معرفی کشور کانادامهاجرت به کاناداهزینه زندگی در کانادا

برنامه های مهاجرتی کانادا در ایالت‌های مختلف

مهاجرت به ایالت های کانادا

برنامه های مهاجرتی کانادا در هر یک از ایالت های مختلف این کشور طبق نیاز ایالتی اجرا میشود، برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا هرکدام الزامات و شرایطی برای پذیرش دارند که در همین رابطه وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا درباره مهاجرت به ایالت های کانادا با برنامه های Provincial Nominee مطالبی را ارائه می نماید. برنامه مهاجرتی ایالت های مختلف کانادا بر اساس مهارت، سطح تحصیل متقاضی و نیاز هر ایالت بررسی می شود، برنامه مهاجرت به ایالت های کانادا به منظور رشد اقتصادی کانادا تنظیم و برنامه ریزی شده و شرایط مهاجران چنانچه تامین کننده نیازهای ایالتی کانادا باشد مورد پذیرش قرار می گیرند. با IIL در توضیح این نکات همراه بمانید.

 

برنامه های مهاجرتی کانادا

برنامه های مهاجرتی کانادا در ایالت های گوناگون این کشور بر اساس نیازمندیهای هر ایالت طراحی و برنامه ریزی شده است، کشور کانادا از جاذبه های فراوانی برای مهاجرت برخوردار است از جمله فرصت های شغلی در کانادا و موقعیت های تحصیلی.

تصمیم گیری برای مهاجرت به کانادا تصمیم بزرگی است و اینکه کدام ایالت و استان و منطقه را برای مهاجرت انتخاب کنید مستلزم اطلاعات کافی از هر استان و منطقه و بخش می باشد از جمله شرایط آب و هوا، فرهنگ، فرصت های شغلی، هزینه های زندگی، و مسکن. برنامه مهاجرت به کانادا به ایالات مختلف آن قوانین، شرایط و الزامات خاص خود را دارد که بهتر است برای انتخاب بهترین گزینه و روش مهاجرتی با وکیل مهاجرت خود هماهنگ باشید.

 

برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا

برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا هر کدام پروسه خاصی برای درخواست دارند، برای مهاجرت به برخی از ایالات و استان های این کشور می توان درخواست فوری و یا درخواست عادی ارائه نمود.

کانادا 10 ایالت منحصر بفرد و بی نظیر دارد که هر منطقه و ایالت آن فرهنگ، طبیعت و دلایلی برای مهاجرت دارد، پایتخت کانادا  اتاوا بوده که در انتاریو واقع شده، علاوه بر آن هر ایالت و استان کانادا یک پایتخت دارد، و  برنامه مهاجرت به ایالات کانادا هر کدام برای تامین نیازهای ایالتی کانادا طراحی و برنامه ریزی شده است.

برنامه مهاجرت به ایالت های کانادا

مهاجرت به ایالت های کانادا

مهاجرت به ایالت های کانادا در بخش آتلانیک شامل ایالات گوناگونی می باشد از جمله:

  • Newfoundland و Labrador که فرهنگی خاص با نژادهای بومی  داشته و جاذبه های مهاجرتی فراوانی دارد.
  • نووا اسکوتیا، که به کیفیت بالای زندگی معروف است و یکی از با کیفیت ترین سطح زندگی در آمریکای شمالی را دارد، ملک های ارزان قیمتی داشته و هزینه های زندگی در آن پایین است و نژاد بومی دارد.
  • جزیره پرنس ادوارد: یک شهر کوچکی است که فرصت ها و موقعیت های تحصیلی بسیار عالی دارد و همچنین میزان جرم در آن پایین است، بسیاری از مهاجرانی که به این شهر جزیره ای کوچک آمده اند از طریق برنامه provincial nominee در رابطه با کارگران ماهر به این شهر مهاجرت کرده اند، افرادی که مهارت کاری یا  تحصیلی داشته و قصد اقامت دائم در یکی از ایالات کانادا را دارند می توانند با این برنامه به کانادا مهاجرت نمایند.
  • نیو برونزویک: نیوبرونزویک از طریق مرزهایش دسترسی آسانی به شهرهای بزرگ و کوچک داشته و سطح زندگی و هزینه زندگی ارزانی دارد، علاوه بر آن فرهنگهای متفاوتی در نیوبرونزویک وجود دارد. مهاجرت به ایالات کانادا امکانات متنوعی از قبیل فرصت های شغلی، موقعیت های تحصیلی و درمانی را به دنبال دارد.

 

برنامه مهاجرتی ایالت های مختلف کانادا

برنامه مهاجرتی ایالت های مختلف کانادا در بخش کانادای مرکزی نیز اجرا میشود از جمله ایالت های:

  • کبک: کبک از نظر جمعیت و شلوغی دومین ایالت کانادا می باشد که مناظر طبیعی فوق العاده  و مملو از فرصت های شغلی است، کبک هر ساله بیش از 45 هزار مهاجر را می پذیرد .
  • انتاریو شلوغ ترین و محبوب ترین ایالت کانادا برای مهاجرت است، شهرهای کوچک و بزرگی داشته و همچنین چندین دانشگاه دارد که در آمریکای شمالی در بهترین رتبه قرار دارند.

بخش شمال کانادا

  • بریتیش کلمبیا: ایالت بریتیش کلمبیا به طبیعت زیبایش معروف است و مقصدی برای مهاجرت بوده و همچنین سطح کیفیت بالایی برای زندگی دارد.

برنامه های مهاجرت به ایالات گوناگون کانادا هر کدام مزایا و امتیازاتی برای دریافت اقامت دائم کانادا دارند که برای موارد حقوقی مهاجرت به کانادا بهتر است با یک مشاور حقوقی مهاجرت در ارتباط باشید.

برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا

برنامه مهاجرت به ایالت های کانادا

برنامه مهاجرت به ایالت های کانادا در بخش غربی کانادا و Prairie شامل ایالت های مانیتوبا، ساسکاچوان و آلبرتا می باشد.

  • مانیتوبا: بین انتاریو و ساسکاچوان قرار داشته و مناظر طبیعی مانیتوبا از Prairie تا کوهستان ها بوده و بیش از 80 پارک دارد، اقتصاد قوی این ایالت همراه با طبیعت شگفت انگیز جاذبه ای برای یک زندگی راحت برای مهاجران است.
  • ساسکاچوان: ساسکاچوان به طلوع و غروب رنگارنگ خورشید معروف است و طبیعتی بسیار زیبا داشته، علاوه بر آن سبک زندگی متفاوتی دارد و از فرصت های اقتصادی، درمانی، و فرصت های خوب تحصیل در دانشگاه های کانادا برخوردار است.
  • آلبرتا: ترکیبی از طبیعت فوق العاده و فعالیت های فرهنگی است، شهرهای Calgary و Edmonton با فرصت های متنوعی که دارد، گزینه های خوب و محبوبی برای مهاجرت هستند.

علاوه بر آن سواحل غربی کانادا شامل Nunavut و سرزمین های شمال غربی شامل منطقه Yukon می باشد، می توان گفت که برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا بسیار متنوع و گوناگون هستند.

 

Provincial Nominee Program

دوستان عزیز هر کدام از این ایالت های کانادا شهرهای کوچک و بزرگ دارد که بر اساس نیازها هر ایالت، برنامه هایی برای جذب مهاجر دارند که به این طرح و برنامه ها Provincial Nominee Program ( PNP) گفته میشود که به معنی برنامه های داوطلبانه ایالتی می باشد، اولین مرحله برای مهاجرت به کانادا به هریک از این ایالات ارائه درخواست مهاجرت می باشد.

در ارائه درخواست باید نوع مهارت، سطح مهارت کاری و تحصیلی خود را ذکر کنید، ایالت مورد نظر درخواست شما را بررسی و توانایی ها و مهارت های شما را بر اساس نیاز خود سنجیده و به شما اعلام می کنند که پردازش درخواست شما چقدر طول خواهد کشید.

 

درخواست اقامت دائم کانادا

بعد از اینکه درخواست شما تایید شد مرحله بعدی درخواست برای اقامت دائم کانادا می باشد، ایالت مورد نظر به شما اعلام می کند که از طریق سیستم Express Entry درخواست بدهید یا از طریق مراحل درخواست عادی، که نوع درخواست، مدارک و سوالات هر کدام از این مراحل برای درخواست فوری یا عادی متفاوت است که البته بهتر است برای انتخاب گزینه های مهاجرتی با یک وکیل مهاجرت مشاوره داشته باشید.

مهاجرت به ایالت های کانادا

مهاجرت به آلبرتا با برنامه مهاجرتی

برای مثال درخواست مهاجرت به ایالت آلبرتا به عنوان یک خود اشتغال پروسه و مدارک خاصی نیاز دارد و برای واجد الشرایط بودن طبق Alberta Immigrant Nominee Program (AINP) باید توانمندیهای خاص خود را ذکر و مدارک آن را ارائه نمایید تا بعد از بررسی صلاحیت شما تایید و مشخص شود.

طبق آخرین اخبار و گزارشات در حال حاضر آلبرتا بالاترین رتبه را در تست و تشخیص کووید 19 در دنیا دارد، همچنین رعایت فاصله اجتماعی در این ایالت به خوبی انجام می شود، برخی وب سایت ها در آلبرتا برای صحبت با مردم طراحی شده که بصورت آنلاین در باره علائم احتمالی کووید 19 از آنها سوال می شود، ویدئو ها و پادکست های صوتی نیز برای صحبت با مردم تهیه شده که در آن دستورالعمل های پیشگیرانه ای اطلاع رسانی میشود.

 

مهاجرت به ایالت های گوناگون کانادا

در نتیجه باید گفت کانادا کشوری وسیع با بخش ها و مناطق گوناگونی است که تنوع طبیعی و فرهنگی بسیار بالایی دارد، و برنامه های مهاجرتی کانادا بر اساس نیاز هر ایالت طراحی میشود، برنامه های مهاجرتی ایالت های کانادا برای جذب هر چه بیشتر مهاجران بوده تا نیازهای هر ایالت را بر اساس توانمندیها و مهارت متقاضیان مهاجرت تامین نمایند. پروسه مهاجرت به ایالت های کانادا ممکن است طبق روال عادی باشد و یا پروسه فوری، که البته باید گفت برنامه مهاجرتی ایالت های مختلف کانادا برای مهاجران کاملا داوطلبانه بوده و می تواند بنا به اهداف کاری یا تحصیلی باشد، همچنین برنامه مهاجرت به ایالت های کانادا می تواند برای خود اشتغالی و راه اندازی کسب و کار در کانادا باشد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا با دو دپارتمان موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم کلیه امور مهاجرتی و  امور حقوقی خرید ملک را از صفر تا صد بطور جامع و کامل ارائه می نماید. لذا در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه های مهاجرت کانادا در ایالت های مختلف آن داشتید با مشاوران IIL تماس گرفته یا وقت حضوری بگیرید. پیشاپیش از اعتماد شما به هلدینگ بین المللی آپادالا سپاسگزاریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا