توصیه های مهاجرتمدارک مورد نیاز مهاجرت

بعد از ریجکت شدن ویزا چه کارهایی میتوان انجام داد؟

دلایل ریجکت شدن ویزا

بعد از ریجکت شدن ویزا فرصت دارید که با اطلاعات بیشتر و دقیق تر درخواست مجدد دریافت ویزا بدهید، رد شدن ویزا طبق قوانین هر کشوری و بر اساس نوع ویزا متفاوت بوده که در همین رابطه وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا به دلایل ریجکت شدن ویزا در کشور کانادا پرداخته و علاوه بر آن به اقدامات پس از عدم قبول ویزا نیز اشاره دارد، همچنین توجه به زمان لازم برای درخواست مجدد ویزا بسیار مهم بوده و با جزئیات تکمیلی می توانید برای دریافت ویزای خود درخواست دوباره ارسال نمایید.

 

بعد از ریجکت شدن ویزا

بعد از ریجکت شدن ویزا این امکان را دارید که مجدد درخواست بدهید اما اگر بعد از ریجکت شدن با همان اطلاعات و جزئیات قبلی درخواست مجدد ویزا بدهید احتمال اینکه مجدد ریجکت شوید زیاد است به همین علت  باید اطلاعات بیشتر و جزئیات دقیق تری از هدف مهاجرت خود ارائه نمایید، بستگی به قوانین هر کشوری طی نامه ای دلیل ریجکت شدن را به شما اعلام می کنند ولی  هیچ زمان اجباری برای درخواست مجدد وجود ندارد، پس از ریجکت شدن ویزا در پی این باشید که چرا درخواست شما مورد قبول واقع نشده است.

 

رد شدن ویزا

رد شدن ویزا دلایل گوناگونی می تواند داشته باشد از جمله تغییرات در شرایط و قوانین کشور مورد نظر و یا هر رویداد و اتفاق دیگر از جمله شیوع یک بیماری، که البته این دلایل بستگی به نوع ویزا دارد. یکی از مهمترین دلایل ریجکت شدن درخواست ویزا عدم ارائه اطلاعات کافی و یا اسناد دقیق است، اسناد و مدارک مورد نیاز برای هر نوع ویزا را بطور کامل آماده و ارائه نمایید.

رد شدن ویزا

عامل دیگری مانند عدم توانایی کافی مالی برای طول اقامت در کشور مورد نظر میتواند یکی از دلیل های رد شدن ویزا باشد، قبول نشدن درخواست ویزا می تواند بر برنامه کاری حتی زندگی شما تاثیر گذار باشد لذا در ارائه دقیق اطلاعات مورد نیاز توجه کافی داشته باشید.

 

دلایل ریجکت شدن ویزا

دلایل ریجکت شدن ویزا بر اساس هر نوع ویزا و قانون هر کشور متفاوت است که برای درک بیشتر از دلایل ریجکتی ویزا به کشور کانادا اشاره می نماییم، چنانچه درخواست ویزای شما از طرف کانادا برگشت بخورد نامه ای برای شما ارسال می شود و اعلام می کنند که درخواست ویزای شما ریجکت شده است.

یکی از دلایل ریجکت شدن ویزا از طرف کانادا می تواند داشتن سابقه کیفری باشد که در این صورت مغایر با استانداردهای امنیتی بین المللی است، اگر در درخواست مجدد خود اطلاعات دیگری را می نویسید باید توضیح دهید که به چه علت در بار اول این اطلاعات را لحاظ نکرده بودید، دلیل عدم قبول درخواست ویزا بر اساس مقررات صدور انواع ویزا در هر کشور می باشد.

 

اقدامات پس از عدم قبول ویزا

 اقدامات پس از عدم قبول ویزا برای اولین مرحله این است که نامه ارسالی مبنی بر ریجکت شدن درخواست ویزای تان را به دقت مطالعه و نقاط ضعف آن را اصلاح نمایید تا در درخواست بعدی تان لحاظ کنید، یک امتیازی که ممکن است داشته باشید اینکه افسر دیگری درخواست شما را بخواند و بررسی کند که در این صورت ذهنیت قبلی نسبت به درخواست تان نخواهد داشت.

یکی از کارهای مهمی که می توانید انجام دهید این است با یک وکیل مهاجرت مشاوره بگیرید تا از پشتیبانی های حقوقی برخوردار شوید، اقدامات لازم بعد از رد ویزا را  بطور دقیق از مرحله اول درخواست انجام دهید همچنین بهتر است با شناخت کافی از انواع ویزای کانادا یا هر کشور دیگری با الزامات و اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل درخواست ویزای تان آشنا شده تا بتوانید مدارک لازم را ارسال نمایید.

 

زمان لازم برای درخواست مجدد ویزا

زمان لازم برای درخواست مجدد ویزا

زمان لازم برای درخواست مجدد ویزا بسیار مهم است،  به زمان لازم برای ارسال درخواست مجدد ویزا توجه داشته باشید و بر اساس نوع ویزای خود شرایط و قوانین استانی کانادا را در نظر گرفته زیرا برخی از برنامه های مهاجرتی کانادا محدودیت زمانی دارند، برای مهاجرت به کانادا در ابتدا بهتر است که با وکیل مهاجرت مشاوره داشته تا از رد شدن ویزای تان جلوگیری کنید.

بعد از دریافت نامه ریجکتی ویزا می توانید درخواست رسیدگی مجدد به کانادا بدهید که در این صورت باید زمان دقیق ریجکت شدن درخواست، و دلیل اعتراض خود را عنوان نمایید همچنین درباره ویزاهای قبلی خود توضیح داده و درخواست خود را با امضای دستی تکمیل نمایید. زمان مورد نیاز برای ارسال مجدد درخواست ویزا فرصتی دوباره برای شما است تا بتوانید با جزئیات دقیق تر و بیشتری هدف از دریافت ویزا و مهاجرت خود را توضیح دهید.

 

 بعد از رد شدن ویزا

بعد از ریجکت شدن ویزا فرصت دارید که یا درخواست رسیدگی مجدد دهید و یا درخواست دومی را تنظیم نمایید که توصیه می شود در تنظیم مجدد درخواست ویزا سعی کنید اطلاعات بیشتر و دقیق تری از شرایط و هدف مهاجرت خود ارائه دهید و همچنین از یک وکیل مهاجرت نیز می توانید برای این کار کمک بگیرید علاوه بر آن به زمان لازم برای درخواست مجدد ویزای خود نیز توجه کافی داشته باشید.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران مجرب خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و خرید ملک خارجی را با رعایت نکات حقوقی از ابتدا تا پایان ارائه و تکمیل می نمایند.

چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص دلایل ریجکت شدن ویزا و اقدامات پس از آن دارید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ویدیو کال داشته و یا برای مشاوره حضوری وقت رزرو نمایید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا