اخبار مهاجرت به آمریکامهاجرت به آمریکا

اقامت بدون ویزا در ایالات میکرونزی

مهاجرت به امریکا

در این مقاله وکلای مهاجرت ایران ( IIL ) سعی بر این دارند که شما را اقامت بدون ویزا در ایالات میکرونزی که یکی از ایالات کشور امریکاست مطلع نمایند که شاید كمتر نام این ایالت را شنیده باشید که البته یکی از معدود کشورهایی است که برای ورود به خاک آن می توان از اخذ اقامت بدون ویزا آن بهره برد.

زمانی که سخن از سفر خارجی به میان می آید، بدون تردید دیدنی های جذاب و شاید هزینه های گزاف آن به ذهن همه خطور کند اما آنچه در یک سفر خارجی بیش از هر چیز دیگری دارای اهمیت است دریافت ویزا می باشد.

اقامت بدون ویزا در ایالات میکرونزی

ایالات فدرال میکرونزی در 3 نوامبر 1986 از کشور امریکا مستقل شد ، این ایالت بصورت مستقل در جزایر کارولین قرار دارد که شامل چهار ایالت و 600 جزیره بزرگ و کوچک در اقیانوس آرام قرار دارد. پایتخت آن “پالیکیر” در جزیره پناپی و بزرگترین شهر آن” ونو” در تالاب چوئوک قرار دارد.

نکته قابل توجهی که این ایالت را به ایالتی خاص مبدل کرده، اقامت بدون ویزا در ایالات میکرونزی است که اتباع ایرانی جهت ورود به این ایالت می توانند بدون ویزا سفر کنند و نسبت به اخذ اقامت بدون ویزا اقدام نمایند و با پاسپورت ایرانی اقامت 30 روزه برای ایرانیان در این کشور امکان پذیر است که در اینجا شاخص های این ایالت را تشریح می نماییم.

جمعیت

مسئله اقامت بدون ویزای در ایالات میکرونزی ،جمعیت این ایالات را به 107 رسانده است که مهاجران خارجی با اخذ اقامت بدون ویزا وارد این ایالت شده اند و بیشتر آنها را مهاجرین فیلیپینی تشکیل داده اند.

مساحت

هرچند خاک این ایالات اندک است، اما محدوده ای که در اقیانوس آرام اشغال کرده است پنج برابر مساحت کشور فرانسه است.

کار

مردم این ایالت در کشور امریکا هم میتوانند کار کنند و هم اقامت داشته باشند و همین امر مشوق ایرانیان برای تلاش در  مهاجرت به این ایالت و اخذ اقامت بدون ویزا آن شده است.

تجارت

ایالات فدرال میکرونزی در روابط بین الملل تابع کشور امریکاست و در رابطه با صادرات و واردات با کشورهایی چون کشور امریکا و کشور ژاپن همکاری می کند و خوب است بدانید این ایالات، چهاردهمین منطقه انحصاری اقتصادی در جهان است.

جالب است بدانید تفاوت فرهنگی و زبانی در ایالات میکرونزی بسیار زیاد است و مردم هر ایالتی لباس محلی و غذای خاص خود را دارند.

اگر به دنبال مهاجرت و  اخذ اقامت بدون ویزا باشید با مطالعه ی این مقاله دریافتید که با مهاجرت به امریکا می توانید اقامت بدون ویزا در ایالات میکرونزی که یکی از ایلات امریکاست را داشته باشید همچنین شما می توانید با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک ، تمکن مالی و ثبت شرکت برای مهاجرت به بیشتر کشورها مهاجرت کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا