اخبار ILLتوصیه های مهاجرت

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2021

مهاجرت به بهترین کشورها در 2021

با توجه به مطالعات و تحقیقات انجام شده بر اساس شرایط اقتصادی، اجتماعی، میزان درآمد، فرصت های شغلی، شاخص های آموزشی، خدمات درمانی و سلامت، و نشاط و امید به زندگی در میان کشورهای دنیا، بهترین کشورها برای مهاجرت در 2021 عنوان می شوند که وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا در همین خصوص از بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت در سال جدید میلادی و همچنین از بهترین کشور آسیایی برای مهاجرت در سال پیش رو به مزایای کلیدی این کشورها اشاره می نماید و موضوع مهاجرت به کشورهای اروپایی در 2021 را به چالش کشیده و علاوه بر آن از بهترین ها در 2021 برای مهاجرت خواهد گفت، در توضیح این مطالب با ما همراه بمانید.

 

بهترین کشورها برای مهاجرت در 2021

  • سوئیس

یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت در 2021 سوئیس می باشد زیرا که ثبات اقتصادی بسیار بالایی داشته و همچنین میانگین درآمد و حقوق مهاجران در این کشور 33 درصد بالاتر از متوسط حقوق مهاجران در دیگر کشورهای دنیا است که علاوه بر آن دومین کشور دنیا از لحاظ بالا بودن سطح کیفیت زندگی  نیز می باشد.

طبق گزارشات سال 2020 کشور سوئیس یکی از بانشاط ترین و بهترین کشور برای یادگیری، آموزش و تحصیل می باشد، باید اشاره نمود که طی سه سال گذشته بخاطر شاخص بازنشستگی در سال 2018 جایزه دریافت نموده همچنین اکثر مهاجران این کشور از مردم انگلیس هستند، و باید گفت خدمات بهداشت و درمان در سوئیس از کیفیت خوبی برخوردار است.

 

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت

  • اسپانیا

کشور اسپانیا به عنوان بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت در سال جدید 2021 پیش بینی شده و یکی از بهترینها برای سپری نمودن دوران بازنشستگی نیز معرفی می شود که 41 درصد مهاجران در این کشور سن 65 یا بالاتر دارند همچنین جزو دارندگان اولین رتبه ها در کیفیت زندگی، سلامت جسم و روان، و سومین کشور از لحاظ میزان و سطح تعادل بین کار و زندگی می باشد.

 متاسفانه صنعت توریست این کشور از پاندمیک کووید 19 آسیب دیده اما بهرحال این بیماری یک روز تمام خواهد شد، همچنین در مهاجرت به اسپانیا در نظر داشته باشید که با خرید ملک اسپانیا میتوانید اقامت و شهروندی اسپانیا را نیز دریافت نمایید.

بهترین کشور اروپایی برای مهاجرت

بهترین کشور آسیایی برای مهاجرت

  •  سنگاپور

از بهترین کشور آسیایی برای مهاجرت در سال 2021 باید حقیقتا به سنگاپور اشاره داشت که یکی از کوچکترین کشورهای دنیا بوده و مساحتش کمتر از نصف شهر لندن است، افزون بر آن حمل و نقل در سنگاپور بسیار سریع و آسان بوده و از نظر ایمنی و امنیت، سطح زندگی، حمل و نقل و سفر در رتبه های اول جهانی قراردارد.

 

مهاجرت به کشور اروپایی در 2021

  • فنلاند

برای مهاجرت به کشور اروپایی در 2021 می توان کشور فنلاند را انتخاب نمود زیرا طبق نتایج بدست آمده از تحقیقات سال 2020 فنلاند در صدر کشورهای شاد قرار داشته و امنیت اجتماعی بسیار بالایی هم دارد و از نظر بهداشت و درمان نیز از خدمات بسیار کم هزینه و بعضا رایگان برخوردار است، و اینکه 88 درصد از مهاجران انگلیسی در فنلاند بین سنین 18 تا 64 سالگی هستند.

 

بهترین ها در 2021 برای مهاجرت

بهترین ها در 2021 برای مهاجرت

بهترین ها در 2021 برای مهاجرت از جوانب و مزایای گوناگون بدین گونه عنوان می شوند:

  • کانادا: کشوری موفق در جذب دانشجویان بین المللی است که برای مهاجرت به کانادا می توانید با وکیل معتمد مهاجرت نیز مشاوره داشته باشید.
  • نیوزلند: طبق تحقیقات HSBC دومین کشور دنیا در زمینه وجود موازنه و تعادل بین کار و زندگی می باشد و یکی از کشورهایی ست که در جریان پاندمیک کووید 19 در میان دیگر کشورهای دنیا کمتر آسیب دیده است.
  • استرالیا: دارای سطح بالایی از کیفیت زندگی، سلامت جسمانی و روحی، پایین بودن آمار جرم، داشتن املاک رقابتی و بالا بودن میزان خواروبار و غذا می باشد بعلاوه نیوزلند، استرالیا نیز از کشورهایی ست که توانسته ویروس کووید 19 را کنترل نماید. با زندگی در استرالیا می توانید ثبات اقتصادی و دستمزدهای بالا را مشاهده و تجربه کنید.
  •  ویتنام: ویتنام بزرگترین تولید کننده فلفل سیاه در دنیاست و از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان برنج می باشد که به دنبال آن هزینه های زندگی در این کشور نیز بسیار پایین است

 

مناسب ترین کشورها برای مهاجرت در 2021

 برای مهاجرت به کشورهای دیگر باید به دنبال مزیت و شاخص های مهمی از جمله ثبات اقتصادی، فرصت های شغلی، امنیت و استانداردهای عالی زندگی و خدمات و امکانات بهداشتی و درمانی بود که در همین رابطه به پیش بینی های ارائه شده در خصوص بهترین کشورها برای مهاجرت در 2021 پرداخته شد، اما به غیر از استناد به این نکات، کشوری برای مهاجرت شما مناسب تر است که با معیارهای تان برای کار و زندگی، سرمایه گذاری ملکی خارجی و یا تحصیلی تطابق داشته باشد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران مجرب خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم امور مهاجرت و سرمایه گذاری ملکی بین الملل را با رعایت نکات حقوقی ارائه و تکمیل می نماید.

که در صورت نیاز به جزئیات بیشتر در خصوص بهترین کشورها برای مهاجرت در سال جدید 2021 می توانید با مشاوران IIL تماس گرفته تا برای مشاوره حضوری در لیست متقاضیان قرار گرفته و یا ارتباط زنده ویدئو کال داشته باشید. در ضمن بابت مطالعه مطالب و مقالات مان از شما نهایت سپاس را داریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا