزا مسافرت کنند .

این طرح و برنامه برای  خریداران ملک ، که عضو کشورهای اتحادیه اروپا نیستند ، امکان ورود و اقامت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را می دهد . که مایل هستند به خارج از کشور خودشان  بروند و اقامت بگیرند .  نقل مکان و مهاجرت به هر کشور دیگر خارجی ، همواره کار آسانی نبوده است . اما با امکان خرید ملک و سرمایه گذاری در این حیطه ، اقامت و اخد ویزای طلایی آسان شده است .

کشور اسپانیا طرح ویزای طلایی خود را  در این ماه ، ارائه می دهد و ما جزئیات این طرح را گردآوری کردیم و به شما عزیزان که علاقمند به مهاجرت هستید ، ارائه وپیشنهاد می دهیم.

 اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال

حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری  در زمینه املاک و مستغلات  ، برای اخذ ویزای طلایی کشور پرتغال  350 هزار یورو  می باشد .

با این 350 هزار یورو ، شما می توانید برای اخذ مجوز معتبر اقامت ، در کمترین مدت زمان لازم اقدام کنید . و هم جزیی از  سرمایه گذاران در زمینه ، املاک و مستغلات Algarve  در کشور پرتغال باشید ، و بتوانید  قطعه ملکی را در این مجموعه داشته باشید .

با توجه به کاهش قیمت های املاک  و مستغلات در کشور پرتغال طی  سالهای اخیر ، ویلاهای لوکس و شیک در نزدیک ساحل ، بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفتند و به خریداران پیشنهاد شدند .

در واقع ،  طراحان ویزای طلایی کشور پرتغال  ، به این برنامه اطمینان زیاد دارند که سرمایه گذاران بزرگی را بتوانند به این طرح جذب کنند و پیش بینی کرده اند که  10 هزار خانه را امسال به آنها بفروشند .

ویزای طلایی کشور پرتغال برای یک سال اعتبار خواهد داشت  و شما می توانید برای دو سال دیگر آنرا تمدید کنید . بدین منظور سرمایه گذاری شما باید حداقل 5 سال بقوت خود باقی بماند . بیشترین نقطه فروش و سود کدام است ؟

شما فقط در کشور پرتغال می توانید هفت روز در اولین سال تان بمانید تا واجد شرایط تمدید ویزا باشید . این شرایط یک دروازه ورودی برای خریداران ملک به دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد .  درواقع شما  با خرید ملک و سرمایه گذاری در این خصوص ، می توانید بالغ بر  یک میلیون یورو به کشور انتقال دهید  و یا حداقل 10 شغل  ایجاد کنید . بطور واضح ،  این ویلاهای ارزان قیمت کاربرد و  تاثیر بسیاری  در روند سرمایه گذاری  در کشور پرتغال داشتند و دارند .

اخذ ویزای طلایی کشور قبرس

حداقل  مبلغ سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات در کشور قبرس ،  300 هزار یورو می باشد .

بازار مسکن کشور قبرس بسیار راکد بود . بنابر این برنامه ویزای طلایی کشور قبرس این  کشور جزیره  ای ، بسیار راحت و ارزان می باشد . شما فقط باید 300 هزار یورو برای اخذ اقامت کشور قبرس هزینه کنید . اگر در آمد شما بیشتر از 30  هزار یورو باشد ، می توانید برای خرید ملک  در ویزای طلایی کشور قبرس با سرمایه 200 هزار یورو  درخواست بدهید . بدین معنی که شما قبل از اینکه درخواست اقامت بدهید ، می توانید 200 هزار یورو از کل مبلغ مورد نیاز را پرداخت کنید ، و با درآمدی که باید بیش از 30 هزار یورو باشد در ماه ، می توانید مابقی 300 هزار یورو را پرداخت کنید .

در واقع این 200 هزار یورو  بیعانه و پیش پرداخت می باشد . مجوز اقامت برای همسر و کودک ( کودک زیر 18 سال ) سرمایه گذار هم هست  یعنی همسر و کودک شخص سرمایه گذار و خریدار ملک نیز ،  از این مجوز اقامت برخوردار می شوند ، و شامل این مجوز اقامت خواهند بود . اما خرید و سرمایه گذاری  در کشور قبرس  ، با کمتر از مبلغ 300 هزار یورو ، به قیمت و مزایای روز محاسبه میشود . و ممکن است شرایط تغییر کند .

ملیت هایی که  جزو ، کشور های عضو اتحادیه اروپا نیستند ، تمایل و علاقه دارند که دیگر کشورها را در حوزه شینگن بازدید کنند و به همین منظور ، نیاز به ویزا دارند . حتی برای مدت اقامت های کوتاه  بالغ بر 90 روزه ، درطی  یک دوره شش ماهه  ، نیز نیاز به ویزا دارند . طراحان این طرح ، امیدوارند که خریداران و سرمایه گذاران چینی را برای سرمایه گذاری در این کشور جزیره ای ، جذب کنند .

در واقع ،  بنا به قول و آماری ، گفته میشود که هر روز ،  20 نفر از چینی ها در کشور قبرس  برای گرفتن خانه و مسکن  اقدام می کنند .

 

 اخذ ویزای طلایی کشور اسپانیا

 با حداقل مبلغ سرمایه گذاری 500 هزار یورو ، ویزای طلایی کشور اسپانیا را از آن خود کنید .

در ابتدا و اصل ، برای مبلغ سرمایه گذاری 160 هزار یورو ، طراحی شده بود ، اما  ایده آل و هدف  سرمایه گذاری برای مبلغ بالاتری بود که به حداقل  500 هزار یورو رسید . این مبلغ برای داشتن یه قطعه از ملک در کشور اسپانیا قابل توجه و کافی می باشد . در واقع قیمت های خرید ملک در اسپانیا ، در مقایسه با  قیمت های اوج بازار دیگر مناطق ، 50 درصد کاهش داشته است . منطقه کاستا دل سول ،  محلی بسیار زیبا و محبوب برای معامله گران است .

برخلاف کشور پرتغال ، دامنه تغییرات قیمت در ویزای طلایی کشور اسپانیا  متغیر تر و متفاوت تر  است . و اگر این سرمایه گذاری نتواند تامین مالی برای خرید ، رهن و وام باشد ، اما میشود به خریداری ملک های کوچکتری اقدام کرد تا به  رده و سقف 500 هزار یورو برسد . اقامت در کشور اسپانیا هم شامل همسر و بچه ها  میشود  و تا پنج سال قابل تمدید می باشد . و محدودیتی برای دوره حداقل اقامت در کشور اسپانیا وجود ندارد .

 

اخذ ویزای طلایی کشور یونان

با حداقل  مبلغ سرمایه گذاری 250 هزار یورو ، می توانید اقامت کشور یونان را بگیرید  .

کشور یونان با طرح ویزای طلایی کشور یونان خود ،  بسیار مورد توجه  علاقمندان در زمینه قرار گرفت . اقامت و اخذ ویزای طلایی کشور یونان برای این کشور سرمایه گذاری با مبلغ 250 هزار یورو می باشد . که در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، ارزان ترین مبلغ سرمایه گذاری می باشد . اقتصاد و بازار مسکن در کشور یونان کمی سخت و پیچیده شده است . اما با وجود همین شرایط ،  در حال حاضر ،خریداران  و علاقمند ان در حال رجوع و برگشت ،  برای تصمیم خرید  ملک در کشور یونان هستند .

در پایان چنانچه به اطلاعات بیشتری در خصوص اخذ انواع ویزای طلایی اروپا با سرمایه گزاری و خرید املاک و مستغلات نیاز داشتید با وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید . همواره جدید ترین و معتبرترین روش ها را به شما ارائه می دهیم. وکلای مهاجرت ایران پشتیبان شما خواهند بود .

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا