خرید و اجاره ملک در سوئدمهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به سوئد

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سوئد

مهاجرت سوئد

از آنجایی که مهاجرت به سوئد محبوبتربن برنامه های مهاجرتی آی آی ال می باشد در اینجا به موضوع سرمایه گذاری در سوئد یکی دیگر از مقالات پرطرفدار وکلای مهاجرت ایران (ILL) میپردازیم. خرید ملک در سوئد را بررسی می کنیم.در مورد علل سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور خواهیم گفت.خواهیم دید که بغیر از خرید ملک ، راههای دیگری برای سرمایه گذاری و کسب سود در کشور سوئد می باشد.به هزینه های خرید املاک هم اشاره ای خواهیم کرد.در مورد اقتصاد سوئد خواهیم گفت. بهره وام در سوئد بسیار کم است.وکلای مهاجرت ایران بهترین ها را به شما پیشنهاد می کند.از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در سوئد خواهیم گفت.

 

سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد. شما می توانید بر حسب توانایی و تخصص تان ، سرمایه موجود ، ایده ، و بیزنس پلن تان ، business plan ( طرح و برنامه کسب و کار ) زمینه و هدفی را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.  دولت سوئد از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کند. این کشور در رشته های بیوتکنولوژی و صنایع غذایی سرمایه گذار می پذیرد.

سرمایه گذاری در سوئد ، گزینه های مختلفی دارد.بهتر است در هر کدام زمینه که میخواهیم سرمایه گذاری کنیم ، حداقل اطلاعاتی داشته باشیم.سرمایه لازم برای شروع کار ، و سرمایه موجود مان را با هم بسنجیم. طرح آن سرمایه گذاری را با تمامی جوانب ارزیابی کنیم. هدف از سرمایه گذاری را برای خود مشخص کنیم. با مطالعه کافی در تمامی این موارد ، میتوان تصمیم درست تر و اقدام بهتری انجام داد.

 

فرصت های سرمایه گذاری در سوئد

صادرات و واردات نیز یکی دیگر از زمینه های سرمایه گذاری هستند. کارآفرینی، تاسیس شرکت ، راه اندازی کارخانه ، باز کردن فروشگاه و مغازه ، تولیدی و دهها موارد مشابه ، همگی  دیگری از فرصت های سرمایه گذاری در سوئد هستند. صادرات به معنی توسعه بازار برای معرفی یک کالا و یا تولید است . وقتی صادارت انجام می دهیم، به دنبال بازارهای خارجی و کسب سود وسیعتر هستیم.

وقتی در یک کشور دیگری کارآفرینی می کنیم ، طرح و دارایی مالی مان را به مرحله عمل می رسانیم تا بتوانیم سود بدست بیاوریم. در کارآفرینی ، سرمایه ما طرح و ایده ماست که قرار است به پول و سرمایه تبدیل شود. با راه اندازی کارخانه ، کالایی را تولید و به بازار عرضه می کنیم.

سرمایه اولیه  ما در راه اندازی کارخانه ، مواد اولیه ، تجهیزات و دستگاه ، ماشین آلات و نیروی انسانی و کاری ما است . در خرید و فروش هر گونه خدمات و محصولی ، بعلاوه سرمایه اولیه ، تخصص و تبحر ما در بازار ، می تواند ما را به موفقیت برساند.

صنعت حمل و نقل، ارتباطات راه دور ، و برق از دیگر زمینه هایی ست که سرمایه گذار قبول می کنند. بهتر است در زمینه هایی سرمایه گذاری کنید که حداقل اطلاعات لازم را در آن رشته داشته باشید. صنایع حمل و نقل، ارتباطات ، برق از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در سوئد هستند.

مردم سوئد یکی از پر مصرف ترین در رابطه با انرژی هستند. با درایت ، می توانیم از همین مطلب ایده بگیریم و در زمینه هایی که انرژی این کشور را تامین می کند ، اقدام به سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی بکنیم.

 

اقتصاد سوئد

مناقصه ها و مزایده های بین المللی از جمله دیگر فرصت ها برای مشارکت در سرمایه گذاری در این کشور هستند.اما در حال حاضر بهترین  و راحت ترین گزینه برای ما ایرانیان ، سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات می باشد. زیرا تحولات اقتصادی و سیاسی کشورها کمتر بر روی املاک و مستغلات تاثیر میگذارد . این مناقصه ها و مزایده ها در زمینه های گوناگونی میتواند باشد. این مناقصه و مزایده ها می تواند در زمینه کالا  یا خدمات ،  نو آوری در هر صنعتی ، یا مرتبط به فن و تخصصی که همراه با دانش است ، باشد.

 

علل سرمایه گذاری در سوئد

وضعیت اقتصادی سوئد بسیار مناسب است . و بسترهای خوبی برای کسب و کار دارد.مالیات در این کشور در مقابسه با دیگر کشورهای اروپایی پائین تر است. و همین مالیات پائین ، بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را بخود جلب کرده است . اقتصاد سوئد ، اقتصادی باز و شکوفاست و به همین علت بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی ، ترجیح می دهند در این کشور سرمایه گذاری کنند و به سود برسند.

سرمایه گذاری در سوئد - خرید ملک در سوئد - اقتصاد سوئد - بهره وام سوئد - فرصت های سرمایه گذاری در سوئد

خرید ملک در سوئد

همانطور که قبلا نیز اشاره کرده بودیم ، محدودیتی برای خرید ملک در سوئد برای خارجیان وجود ندارد. خارجی ها و مهاجران می توانند در سوئد املاک خریداری کنند. گزینه بهتر و آسانتر از خرید ، همان اجاره کردن املاک می باشد. سرمایه گذاران با توجه به ثبات وقدرت اقتصاد سوئد ، علاقه زیادی به خرید ملک در این کشور نشان می دهند.

در روزنامه های محلی ، وب سایت ها ، آژانس های املاک  میتوان ،املاک مورد نظر را پیدا کرد. حراج یا همان مزایده  و مناقصه از طریق اینترنت انجام میشود . در این سایت ها عکس املاک مشخصات و متراژ و امکانات بخوبی قابل مشاهده می باشد.

در این روش خرید و فروش ، معیار خاصی وجود ندارد . و خریدار و فروشنده بر سر هر قیمتی می توانند به توافق برسند.و سپس قرارداد امضا کنند.خرید ملک یکی از فرصت های سرمایه گذاری در سوئد است .

 

نرخ بهره وام در سوئد

درآمد در کشور سوئد ثبات دارد . و متقاضیان می توانند برای خرید املاک ، درخواست وام بدهند. زیرا می توانند روی درآمدشان حساب کنند و نگران تغییر و بحران در شغل شان نیستند. بانک ها تا 75 درصد قیمت ملک را وام می دهد.یکی دیگر از علل افزایش سرمایه گذاری در این کشور، ثبات اقتصادی کشور سوئد می باشد.

مهمتر اینکه نرخ بهره وام در سوئد کم است . و معمولا بین 2 تا 2 و نیم درصد متغیر است . در برخی از بانک ها باید سپرده گذاری کنید .با توجه به نرخ پائین بهره وام در سوئد میتوان وام های خوبی  از جمله وام مسکن ، برای خرید املاک گرفت.

هزینه های خرید ملک در سوئد شامل  هزینه ثبت نام – هزینه وکالت –  و هزینه تمبرمی باشد. در برخی آژانس ها هزینه نماینده املاک هم هست . که گاهی اوقات این نمایندگان املاک ، وظیقه وکیل را انجام می دهند. کل این هزینه ها در مقایسه با سودی که از سرمایه گذاری بدست می آورید، بسیار ناچیز است.

 

بهترین شهرها برای خرید ملک

استکهلم ، گوتنبرگ و  شهر مالمو از شهرهای محبوب برای خرید ملک هستند.قیمت ملک در شهر مالمو کمتر از شهرهای استکلهم و گوتنبرگ است.در لیست ذیل قیمت متوسط برخی از املاک را ارائه می دهیم.

آپارتمان 50 متر مربع در  استکهلم  برای فروش  180 هزار یورو

آپارتمان 200 متر مربع در استکهلم برای فروش  900 هزار یورو

آپارتمان 40 متر مربع در  گوتنبرگ  برای فروش 75 هزار یورو

املاک در شهرهای مختلف ، متراژهای متفاوت با قیمت های گوناگون وجود دارد. شما می توانید بر حسب سلیقه و نیاز و کاربری ملک ، خرید کنید. امیدواریم از موفق ترین سرمایه گذاران باشید.

برای اطلاعات تکمیلی تر با دفتر موسسه وکلای مهاجرت ایران  تماس بگیرید. در تمامی موارد فوق الذکر ، جزئیات دقیق تری و مفصل تری وجود دارد ، که بنا به نیاز شما عزیزان ارائه خواهد شد . استقبال شما پشتوانه و تدوام کاری ماست . امیدواریم از بهترین سرمایه گذاران در این کشور باشید.

 

در نتیجه دیدیم که سرمایه گذاری در سوئذ در زمینه های مختلفی امکان پذیر است. به خرید ملک در سوئد اشاره ای کردیم. در مورد اقتصاد سوئد گفتیم که دارای اقتصاد باز و شکوفایی ست و نرخ بهره وام سوئد بسیار پائین است. و این کشور به خارجی ها و مهاجران نیز وام مسکن می دهد. سوئد از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند.از دیگر فرصت های سرمایه گذاری در سوئد گفتیم .علل سرمایه گذاری در این کشور را با هم مرور کردیم. اگر قصد مهاجرت به سوئد را دارید حتما با ما در تماس باشید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا