امور خرید و اجاره ملک در دبیسرمایه گذاری در دبیمهاجرت از طریق تمکن مالیمهاجرت از طریق ثبت شرکتمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به دبی

بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری امارات

 بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری کدامند؟ چه شهری برای چه نوع سرمایه گذاری مناسب است؟ وکلای مهاجرت ایران IIL از زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا در پاسخ به این سوالات مطالبی را ارائه می نماید. راه اندازی  کار در دبی شرایطی دارد. با صلاحیت لازم می توان ویزای سرمایه گذاری امارات را دریافت نمود. دریافت اقامت بلند مدت امارات با سرمایه گذاری امکان پذیر است. در توضیح این نکات با وکلای مهاجرت ایران IIL  همراه  بمانید.

اقامت امارات با سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری امارات چگونه دریافت می شود؟ مهاجران برای خرید ملک در امارات محدودیت های سختی ندارند. ولی نیاز به مشاور مالی را نادیده نگیرید. اگر اقامت بلند مدت در امارات دارید تورم در سرمایه گذاری را در نظر داشته باشید. هدف سرمایه گذاری را مشخص کنید. ارز ملی امارات درهم است و بانک مرکزی امارات مسئول سیاست های پولی می باشد. سرمایه گذاری گزینه های گوناگونی مانند امور تجاری دارد. چگونه با کارآفرینی اقامت بگیریم؟

سرمایه گذاری مستقیم امارات

ارزش درهم امارات با دلار آمریکا گره خورده است. مانند ارز کشور عربستان. کشورهای حوزه خلیج فارس ارز واحدی ندارند. لذا تغییرات نرخ دلار بر پول این کشورها تاثیر می گذارد. سرمایه گذاری در امارات قانونی است. امارات یکی از آزادترین اقتصادهای جهان را دارد. سرمایه گذاری های مستقیم در امارات بیشتر بر فعالیت های تجاری، املاک، مالی، بیمه و تولیدی می باشد. دوستان عزیز باید گفت که هر کدام از این زمینه های سرمایه گذاری شرایط خاص خود را دارند. چگونه با فعالیت تجاری دریافت اقامت بلند مدت امارات داشته باشیم؟

دلایل سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات دلایل متنوعی دارد. از جمله برخورداری از منابع نفت و گاز. رشد دیگر صنایع نیز در امارات رو به افزایش است. امارات یکی از آسان ترین کشورها برای تجارت است. تاسیس شرکت های بین المللی در امارات سریع و آسان است. مهاجران و اتباع خارجی غیر مقیم  می توانند در بورس امارات سرمایه گذاری کنند. امارات از نظر اقتصادی و مالی ثبات خوبی دارد. راه اندازی کار در دبی منجر به دریافت اقامت بلند مدت امارات می شود.

راه اندازی کار در دبی

بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری

دبی یکی از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری است. یکی از انواع سرمایه گذاری خرید ملک است. اتباع خارجی برای خرید ملک در امارات باید شرایطی داشته باشند. برای مثال اتباع کشورهای شورای همکاری خلیج فارس بدون محدودیت می توانند در دبی ملک بخرند. اما نمی توانند در ابوظبی ملک خریداری کنند. قانونا می توانند در مناطق خاصی سرمایه گذاری کنند. ابتدا نوع سرمایه گذاری خود را مشخص سپس پتانسیل شهرهای امارات را ارزیابی کنید. بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری شما کدامند؟

شهرهای امارات برای سرمایه گذاری

نوع سرمایه گذاری شما چیست؟ هزینه معاملات ملکی استاندار بین المللی حدود 6 درصد است. اما دستیابی به آمار بازار مسکن امارات خیلی آسان نیست. از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری می توان به شارجه، راس الخیمه و ابوظبی اشاره داشت. همانطور که گفتیم سرمایه گذاری گزینه های متفاوتی دارد. از جمله سرمایه گذاری بر سهام و بورس اوراق بهادار. بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری به هدف و میزان سرمایه گذاری شما بستگی دارد. آیا شارجه می تواند جزو بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری شما باشد؟

راه اندازی کسب و کار در دبی

راه اندازی کار در دبی آسان است. مهاجران و اتباع خارجی غیر مقیم می توانند در دبی شرکت تاسیس کنند. برای راه اندازی کار در دبی نیازی به شریک اماراتی نداریم. مالکیت شرکت در امارات صد در صد است. تاسیس شرکت در منطقه آزاد امارات نیازی به دریافت مجوز ندارد. به راحتی می توان شرکت آفشور در امارات تاسیس نمود. به نظر شما دبی از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری است؟

 مهاجران و اتباع خارجی می توانند شرکت آنشور در امارات تاسیس کنند. ولی باید یک شهروند اماراتی به عنوان شریک داشته باشند. که 51 درصد سهام شرکت آنشور را داشته باشد. هزینه تشکیل شرکت آنشور بیشتر از راه اندازی کار در دبی با تاسیس شرکت آفشور است. با راه اندازی کار در دبی و شهرهای امارات به دریافت اقامت بلند مدت امارات 5 ساله نائل شوید. بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری آنهایی هستند که برای نوع فعالیت ما مناسب باشند.

ثبت نام تجاری در امارات

 • برای راه اندازی کسب و کار  باید به دفتر توسعه اقتصاد امارات مراجعه کنید.
 • این دپارتمان در شهرهای ابوظبی، دبی، شارجه و عجمان شعبه دارد.
 • این دپارتمان به شما مجوز فعالیت می دهد.
 • با این مجوز می توانید نام تجاری خود را ثبت کنید.
 • با  500 هزار درهم در امارات کارآفرینی کنید.
 •  دریافت اقامت بلند مدت امارات  با کارآفرینی 5 ساله است.
 • با راه اندازی کار در دبی و دیگر شهرهای امارات ویزای سرمایه گذاری امارات را دریافت نمایید.

حال به نظرتان بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری کدامند؟

ویزای سرمایه گذاری امارات

ویزای سرمایه گذاری امارات

 • اعتبار ویزای سرمایه گذاری امارات ده ساله است.
 • امارات برای خارجیان فرصت های مهاجرتی  وضع نموده است. تحت عنوان ویزای اقامت بلند مدت امارات.
 • ثروتمندان با سرمایه گذاری در امارات ویزای سرمایه گذاری امارات دریافت می کنند.
 • افراد با مهارت های بالا  می توانند ویزای سرمایه گذاری امارات را داشته باشند.
 •  ویزای سرمایه گذاری امارات برای مدت 5 تا 10 سال صادر می شود.
 • بر اساس شرایط متقاضی ویزای اقامت بلند مدت امارات اعطا می گردد.
 • اگر واجد شرایط دریافت اقامت بلند مدت امارات باشید، دیگر نیازی به  اسپانسر در امارات ندارید.
 • اگر واجد شرایط باشید شخصا برای دریافت اقامت بلند مدت امارات درخواست بدهید.
 • دو نوع ویزای اقامت بلند مدت امارات وجود دارد. که برای دریافت هر کدام الزاماتی باید داشت.
 •  امارات به سرمایه گذاران ویزای سرمایه گذاری امارات( ویزای سرمایه گذار) اعطا می نماید.

دریافت اقامت بلند مدت امارات

شرایط دریافت اقامت بلند مدت امارات:

ویزای اقامت بلند مدت امارات 10 ساله برای گروههای ذیل صادر می شود.

 • سرمایه گذاری با حداقل 10 میلیون درهم در بخش عمومی امارات
 • استعدادهای خاص مانند پزشک، دانشمند، مخترع و متخصص.
 • استعدادهای خاص در زمینه فرهنگ و هنر

ویزای بلند مدت 5 ساله امارات

 • ویزای اقامت بلند مدت امارات 5 ساله:
 • واجد شرایط دریافت اقامت بلند مدت امارات خواهید بود اگر جزو یکی از گروههای ذیل باشید:
 • سرمایه گذاری در املاک و دریافت ویزای سرمایه گذاری امارات
 • کارآفرینی با حداقل 500 هزار درهم
 • سرمایه گذاری برای راه اندازی کار در دبی یا دیگر شهرها
 • دانش آموزی باشید که حداقل 95 درصد نمره از مدارس متوسطه دولتی یا خصوصی گرفته باشید.
 • معدل حداقل 3.75 دانشگاهی

درباره دریافت اقامت امارات

 سرمایه گذاری گزینه های گوناگونی دارد. دانستیم نرخ ارز امارات وابسته به دلار آمریکا می باشد. از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری دبی و  ابوظبی را نام بردیم. البته بهترین شهر بر اساس نوع فعالیت شما مشخص می شود. با راه اندازی کار در دبی و دیگر شهرها می توانیم دریافت اقامت بلند مدت امارات 5 ساله را داشته باشیم. ویزای سرمایه گذاری امارات به سرمایه گذارانی که واجد شرایط باشند تعلق می گیرد.

 

چنانچه اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کارشناسان متخصص وکلای مهاجرت ایران (IIL) که از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی آپادالا هستند ، تماس بگیرید.

همچنین می توانید در قسمت مشاوره آنلاین مهاجرت سوالات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید. تا در سریعترین زمان پاسخ بگیرید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا