اخبار ILL

بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی

اگر قصد سرمایه گذاری دارید عجله کنید

نکات برگزیده مطلب
  • در زمان ارزانی ارز ،بهترین نقطه برای سرمایه گذاری خارجی فرا می رسد.

با کاهش نرخ یورو و دلار در هفته جاری در ده روز اول ماه مهر سال 1397 ( نرخ یورو :14500 تومان ) به نظر می رسد اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی باشد. علت این موضوع این است که در همه بازارهای ارزی زمانی که نشانگر ها سقوطی به این شکل را تجربه می کند ، احتمال افزایش ناگهانی و زیاد نرخ ارز بسیار بالاست. در این خبر مهم با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

چرا اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی است ؟

اگر تحقیق کوچکی بکنید متوجه خواهید شد که نرخ ارز در چند روز گذشته کاهش چشمگیری داشته است. این خبر خوبی است و ما همیشه امیدواریم تا نرخ ارز به شکل سابق برگردد تا در نهایت قدرت خرید هموطنان عزیز نیز بهبود یابد. اما ظاهرا موضوع به این سادگی ها هم نیست. در دانش فارکس زمانی که یک Indicator به این سرع و بدون دلیل مستند سقوط می کند همه فعالان بازار می دانند که الان وقت خرید است و قرار است نرخ افزایش بی رویه ای را تجربه کند.

اما چرا اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی است ؟ شما می دانید که متاسفانه دلالان ارز بیکار نخواهند نشست. اگر الان در خیابان ها در حال خرید ارزهای مردم هستند ، هیچ هدفی غیر از کسب سود ندارند. آنها می دانند که در چند روز آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد. البته عرض میکنیم باز هم ما امیدواریم که نقشه آنها نقش بر آب شود ، اما همیشه باید احتمالات را هم در نظر گرفت.

ما در بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی هستیم و علت این است که در حال حاضر قدرت سرمایه گذاری مردم بهبود یافته است و می توانند با صرف مبالغ کمتری سرمایه گذاری کنند و در صورت افزایش نرخ ارز در آینده ارزش دارایی های خود را حفظ نمایند.

اگر قصد مهاجرت دارید …

این خبر برای کسانی که قصد مهاجرت دارند بسیار مهم است.  این یک اصل پذیرفته شده است که بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی زمان ارزانی های ارز است چرا که در این بازه زمانی علاوه بر اینکه شخص می تواند ارزش دارایی خود را حفظ کند ، ممکن است سود بسیار خوبی هم برای خود جذب نماید و این اتفاق خوبی است.

آقای محمد سبزعلی پور ، رییس مرکز تجارت جهانی ایران می گوید :

امروز بنا به دلایلی مشخص ، قیمت دلار کاهش پیدا کرد و با هجوم مردم به صرافیها جهت فروش دلارهایشان ، قیمت باز هم کاهش پیدا کرد و به مدار 14000 تومان رسید. با توجه به اینکه هیچ سیاست غلطی تغییر نکرده و هیچ ارز کلانی هم وارد کشور نشده در نتیجه افزایش نرخ دلار مجددا در راه است!!

اگر قصد مهاجرت دارید ، در هر برنامه مهاجرتی فرقی نمی کند ، پیشنهاد ما این است که پرونده خود را راه بیاندازید.  چرا اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری خارجی است.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا