تایید مدرک و گواهی بین المللیحقوق مهاجرتمهاجرت به یونان

تایید مدارک مهاجرت به یونان

تایید مدارک و گواهی بین المللی

از آنجاییکه وکلای مهاجرت ایران ( IIL) بهترین روش مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک را ارائه می دهند اگر قصد دارید مهاجرت به یونان را بصورت مستقل به انجام برسانید در مرحله نهایی، تایید مدارک مهاجرت به یونان ضروری است و لازم است اقدام به تایید فرم های اقامت در یونان نمایید و البته تایید اسناد مهاجرتی به یونان امری ضروری در امر مهاجرت است.

 

تأیید مدارک مهاجرت به یونان چیست؟

مسئولین اداری یونان اصالت مدارک خارجی را ارزیابی نمی کنند ، با تأیید مدارک ، صحت امضاء، سِمت امضاء کننده و بعضا صحت مهر درج شده بر مدرک تأیید می شود. جهت تأیید مدارک مهاجرت به یونان توسط سفارت یونان، ابتدا توسط ادارات خارجی (ایرانی) مربوطه موردنیاز است.

 

تأیید فرم های اقامت در یونان

امکان تأیید فرم های اقامت در یونان به دلیل تعداد بسیار زیاد مراجع صدور مدارک، ادارات و یا دفترخانه های اسناد رسمی وجود ندارد و برای ایرانیان به طور کلی میسر نیست.

درخواست تأیید اسناد مهاجرتی به یونان

چنانچه مدارک خود را برای ارائه درخواست ویزا لازم دارید، دقت فرمایید که تأیید اسناد مهاجرتی را در روز درخواست ویزا انجام نداده و قبلا به تأیید اسناد مهاجرتی به یونان مبادرت فرمایید.

مدارک مورد نیاز جهت اقامت در یونان از طریق خرید ملک

  • 3  قطعه عکس رنگی از متقاضی
  • کپی گذرنامه
  • کپی قرارداد ملک
  • اثبات بیمه درمانی
  • اثبات منابع مالی کافی برای زندگی در یونان
  • اثبات پرداخت مبلغ مورد نیاز به اداره مالیات

نکته طلایی در باب تایید مدارک

برای تایید مدارک مهاجرت به یونان و تصدیق کپی ها، کپی هایی را ارائه دهید که در ابعاد و اندازه مدرک اصلی هستند. فقط اگر اصل مدرک شما بزرگتر از کاغذ A4 است، آن را بصورت کوچک شده روی کاغذ A4 کپی کنید.

در نظر داشته باشید برای تایید فرم های اقامت در یونان به یک وکیل متخصص نیاز دارید، وکلای مهاجرت ایران (IIL) در زمینه تایید مدارک مهاجرت به یونان شما را همراهی خواهد کرد و نیازی نیست هیچ گونه نگرانی در زمینه تایید اسناد مهاجرتی به یونان داشته باشید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا