اخبار مهاجرت پرتغالمهاجرت به پرتغال

راهنمای ایمیل زدن به سفارت پرتغال

راهنمای دریافت ویزا

دوستان گرامی، در پستهای قبلی خبری با عنوان سفارت پرتغال هم وی اف اسی شد! منتشر گردید. در این خبر آمده است که کلیه ویزاهای توریستی پرتغال باید در مرکز صدور ویزای پرتغال در شرکت وی اف اس انجام شود اما همچنان ویزای تحصیلی پرتغال و ویزای اقامتی پرتغال در صلاحیت سفارت پرتغال باقی مانده است. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا در خصوص رزرو وقت برای چنین ویزاهایی و ایمیل زدن به سفارت پرتغال بیشتر بدانید.

ایمیل زدن به سفارت پرتغال

در حال حاضر برای رزرو وقت بابت درخواست ویزاهای تحصیلی و اقامتی پرتغال باید به سفارت پرتغال ایمیل بزنید. فقط دوستان دقت کنید که این ایمیل باید دارای مشخصات خاصی باشد و از یک دستور العمل پیروی کند. علت تهیه پست « ایمیل زدن به سفارت پرتغال » هم آشنا کردن شما با این ایمیل مهم است.

جزئیات ایمیل به سفارت پرتغال

همانطور که اشاره کردیم برای ایمیل زدن به سفارت پرتغال باید اصول مشخصی را رعایت کنید وگر نه به ایمیل شما و درخواست شما رسیدگی نمی شود. ما در آی آی ال محتویات این امیل را بررسی می کنیم:

آدرس ایمیل : sconsular.teerao@mne.pt

عنوان ایمیل : Study and Residence Visas

محتوای ایمیل : نام کامل ، آدرس ایمیل شخصی ، اسکن خوانای صفحه اول پاسپورت ، توضیح مختصری به زبان انگلیسی در خصوص علت و مبنای درخواست ویزا. (ایمیل های که واجد شرایط نباشند پاسخ داده نمی شوند)

در پایان و پس از بیان شرایط ایمیل زدن به سفارت پرتغال باید خاطر نشان کنیم که این دو دسته ویزا ( ویزای تحصیلی پرتغال و ویزای اقامتی پرتغال ) درخواستهای مهمی هستند. حتما قبل از اینکه ایمیل زدن به سفارت پرتغال را آغاز کنید با وکلای متخصص مهاجرت مشورت کنید و حتی المقدور کار را به کاردان بسپارید.

در خصوص ویزای توریستی پرتغال نیز توصیه می کنیم حتما پست  سفارت پرتغال هم وی اف اسی شد! را مطالعه بفرمایید. با آرزوی موفقیت شما.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا