اخبار مهاجرت به سوئدتوصیه های مهاجرتمهاجرت به سوئد

بررسی امنیت مهاجران در سوئد

مهاجرت به سوئد

از آنجایی که وکلای مهاجرت ایران برای ایرانیان عزیز مهاجرت به سوئد را فراهم نموده اند در این مقاله به موضوع بررسی امنیت مهاجران در سوئد که یکی از موارد مهم مهاجرت می باشد به بحث و مشاوره میپردازیم. چگونگی امنیت در سوئد را مطرح می کنیم. انگیزه های زنان برای مهاجرت به سوئد را عنوان می کنیم. بهترین دلایل انتخاب این کشور را مطرح و امنیت شغلی در سوئد را خواهیم دید . با مزایای بیمه درمانی سوئد آشنا میشویم.

 

زنان مهاجر در سوئد

سوئد یکی از امن ترین کشورهای دنیا محسوب میشود. هم مهاجران و هم توریست ها در امن ترین شرایط ممکن میتوانند در این کشور به امور خود بپردازند. در واقع مهاجران و مسافران نیازی نیست ، نگران ایمنی و محافظت از خودشان باشند. و نیازی نیست که به فکر تهیه ابزار و وسایلی برای محافظت از خود در برابر سارقان و هنجارشکن ها باشند.

 

امنیت در سوئد

زنانی هستند که دوست دارند به تنهایی به این کشور سفر کنند. و یا ترجیح می دهند اقامت این کشور را بگیرند. اینگونه زنان بدانند که براحتی می توانند با امنیت کافی ، اوقات و زندگی آرامی داشته باشند. زنان سیاه پوست نیز همین امنیت و آرامش را در کشور سوئد خواهند داشت .

 

IWC چیست ؟

International Women’s Club Of Stocholm   انجمنی برای ائتلاف زنان از هر کشوری، با هر سنی و در هر موقعیتی می باشد. زنانی که فقط توریست هستند . زنانی که به دنبال کار و اشتغال به این کشور آمده اند. و یا زنانی که بدنبال ارتباط با زنان معروف و دیگر شخصیت های بین المللی زن هستند.

همگی در این انجمن گردهم آمده اند . تا هر کدام به نحوی بر اساس اهداف شان به دنبال علایق خود باشند. حتی اگر زمان مسافرت شما کوتاه باشد، می توانید وارد این جمع بشوید. این کلوپ بین المللی در شهر استکهلم می باشد . و دارای وب سایت رسمی ست . شما به عنوان توریست یا مهاجر می توانید عضو این کلوپ بشوید و دوستان زیادی پیدا کنید.

 

اعضای کلوپ

این کلوپ در سال 1961 تاسیس شد.350 عضو از 60 ملیت دارد. 11 عضو فعال بین المللی دارد . که جلسات و ارتباطات با دیگر کشورها را تنظیم می کنند. از دیگر اهداف این کلوپ کمک به زنان و کودکانی ست که نیازمند مساعدت هستند. زنان و کودکانی که ،هم در داخل سوئد و هم در سطح بین المللی هستند .مهاجرت به سوئد بهترین ها را برایتان به ارمغان خواهد داشت.

 

حامیان کلوپ IWC

از دیگر  اهداف اصلی این کلوپ ،امور خیریه می باشد . هرساله این مجموعه ، سه رویداد مهم خیریه دارد. 1-نمایشگاه مد در ماه اکتبر 2-در ماه دسامبر که ناهار این مجموعه را سفارت سوئد به مناسبت کریسمس  می دهد. 3- در هشتم مارس به مناسبت روز بین المللی زنان گردهمایی دارند. زنان مهاجر در سوئد می توانند براحتی در این کلوپ عضو شوند.

سفارت ، سازمان های بین المللی و دیگر شرکت های بین المللی و خانواده های سلطنتی سوئد از این رویدادها پشتیبانی می کنند. این کلوپ با هدف و شعار صلح و انسان دوستی می باشد . و هیچ سازمان و ارگان مذهبی و سیاسی در آن نقش ندارد. یکی دیگر از شعارهای این کلوپ ، حسن نیت و دوستی برای زنان می باشد. زنان امنیت در سوئد را خواهند دید .

زنان مهاجر در سوئد - مهاجرت به سوئد- امنیت در سوئد-امنیت شغلی در سوئد- مزایای بیمه درمانی سوئد - بررسی امنیت مهاجران در سوئد

مهاجرت به سوئد

دلایل مهاجرت به سوئد را میشماریم. کارگران و کارمندان از حق و حقوق کافی برخوردارند. کیفیت کاری و حقوق و دستمزد بالاست . بدین معنی که شما بدون هیچ محدودیتی از لحاظ سن ، دین ، ملیت ، مذهب و جنسیت ، می توانید از حقوق متعلقه قانونی خود در کسب و کارتان بهره ببرید. طی اقامت کاری تان ، می توانید خانواده تان را نیز همراه خود ببرید.

و درکنار خانواده به زندگی ، تحصیل و یا اشتغال بپردازید. در سوئد از ابداع و اختراع پشتیبانی و حمایت میشود.  شما در این کشور نگران تامین هزینه های زندگی خود نیستید. شما برای تحصیل بچه هایتان نگرانی و استرس شهریه ها و هزینه های کلاس را نخواهید داشت . بسیاری از این هزینه ها رایگان هستند. دولت سوبسید برای اینگونه مخارج خانواده ها در نظردارد.

 

امنیت شغلی در سوئد

 امنیت شغلی در سوئد بدین معنی ست که اگر یک دوره زمانی بیمار شدید و نتوانستید به شغل خود ادامه دهید، پس از بهبودی می توانید به سرکار خود برگردید. برای مادران باردار تسهیلاتی وجود دارد.قبل از تولد بچه و زایمان ، از مادر حمایت میشود. مراقبت های بارداری رایگان است . ودولت یارانه هایی بدین منظور ارائه می دهد.

و همچنین دوره های آموزشی و تکنیک های سلامتی را به مادران هدیه می دهد. برای زنانی که کارهای سنگین دارند و در پست های صنعتی مشغول بکار هستند مثل راهسازی و ساختمان سازی ،هنگام دوره بارداری ، مزایای بیشتری دارند. امنیت در سوئد تقریبا در تمامی زمینه های مشهود و مسلم است . مانند امنیت شغلی در سوئد ، امنیت اجتماعی و امنیت مالی .

 

بیمه تامین اجتماعی سوئد

اداره بیمه اجتماعی سوئد  Försäkringskassan   نزدیک به 80 درصد هزینه های روزانه این زنان را می دهد. برخی از بیمارستان های سوئد، در مجاورتشان هتل هایی دارند . مادرانی که تازه زایمان کرده اند می توانند با والدین شان و نوزادشان در این هتل بمانند. و تا سه روز از تغذیه رایگان و پرستار برخوردارند. وقتی نوزاد بدنیا می آید ، والدین معادل 480 روز حقوق بازنشستگی می گیرند.

این رقم فوق العاده ،خیلی بیشتر از استاندارد جهانی می باشد. به ازای هر کودکی که بدنیا می آورند ، از ساعات کاری مادران ،کاسته میشود. تا قبل از اینکه کودک به سن 16 سالگی برسد ،دولت هر ماه نزدیک به 1050 کرون  برای هر بچه پرداخت می کند.  این قانون برای تا 6 فرزند می باشد .

 

آموزش رایگان در سوئد

و نه تنها برای هر کدام تا قبل از سن 16 سالگی  این مبلغ اعاده میشود ، بلکه هر ماه برای پشتیبانی و تکیمل این مساعدت ، مبالغ اضافی دیگری نیز در نظر گرفته میشود. لازم نیست برای مدرسه کودک تان ، از قبل پول پس انداز کنید. در سوئد  پیش دبستانی و مدارس برای بچه های  بین 6 تا 19 سال رایگان است . بدون هزینه و با ناهار می باشد .

نوزادان قطره ویتامین D رایگان می گیرند. زنان مهاجر در سوئد بالاترین سطح کیفی کار و زندگی را خواهند داشت.

 

CHIP چیست ؟

بیمه درمانی( , Medicaid and the Children’s Health Insurance Program  (CHIP) بهترین هدیه روز مادر است . بچه ها تا 19 سالگی از بیمه درمانی رایگان و یا بسیار کم هزینه برخوردارند.والدین نیز از این مزایا برخوردار هستند. این بیمه هم برای مادران و هم برای بچه ها می باشد. درواقع این بیمه ، یک بیمه خانوادگی می باشد. مزایای بیمه درمانی سوئد کاملا به نفع مادران و بچه ها می باشد.

 

مزایای بیمه درمانی سوئد

مزایای بیمه درمانی سوئد امنیت شغلی ، بیمه حوادث، بیمه در مدرسه ، بیمه پیشگیری از بیماری ، هزینه های بارداری حوادث و دیگر امتیازات می باشد. این بیمه هزینه های ذیل را تامین و پوشش می دهد.

چک آپ های منظم – ویزیت دکتر – مراقبت های دندان و بینایی – خدمات بیمار سرپایی و بستری – هزینه های آزمایشگاهی و عکسبرداری با اشعه ایکس – هزینه های اورژانسی .

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت ، اطلاعات تکمیلی و دقیق تری بر حسب نیاز شما ارائه می دهیم..نتایج مطالعاتی بیشتر و بهتری در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد . با ما بمانید.

در مقاله بررسی امنیت مهاجران در سوئد دیدیم که زنان مهاجر در سوئد از چه امکانات و تسهیلاتی می توانند برخوردار باشند. علل مهاجرت به سوئد را عنوان کردیم.گفتیم که امنیت در سوئد برای زنان بسیار بالاست . حتی زنان تنها هم می توانند در این کشور براحتی کار و زندگی کنند.دیدیم که امنیت شغلی در سوئد بالاست .با مزایای بیمه درمانی سوئد آشنا شدیم.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن