اخبار مهاجرت ترکیهمهاجرت به ترکیه

تخفیف مالیات ملک در ترکیه

مهاجرت ترکیه

وکلای مهاجرت ایران جدیدترین و تازه ترین اخبار در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور ترکیه به اطلاع شما می رساند و در این پست درباره ی تخفیف مالیات ملک در ترکیه که امسال تصویب شده است توضیح میدهیم و شما را با برای خرید ملک ترکیه آماده میکنیم.

تخفیف مالیات ملک در ترکیه

هزینه های واگذری و قباله زدن ( سند زدن ) و تخفیفات ارزش افزوده خرید ملک در کشور ترکیه، تمدید شد. در تعبیری دیگر ، در پیش پرداختها برای خرید ملک، نیز تخفیف اعمال میشود .

برات آلبایراک ، وزیر خزانه داری و مالی کشور ترکیه ، دیروز در جلسه ” هئیت مدیران حسابرسی استراتژی مالیاتی  ” شرکت و حضور داشت .  آلبایراک ، در توضیح کاهش مالیات جدید ، در خصوص  انجام واگذاری و قباله زدن ( پیش پرداخت ) ، اعلام کرد که تحفیفات ارزش افزوده در زمینه خرید ملک در کشور ترکیه تا پایان سال ادامه خواهد داشت . تصمیم رئیس جمهور کشور ترکیه  در باره تمدید تخفیف ارزش افزوده وهزینه جابجایی سند ملک ،  تا پایان سال ، با همان شماره تکراری ( تیراژ فوق العاده ) ، در روزنامه رسمی کشور ترکیه منتشر شد .

 بنا به تصمیم اتخاد شده  در ماه May ، هزینه های واگذاری و قباله زدن ، از 20 هزار ، به 15  هزار دلار  کاهش پیدا کرده است . این تخفیف مالیات ملک در ترکیهو  امتیاز فقط شامل ، صاحبان کسب و کار و آنهایی که بدنبال خرید مسکن هستند تا بتوانند اقامت بگیرند، می باشد .

سریع ترین روش دریافت پاسپورت ترکیه سریع ترین راه گرفتن پاسپورت ترکیه

بهر حال ، هزینه های تصویب شده دقیقا و به صورت جزئی ، در طرح ارائه شده ، پوشش داده نشده و ذکر نشده است . خانه ها و اقامت گاه هایی که ، همراه با خدمات هستند شامل تخفیف مالیات ملک در ترکیه میشوند . این تخفیفات به منظور آسان کردن خرید ملک در کشور ترکیه می باشد. که مقامات کشور ترکیه وضع کردند تا سرمایه گذاری در زمینه املاک و مستغلات رونق بگیرد.

برای مثال : هزینه واگذاری و سندزدن ، که 20 هزار دلار برای یک آپارتمان با قیمت کل فروش 500 هزار دلار پرداخت میشده است ، بعد از محاسبه تخفیف مالیات ملک در ترکیه،  15 هزار دلار برای این آپارتمان می باشد  .

بنابر این سود کل ، 5 هزار دلار خواهد بود . این تخفیفات کاملا به نفع خریداران می باشد . دولت ترکیه به منظور افزایش تقاضا برای خرید ملک مسکونی یا آپارتمان این قانون را تصویب کرده است .

وکلای مهاجرت ایران ( آی آی ال ) ، امیدوار است شما عزیزان نیز با استفاده از این تخفیف مالیات ملک در ترکیه بتوانید راحت تر به خرید ملک مورد نظرتان اقدام نماید . برای کسب اطلاع بیشتر در این مورد به سرویس دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک مراجعه بفرمایید.

 

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا