امور خرید و اجاره ملک در ترکیهمهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به ترکیه

بهترین مناطق خرید ملک در استانبول (2019)

مهاجرت ترکیه

اگر شما هم به دنبال پاسخ به این سوال هستید که « در سال 2019 از کجای شهر استانبول باید خانه خرید؟ » در جای مناسب قرار گرفته اید. وکلای مهاجرت ایران IIL  بهترین مناطق خرید ملک در استانبول را مورد بررسی قرار داده و مناطقی که افزایش قیمت ملک در استانبول و کاهش قیمت ملک در استانبول را تجربه میکنند را معرفی خواهند کرد. با ما همراه باشید.

در استانبول، برخی از مناطق هر روز ارزشمند میشوند این در حالی است که مناطق دیگر ممکن است کاهش کمی داشته باشند. با این حال، یک واقعیت اصلی وجود دارد که قیمت خانه ها روز به روز در استانبول افزایش پیدا میکنند. بنابراین، در سال 2019 از کجای شهر استانبول باید خانه خرید؟

 

 

کدام مناطق استانبول قیمت خانه ها افزایش داشته است؟

طبق آمار Real Estate Index Hurriyet 2017؛ خانه های دست دوم و قدیمی برای فروش در استانبول در سال گذشته 8 درصد افزایش قیمت ملک در استانبول داشته است. میانگین قیمت هر مترمربع در حال حاضر 4 هزار و 750 لیر است. به عبارت دیگر، به طور متوسط 100 متر مربع از هر ملک 475 لیر در استانبول خریداری می شود.

منطقه Eyüp استانبول در سال 2018  بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد. قیمت متوسط مترمربع در Eyüp با 19 درصد افزایش ، به 4 هزار و 854 هزار لیر رسیده است. جایگاه دوم محله ی Şile است که افزایش قیمت 18 درصد بوده . در Bakırköy با افزایش 14 درصد، قیمت هر متر مربع 10.000 لیر است. در سال 2019، افزایش قیمت ملک در استانبول در این مناطق ممکن است ادامه یابد.

 

 

آیا قیمت خانه ها کاهش می یابد؟

در سال 2018، قیمت مسکن تنها در سه منطقه ی شهراستانبول کاهش یافت. در Esenler 2 درصد کاهش داشت که به 2 هزار و 683 هزار لیر رسید ، در Fatih 2 درصد کاهش پیدا کرد که  4 هزار لیر  شد. در Kadikoy با کاهش 1 درصد ، قیمت میانگین 7 هزار و 941 هزار لیر شد.

جدا از این مناطق، هیچ کدام از مناطق استانبول سقوط نکرده است . در برخی از مناطق که به نقطه اشباع از جمعیت برسد ممکن است کمی کاهش قیمت ملک در استانبول را به همراه داشته باشد.

 

 

در سال 2019 از کجای شهر استانبول باید خانه خرید؟

پاسخ به سوال در مسیر کانال در استانبول است. از وقتی باز شدن مسیر کانال استانبول رسما اعلام شد، بازار املاک و مستغلات در آن مسیر شروع به حرکت کرد. این تحرک می تواند افزایش قیمت ها را در سال 2019 افزایش دهد. مناطق  Uzmarlar، Küçükçekmece، Başakşehir، Arnavutköy، Esenyurt و Avcılar انتظار افزایش قیمت ملک در استانبول را به همراه دارد.

با توجه به مناطق اشاره شده قیمت ها برای فروش در محله های بالا به قرار زیر میباشد :

  • Kucukcekmece  هر متر مربع 3 هزار و 759  لیر
  • Başakşehir هر متر مربع 3 هزار و 455 لیر
  • Arnavutköy  هر متر مربع 2 هزار و 316 لیر
  • Esenyurt هر متر مربع  864 لیر
  • Avcılar هر متر مربع 2 هزار و 563 لیر

 اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید بهترین فرصت برای خرید ملک مناطقی است که در بالا به آنها اشاره شد. برای اطلاعات بیشتر و همچنین انواع مهاجرت به ترکیه با وکلای مهاجرت در ارتباط باشید تا بتوانید بهترین پیشنهادات وکلای بین المللی موسسه را بشنوید و بهترین راه برای مهاجرت به کشور ترکیه را انتخاب کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا