امور خرید و اجاره ملک در اسپانیامهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت به اسپانیا

خریدن ملک در اسپانیا و چگونگی آن

مهاجرت به اسپانیا

وکلای مهاجرت ایران (IIL) سعی بر این داریم که اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید و همچنین می خواهید نسبت به خرید آپارتمان در اسپانیا اقدام نمایید، لازم است نکاتی را که باید درباره خریدن خانه در اسپانیا بدانید در این مقاله تشریح نماییم.با ما در ادامه مقاله چگونگی و نحوه ملک خریدن در اسپانیا همراه باشید.

ملک خریدن در اسپانیا

اسپانیا که به شدت تحت تاثیر بحران مالی جهانی و در نتیجه سقوط بازار املاک است، قیمت های خانه تا 30٪ کاهش یافته است در واقع با این حال انگیزه برای خرید آپارتمان در اسپانیا برای اسپانیایی ها و حتی برای خارجیان بیشتر می شود چرا که ملک خریدن در اسپانیا راهی برای مهاجرت آسان به اسپانیا است.

سطح مالکیت خانه در اسپانیا بالاست و حدود 80 درصد از ساکنان خانه خود را دارند و بسیاری از اینها را بدون هیچ وامی، به طور مستقیم خریداری کرده اند. خانه های اسپانیا قیمت مناسبی دارند و دولت اسپانیا، خارجی ها را تشویق می کند تا به ملک خریدن در اسپانیا اقدام کنند.

1-تعیین هدف از خریدن خانه در اسپانیا

اگر می خواهید اقدام به خریدن خانه در اسپانیا بکنید، چه به عنوان یک سرمایه گذاری، یک خانه تعطیلات، و یا یک اقامت دائم در اسپانیا هیچگونه محدودیتی در خرید خارجی املاک و مستغلات وجود ندارد، یعنی خرید زمین تجاری و یا مسکونی فرقی نمی کند.

2-دلیلتان از ملک خریدن در اسپانیا ؟

اگر بخواهید به عنوان یک سرمایه گذاری خریداری کنید، سواحل زیبا و آب و هوای ملایم در کنار ساحل سواحل شرقی را پیدا کنید.

این شامل مناطق کاتالونیا، والنسیا و مورسیا است که قیمت ها به طور کلی متوسط ​​تا بالا هستند و اگر ملک را اجاره بدهید، مبلغ اجاره خانه خوبی عایدتان می شود و اما اگر قصد مهاجرت و اقامت دائم را داشتید در شهرهای کوچک ملک را خریداری کنید یعنی شما می توانید گزینه های ارزان قیمت را در مورسیا و ساحل جنوبی والنسیا پیدا کنید.

3-محاسبه بودجه تان برای خریدن ملک در اسپانیا

قبل از شروع به بررسی خواص در اسپانیا، شما باید به طور کامل هزینه های مالکیت املاک در اسپانیا را درک کنید، بنابراین می توانید بر اساس آن هزینه کنید و خبر خوب برای مهاجرانی که سرمایه کافی جهت خریدن خانه ندارد این است که کشور اسپانیا وامی را با عنوان وام مسکن به خریداران ملک پرداخت میکند.

4-داشتن کد NIE و NIF

شما باید شماره هویت خارجی خود را دریافت کنید. اگر میخواهید معاملات هر کسب و کار یا مالی در اسپانیا را انجام دهید، از جمله خریدن خانه در اسپانیا یا باز کردن یک حساب بانکی، به کد  NIE نیاز خواهید داشت.

شهروندان اتحادیه اروپا هنگامی که ثبت نام می کنند، به صورت خودکار دریافت می کنند، در حالی که خارجیان باید ابتدا ثبت نام کرده و اجازه اقامت دریافت کنند.

5-نیاز به یک حساب بانکی

اگر بخواهید نسبت به خرید آپارتمان در اسپانیا اقدام کنید، به بیمه و یک حساب بانکی اروپایی نیاز خواهید داشت که اکثر فروشندگان فقط چک های گرفته شده در بانک های اسپانیایی را قبول می کنند و قابل پرداخت در یورو هستند.

6-استخدام یک وکیل متخصص برای خرید خانه در اسپانیا

هنگامی که شما شروع به جدی گرفتن خرید ملک در یک منطقه خاص می کنید،یک وکیل متخصص می تواند به شما در یافتن ملک مناسب برای نیازهای شما کمک کند.

انتخاب وکیل کهنه کار و متخصص در مسیر مهاجرت به اسپانیا بهترین انتخاب شما برای هدایت شما از طریق خرید ملک است و مطمئن شوید که هیچ قانون اسپانیایی را اجرا نکنید.

اگر فکر مهاجرت به اسپانیا را در ذهن می پرورانید، با کمک وکلای مهاجرت ایران (IIL) اطلاعات خود را در رابطه با خریدن خانه در اسپانیا و پروسه ملک خریدن در اسپانیا کامل کنید و با خرید آپارتمان در اسپانیا اقامت دائمی خود را  در این کشور تضمین کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫3 نظرها

  1. بازتاب: اقامت کاری در اسپانیا و نکات طلایی آن - وکلای مهاجرت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا