کار و اشتغال در کانادامهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت از طریق کارمهاجرت به کانادا

شرایط و خرید بیزینس در کشور کانادا

شرایط خرید بیزینس کانادا

خرید بیزینس در کشور کانادا و شرایط آن کاملا قانونی ولی آسان است، شرایط خرید بیزینس کانادا هم به صورت مستقل امکان دارد و هم به شکل فرانشیز. خریداری بیزینس کانادا با توجه به نقاط قوت و مهارتهای شما باید باشد از جمله مدیریت یا خلاقیت شما.  وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا اذعان می نماید که با خرید برند خارجی در کانادا می توانید فعالیت بیزینسی خود را جهانی کنید و یا حتی خود برند سازی کنید، باید گفت شرایط خرید شرکت در کانادا متفاوت است و می توانید ملک شرکت، وسایل و تجهیزات شرکت یا سهام آن را خریداری نمایید، با مهاجرت به کانادا و خرید بیزینس اقامت کانادا را دریافت نمایید. در این راستا با IIL همراه بمانید.

 

خرید بیزینس در کشور کانادا

خرید بیزینس در  کشور کانادا از اولین مرحله که پیدا کردن بیزینس برای خرید است شروع می شود، باید بیزینسی را انتخاب کنید که بهترین گزینه برایتان باشد، در مذاکره ای که با فروشنده خواهید داشت ارزش بیزینس و موارد حقوقی آن را برای شروع کار مشخص نمایید.

اول تصمیم بگیرید می خواهید فرانشیز بیزینس را داشته باشید یا بطور مستقل کار کنید، فرانشیز مبلغی هست که شما بابت استفاده از یک برند خاص  به مالک آن می پردازید و مجاز هستید کالا یا خدمات مورد نظر را بفروشید. اگر مهارتهای مدیریتی خوبی دارید این نوع بیزینس برایتان مناسب تر است.

اما اگر فردی خلاق هستید بهتر است بیزینس مستقل در کانادا خریداری کنید، فردی که  امتیاز فرانشیز را به شما میدهد هدفش توسعه کسب و کار خودش است که البته بیزینس با فرانشیز قوانینی دارد که ملزم به رعایت آن هستید، با خریداری بیزینس کانادا اقامت کانادا را از آن خود کنید.

شرایط خرید بیزینس کانادا

شرایط خرید بیزینس کانادا

شرایط خرید بیزینس کانادا با فرانشیز مزایایی هم دارد بدین گونه که مشتریان زیادی با برند و لوگوی شما آشنا هستند و کالا یا خدماتی که قرار است با فرانشیز آنها را در بازار عرضه نموده و بفروشید شناخته شده هستند. این حالت یکی از اصلی ترین مزیت بیزینس با فرانشیز می باشد و وقت و هزینه شما صرف بازاریابی و جذب مشتری نمی شود.

در واقع شما از تجربیات و حمایت فروشنده امتیاز و برند برخوردار می شوید. در مقابل فرانشیز بیزینس مستقل وجود دارد، خرید بیزینس مستقل این امکان را به شما می دهد که با قوانین خود کسب و کار را مدیریت و اجرا نمایید در هرحالی که با فرانشیز مجبور هستید قوانین صاحب برند را رعایت نمایید. روش های سرمایه گذاری در کانادا کدامند؟ و شرایط خریداری بیزینس در کانادا برای کارآفرینان و سرمایه گذاران بین المللی بسیار ساده و آسان می باشد.

 

خریداری بیزینس کانادا

خریداری بیزینس کانادا به صورت مستقل مزیت آزادی عمل در مدیریت منابع انسانی، چشم انداز شرکت و انتخاب تامین کننده را به شما می دهد و در تصمیم گیری ها مختار هستید. برای پیدا کردن و خرید بیزینسی که مناسب توانمندیها و مهارت های شما باشد اصولی وجود دارد که می توانید خود را با آن محک زده تا به نتیجه برسید که کدام بیزینس برایتان مناسب تر است.

با استفاده از آنالیز SWOT می توانید نقاط  ضعف، قوت، فرصت ها و تهدیدها را در بازار شناخته و نسبت به توانایی خود آنها را مقایسه و بررسی نمایید. با استفاده از این ابزار می توانید خود را در مقابل این نکات محک بزنید. کشور کانادا از تمامی سرمایه گذاران، صاحبان کسب و کار و استارت آپ ها استقبال و حمایت می کند تا در بستری مناسب به توسعه اقتصاد کشور خود نیز کمک کند. با مهاجرت به کانادا مهارتها و استعدادهای خود را شکوفا کنید، با خرید بیزینس در کانادا مهارت ها و توانمندیهای خود را محک زده و ارتقا دهید.

خرید برند خارجی در کانادا

خرید برند خارجی در کانادا

خرید برند خارجی در کانادا زمان و تحقیق لازم دارد، اینکه از کجا برند خارجی پیدا کنیم و خریداری کنیم مستلزم جستجو در روزنامه، نشریات و مجلات مخصوص است، اما اگر از این طریق پیدا نکردیم باید از منابع دیگری استفاده کنیم، مانند روزنامه ها و مجلات سرمایه گذاری های تجاری و بازرگانی، بطور مثال در جنوب انتاریو انتشاراتی وجود دارد که می توانید انواع بیزینس و کسب و کار را پیدا کنید مانند رستوران، کسب و کارهای کوچک و بزرگ با انواع برند، آپارتمان، مغازه، و املاکی که مرتبط با بیزینس هستند.

انتشارات تجاری کانادا نیز فرصت های خرید بیزینس فراوانی را در اختیار شما میگذارد، همچنین وب سایت های مخصوصی برای جستجوی خرید بیزینس و برند وجود دارد، در غرب کانادا شما لیست کالاهای ژنریک را خواهد دید، این کالاها بدون نام و برند فروخته می شوند تا بتوانند با دیگر کالاهای برند دار رقابت کنند.

که البته شما می توانید آنها را خریداری نموده و برندسازی نموده و یا حتی ثبت شرکت بین المللی داشته باشید، علاوه بر آن ارتباطی که با وکلا، حسابداران و بانکها دارید نیز می تواند اطلاعات خوبی به شما برای خرید برند خارجی در کانادا به شما بدهد، با خریداری برند خارجی در کانادا می توانید تولیدات یا خدمات شرکت مذکور را به فروش برسانید.

 

شرایط خرید شرکت در کانادا

شرایط خرید شرکت در کانادا با استفاده از دلالان هزینه بر است، ولی بهرحال باید یک منبع اطلاعاتی داشته باشید. اگر قصد خرید شرکتی را دارید که در حال حاضر فعال است در نظر داشته باشید که باید مالیات بر درآمد پرداخت کنید.

برخی شرکت ها بخشی از امتیازات خود را میفروشند مثلا ملک و زمین شرکت، سهام شرکت، یا امکانات و وسایل شرکت، شهرت یا سرقفلی، که ارزش این دارایی ها در قرارداد فروش باید ذکر شود. کارآفرینان و سرمایه گذاران خارجی می توانند با مهاجرت به کانادا و خرید شرکت و بیزینس کانادا اقامت این کشور را دریافت نمایند. شرایط خریداری شرکت کانادا چه خرید سهام آن یا خرید امکانات شرکت باید در قرارداد خرید ذکر و لحاظ شود.

 

مهاجرت به کانادا با خرید بیزینس و دریافت اقامت

بدین نکته رسیدیم که با خرید بیزینس در کشور کانادا می توان هم به صورت مستقل کسب و کار داشت و هم به صورت فرانشیز، از شرایط خرید بیزینس کانادا از مزیت های فرانشیز و بیزینس مستقل گفتیم و همچنین از شرایط خرید شرکت در کانادا به خرید برخی از دارایی های شرکت اشاره داشتیم مانند زمین شرکت، تجهیزات شرکت و یا سهام آن. برای خرید برند خارجی در کانادا روشهایی وجود دارد که به آنها پرداختیم و به اهمیت استفاده از انتشارات تجاری کانادا برای پیدا کردن گزینه های مناسب کاری توجه نمودیم. خریداری بیزینس کانادا قوانین و پروسه خود را دارد که باید وقت کافی برای آن گذاشت، با مهاجرت به کانادا و خریداری بیزینس می توانید اقامت کانادا را دریافت نمایید.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا با دو دپارتمان موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم کلیه امور مهاجرتی و حقوقی خرید ملک را جامع و کامل ارائه می نماید. چنانچه اطلاعات بیشتری در خصوص خرید بیزینس در کانادا داشتید و می خواهید از آخرین اخبار مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۰ آگاه شوید میتوانید با مشاوران IIL تماس بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
WhatsApp chat
WhatsApp chat
بستن