مهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ملکی در سال 2020

مهاجرت برای سرمایه گذاری ملکی

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ملکی در سال 2020 از مزایای بازده سود اجاره نیز برخوردار هستند که در همین رابطه وکلای مهاجرت ایران IIL زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا از کشورهای مناسب خرید ملک سال 2020 با شما سخن می گوید. سرمایه گذاری ملکی در بهترین کشورها باید با در نظر گرفتن قیمت و هزینه خرید ملک در مناطق شهری و غیرشهری هر کشوری باشد و از کشورهای مناسب برای خریداری ملک به تعدادی از کشورها مانند فرانسه، قبرس، یونان اشاره نموده و موضوع خرید ملک در بهترین کشورها را به چالش می کشیم. با IIL در توضیح این مطالب همراه باشید.

 

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ملکی

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ملکی در سال 2020 مانند کشور پاناما با رشد اقتصادی ثابت و مداوم می باشد که فرصت های سرمایه گذاری بسیاری دارد مانند خرید زمین های کشاورزی. قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان پاناما در شهر حدود 1900 یورو می باشد ولی در مناطق غیر شهری هر متر مربع به قیمت 1300 یورو فروش می رود.

تایلند نیز یکی از بهترین کشورها برای خرید ملک و سرمایه گذاری در سال 2020  شناخته شده، قیمت خرید خانه های تایلندی در شهر حدود 3 هزار یورو و خارج از شهر 1500 یورو می باشد. بهترین کشورهای مناسب جهت سرمایه گذاری بر ملک را می توان با رشد اقتصادی شان سنجید و انتخاب نمود.

 

کشورهای مناسب خرید ملک سال 2020

کشورهای مناسب خرید ملک سال 2020 را می توان با اشاره به آفریقای جنوبی عنوان نمود، سرمایه گذاران ملکی در آفریقای جنوبی بازده سود خوبی از اجاره ملک بدست می آورند، جالب است بدانید که اولین خرید ملکی در این کشور به ارزش 36 هزار یورو از پرداخت عوارض معاف بوده و فقط 3 درصد مالیات دارد.

اندونزی یکی از کشورهای مناسب برای خرید ملک است و سرمایه گذاران بین المللی در اندونزی با قراردادهای لیزینگی می توانند در این کشور سرمایه گذاری نمایند، علاوه بر آن قیمت خرید هر متر مربع ملک شهری اندونزی حدود 1.055 یورو می باشد. شرایط کشورهای مناسب برای خریداری ملک در سال 2020 را می توان با توجه به آمار و ارقام قیمت خرید ملک بررسی نمود.

کشورهای مناسب خرید ملک

خریداری ملک در بهترین کشورها

خریداری ملک در بهترین کشورها ما را یاد کشور موروکو می اندازد، سطح زندگی در این کشور استانداردهای بالایی داشته و هزینه خرید ملک و اجاره پایین است.

برای خرید ملک در این کشور شما می توانید از طریق بانک اقدام نماید و همچنین مالیات مضاعف مشکلی در خرید ملک ایجاد نمی کند همچنین قیمت هر متر مربع زمین شهری آن 1300 یورو بوده که در خارج شهر این قیمت به 700 یورو می رسد. خریداری انواع ملک در بهترین کشورهای مناسب برای سرمایه گذاری ملکی می تواند روشی برای مهاجرت بوده و البته از مزایای اقامت برخی از کشورها نیز بهره مند شد.

 

کشورهای مناسب برای خریداری ملک

کشورهای مناسب برای خریداری ملک در سال 2020 با توجه به درخواست خرید ملک خارجی در فیلیپین این کشور را به عنوان کشوری مناسب برای سرمایه گذاری ملکی مطرح می نماید که با توجه به جمعیت این کشور تقاضا برای خرید ملک و حتی اجاره انواع ملک بالا است.

قیمت خرید هر متر مربع ملک شهری فیلیپین 1500 یورو و خارج از منطقه شهری 860 یورو می باشد. یکی از کشورهایی که مالیات بر درآمد ندارد کشور امارات متحده عربی است، که متوسط قیمت خرید هر متر مربع ملک در دبی 2200 یورو می باشد و قیمت خرید خارج از شهر 1600 یورو تخمین زده شده است.

شناخت کشورهای مناسب جهت خرید ملک از طریق تحقیق و آمار راهنمای خوبی در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری ملکی می باشد.

سرمایه گذاری ملکی در بهترین کشورها

سرمایه گذاری ملکی در بهترین کشورها

سرمایه گذاری ملکی در بهترین کشورها در سال 2020 را با خرید ملک در قبرس به سرانجام برسانید، علاوه بر آن این کشورها را نیز به عنوان بهترین بستر برای سرمایه گذاری و خرید ملک خود در سال 2020 بدانید از جمله:

 • استرالیا
 • آلمان
 • فرانسه
 • برزیل
 • بلیز
 • پرتغال
 • کلمبیا
 • مالزی
 • یونان
 • دومینیکن
 • قبرس
 • مکزیکو

سرمایه گذاری با خرید ملک در بهترین کشور را با توجه به شرایط اقتصادی، رشد جمعیت و قیمت خرید ملک آن انتخاب نمایید و علاوه بر آن در مهاجرت برای سرمایه گذاری ملکی با یک وکیل مهاجرت مشاوره داشته باشید.

 

بهترین کشورها برای خرید ملک در سال 2020

بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ملکی معمولا از ثبات اقتصادی برخوردار هستند و به همین دلیل سرمایه گذاران ملکی بین المللی ترجیح می دهند در این کشورها ملک خریداری نمایند که البته مهاجرت برای سرمایه گذاری ملکی در هر کشوری یک مزایا و امکاناتی دارد. کشورهای مناسب خرید ملک سال 2020 را با معرفی کشورهایی مانند اندونزی، امارات متحده عربی، موروکو و فیلیپین بررسی نمودیم. سرمایه گذاری ملکی در بهترین کشورها علاوه بر سود سرمایه گذاری می تواند از بازده سود اجاره نیز برخوردار باشد، همچنین گفتیم که قبرس، آلمان، یونان و پرتغال از کشورهای مناسب برای خریداری ملک هستند، افزون بر آن انتخاب گزینه صحیح خریداری ملک در بهترین کشورها راهی برای مهاجرت و اقامت شما در بهترین کشورهای دنیا خواهد شد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا با همکاران زبده و مجرب خود مانند موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و حقوقی خرید ملک را از ابتدا تا پایان پروسه ارائه و تکمیل می نمایند. چنانچه در خصوص موضوع این مقاله اطلاعات بیشتری نیاز داشتید با مشاوران IIL تماس حاصل فرمایید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن