اخبار مهاجرت دبیکار واشتغال در دبیمهاجرت از طریق کارمهاجرت به دبی

شرایط ویزای دورکاری در دبی

مهاجرت به امارات

اولین ویزای دورکاری در خاورمیانه توسط دولت امارات طراحی شده که ویزای کاری دبی حاصلی از این برنامه می باشد و در همین راستا وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا به توضیح شرایط و مزایای مهاجرت به امارات با دورکاری پرداخته و علاوه بر آن نیز مدارک لازم ویزای دورکاری دبی را به لیست در می آورد، در بررسی این نکات با ما همراه بمانید.

 

اولین ویزای دورکاری در خاورمیانه

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و برای مهاجرت به امارات دولت این کشور به منظور جذب هر چه بیشتر کارآفرینان و متخصصان بین المللی طرح و برنامه جدیدی تحت عنوان اعطای ویزای دورکاری به تمامی متخصصان علاقمند از سراسر دنیا طراحی و اعلام نموده است. ویزای کاری جدید دبی طرحی نوین برای تمرکز دادن به دفاتر کاری پراکنده و جذب متخصصان خارجی می باشد.

در عصر دیجیتال امروزه برخی از وظائف و مشاغل از طریق دورکاری انجام می شود بخصوص برای مقابله با شیوع پاندمیک ارتباط و وصل شدن به شبکه اینترنتی روشی بسیار مناسب است که در همین راستا اولین ویزای دورکاری در خاورمیانه توسط کشور امارات متحده عربی برنامه ریزی و ارائه می گردد.

 

ویزای دورکاری دبی

اعطای ویزای دورکاری دبی به کارفرمایان اماراتی این امکان را می دهد که به استعدادها و تخصص های بین المللی دسترسی داشته و از آنها استفاده نمایند که البته مدیریت آن به طور گروهی انجام می شود همچنین در واقع قانون اقامت جدید دبی روش دیگری است برای ارتقا و پیشرفت دبی به عنوان مقصد و مرکز تخصص و حرفه های بین المللی.

دولت امارات با این برنامه سعی دارد کشور خود را تبدیل به یک قطب تجاری جهانی با استفاده ار کاربردهای مجازی و اینترنتی نماید، همچنین علاوه بر این گزینه می توانید با دیگر روش های دریافت اقامت دبی نیز آشنا شوید.

 

ویزای دورکاری دبی

مهاجرت به امارات با دورکاری

برنامه مهاجرت به امارات با دورکاری به مدت یکسال برای کارآفرینان و حرفه ای ها در 14 اکتبر 2020 اعلام شد که بواسطه آن کارمندان متخصص و حرفه ای همراه با خانواده شان می توانند به امارات مهاجرت نمایند. طبق اطلاعات منتشر شده شرکت بازاریابی و بازرگانی صنعت توریسم DCTCM ویژگیهای این طرح بدین شرح می باشد:

 • این برنامه به مدت یکسال اعتبار دارد.
 • پرداخت هزینه اپلای برای ویزای دورکاری دبی 287 دلار معادل 1.054 درهم امارات می باشد.
 • هزینه بیمه درمانی با پوشش معتبر و مورد تایید امارات
 • هزینه های خدماتی دریافت بیمه درمانی برای هر نفر

برای اطلاعات بیشتر شما توصیه داریم مقاله حقوق و دستمزد مهاجران در دبی را نیز مطالعه فرمایید.

 

مزایای برنامه دورکاری دبی

از مزایای برنامه دورکاری دبی می توان به این موارد اشاره داشت:

 • دسترسی به تمامی خدمات مورد نیاز شامل تلکام
 • خدمات رفاهی همگانی
 • امکانات تحصیلی
 • وصل شدن به قطب تجارت جهانی
 • ارتباط با نیروهای کاری متخصص متشکل از بیش از 200 ملیت
 • امکان کار کردن برای هر شرکتی در تمامی کشورهای دنیا

در صورتی که قصد تاسیس شرکت در دبی را نیز داشته باشید می توانید با استفاده از گزینه های گوناگون ثبت شرکت در دبی را نیز اجرا و عملی نمایید.

 

مزایای برنامه دورکاری دبی

 

مدارک لازم ویزای دورکاری دبی

متقاضیان جهت اپلای و درخواست خود می بایست مدارک لازم ویزای دورکاری دبی را تهیه و ارسال نمایند از جمله:

 • کپی پاسپورت که البته پاسپورت باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • بیمه سلامت با پوشش مورد تایید امارات
 • ارائه قرارداد کاری فعلی با اعتبار یکساله با حداقل حقوق ماهانه 5 هزار دلار معادل 18.365 درهم امارات
 • ارائه فیش حقوقی ماه گذشته
 • اظهارنامه بانکی مبنی بر تراکنش های بانکی سه ماه اخیر
 • کارآفرینانی که صاحب شرکت هستند باید مدرکی دال بر داشتن شرکت برای یکسال یا بیشتر را ارائه نمایند و اینکه درآمدشان باید متوسط 5 هزار دلار باشد و به همین جهت می بایست گزارش بانک را از تراکنش های سه ماه اخیرشان را نیز ارائه نمایند.
 • بعد از دریافت مدارک لازم ویزای دورکاری دبی، نماینده دپارتمان برای مراحل بعدی این پروسه با شما تماس خواهد گرفت.

علاوه بر آن در مهاجرت به امارات برای سرمایه گذاری ملکی خارجی نیز می توانید خرید ملک در دبی داشته و به سود سرمایه گذاری خود نیز برسید.

 

کار و زندگی در دبی

دولت امارات به منظور جذب هر چه بیشتر متخصصان و کارآفرینان بین المللی برنامه ای تحت ویزای دورکاری دبی را طراحی نموده که علاوه بر آن بتواند این کشور را به قطب تجارت جهانی تبدیل کرده و همچنین روشی برای مقابله با پاندمیک ویروس کرونا باشد، متقاضیان برای اپلای ویزای دورکاری دبی مدارکی را باید تهیه و ارسال نمایند از جمله آخرین فیش حقوقی و بیمه درمانی.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با همکاران مجرب خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم امور مهاجرت و سرمایه گذاری ملکی بین المللی را با رعایت نکات حقوقی ارائه و تکمیل می نماید.

و شما علاقمندان گرامی در صورت نیاز به اطلاعات و جزئیات بیشتر در خصوص ویزای دورکاری دبی می توانید با مشاوران IIL تماس گرفته و برای مشاوره حضوری با وکلا و مشاوران این امر وقت رزرو نموده و یا ارتباط زنده ویدئو کال داشته باشید، و در ضمن بابت مطالعه مقالات و مطالب گردآوری شده مان سپاسگزاریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا