خرید و اجاره ملک در ایتالیامهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به ایتالیا

خرید ملک و اقامت ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا

در مقاله خرید ملک و اقامت ایتالیا وکلای مهاجرت ایران (ILL) درباره ایتالیا و خرید ملک در ایتالیا با شما سخن می گوید . در مورد اخذ تابعیت و اقامت ایتالیا صحبت می کنیم. درباره وام مسکن در ایتالیا دانسته های خود را به اشتراک میگذاریم. شرایط و مراحل وام مسکن در ایتالیا را بازگو می کنیم. مراحل سند زدن ملک را با هم مروز می کنیم.

 

درباره ایتالیا

کشور ایتالیا بیش از 61 میلیون نفر جمعیت دارد . پایتخت ایتالیا شهر رم می باشد . زبان رسمی این کشور، زبان ایتالیایی ست . دین اصلی آن مسیحیت است . ایتالیا عضو اتحادیه اروپا و ناتو است . رنگ های پرچم این کشور ، سبز به معنای امید ، سفید به معنای ایمان ، و رنگ قرمز به معنای خیروفراوانی می باشد. ایتالیا در جنوب اروپا واقع شده است. پرواز از لندن به رم ، 2ساعت و نیم زمان می برد.

ایتالیا دارای تپه و کوههای بسیاری است . درباره کوههای آلپ حتما شنیدید .ایتالیا چندین آتشفشان دارد.در جنوب ایتالیا سه آتشفشان وجود دارد. موزه های معروفی در شهر فلورانس دارد . مردم ایتالیا دوچرخه سواری، اسکی و موتور سواری را دوست دارند. خانواده در ایتالیا بسیار مهم هستند. و پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها و بچه ها هنوز در یک خانواده با هم زندگی می کنند. ایتالیایی ها به اختراع و کشف معروف هستند.

درباره ایتالیا میتوان گفت ،کاشف ایتالیایی کریستف کلمبوس که قاره امریکا را کشف کرد، یک ایتالیایی بود و یکی از این چهر ه های معروف  این کشور می باشد .لئوناردو داوینچی نیز یکی از شخصیت های هنری و علمی ایتالیا می باشد. آیا می دانستید پیانو و ترمومتر را ایتالیایی ها اختراع کردند؟ بزرگترین تعطیلات ایتالیا کریسمس است . ایتالیا یکی از مطرح ترین کشورها را در صنعت مد می باشد.

درباره ایتالیا ، می توان گفت طراحان بسیار خلاقی دارد.کمتر کسی است که نقاشی های لئوناردو داوینچی را بخاطر نداشته باشد. گرفتن اقامت برای زندگی در این کشور، یکی از دغدغه های مهاجران می باشد . یکی از راه های تابعیت و اقامت ایتالیا ، خرید ملک در ایتالیا می باشد.

 

اقامت ایتالیا

آیا خارجی ها می توانند خرید ملک در ایتالیا  داشته باشند و ملک خریداری کنند ؟شما اگر در ایتالیا ملک خریداری کنید ، میتوانید تابعیت و اقامت ایتالیا را بگیرید. خرید ملک ایتالیا با استفاده از مشاور یا کارشناس ملک بهتر انجام خواهد شد . باید با یک مشاور املاک مشورت کنیم.

یک وکیل مستقل که به زبان انگلیسی و ایتالیایی آشنایی داشته باشد امتیاز خوبی برای ما است . متخصصین ارز، مشاوران وام  نیزمی توانند کمک خوبی برای ما در خرید ملک در ایتالیا باشند. متخصصین ارز ما را در جریان روند پول ، و سود قرار می دهند.

خرید ملک در ایتالیا - تابعیت و اقامت ایتالیا - مسکن در ایتالیا - خرید ملک و اقامت در ایتالیا

وام مسکن در ایتالیا

اکثر بانک های ایتالیا به خارجیان وام مسکن در ایتالیا می دهند . متخصصین وام می توانند ما را از انواع وام ها و سودشان مطلع کنند.و ما را در خرید ملک با وام مسکن در ایتالیا یاری کنند. برای تابعیت و اقامت ایتالیا ، ملک خریداری کنید. موقع خرید ملک حتما قرارداد ببندید . و در محضر سند رسمی بزنید. این قرارداد باید مهر و امضا شود. پرداخت مالیات آن ملک را چک کنید. از یک مترجم زبان ایتالیایی و زبان مادری خودتان استفاده کنید .

 

مراحل وام مسکن ایتالیا

بانک شرایط و توانایی مالی مهاجران متقاضی وام مسکن در ایتالیا را چک می کند . اطلاعات لازم را در باره ملک مورد نظر بررسی می کند. بانک یک بازرس برای بازدید از ملک مورد نظر میفرستد . تا تمامی جوانب کار را بسنجد. دفتر اسناد رسمی که شما با آن معامله می کنید ، گزارشی را به بانک ارائه می هد . و تایید می کند که آیا فروشنده حق مالکیت و حق انتقال این ملک را به شما دارد یا نه . بعد از تکمیل تمامی مراحل و  محرز شدن توانایی شما در پرداخت امور مالی ، بانک تاییدیه رسمی وام مسکن در ایتالیا را برایتان صادر می کند. شما قرارداد را امضا می کنید . و وام برای شما انجام میشود.

 

آژانس های املاک ایتالیا

یک آزانس املاک مناسب در ایتالیا پیدا کنید. برنامه زمانی خرید را مشخص کنید . ببینید چه زمانی میخواهید خرید کنید. و چه نوع ملکی میخواهید خریداری کنید. چگونه باید یک وکیل خوب که هم انگلیسی صحبت کند و هم ایتالیایی  پیدا کنید. 70 درصد مردم ایتالیا خانه از خودشان خانه دارند. به بیشتر مهاجران توصیه میشود که برای خرید ملک در ایتالیا به آژانس های املاک مراجعه کنند .

محدودیت خاصی برای در این زمینه وجود ندارد. در دنیایی زندگی می کنیم که تقریبا تمامی کارها الکترونیکی انجام میشود. شما می توانید در وظن و خانه خود بمانید و در یک کشور دیگر ملک خریداری کنید. و سند خانه را به نام خود بزنید . املاک مختلفی در ایتالیا وجود دارد .  بنا به منطقه ای که این املاک واقع شده دارای ارزش و قیمت متفاوتی می باشد . در شهر رم یا میلان باشد . و یا هر جایی که شما بخواهید ، میتوانید ملک خریداری کنید.

 

fiscal number  چیست ؟

حقوق مربوط به بیمه را بدانید . از وضعیت ارز مطلع باشید. و شماره fiscal  ایتالیایی بگیرید. ما اریکه عدل  این اطلاعات موثق و جدید را برایتان مهیا می کنیم.برای انجام هر کاری در ایتالیا ، شما باید یک شماره کد داشته باشید. Fiscal numbe. برای پرداخت صورتحساب و قبوض ، خرید ماشین و خرید ملک باید این کد را دریافت کنید. برای خرید ملک در ایتالیا باید شماره حساب بانکی داشته باشید.

برای پرداخت بدهی هایتان باید شماره حساب بانکی داشته باشید. برای افتتاح حساب بانکی در ایتالیا باید پاسپورت و شماره fiscal داشته باشید. این شماره در انجام بسیاری از امور خرید و فروش ،و امور مالی مهم می باشد .و تقریبا بدون این شماره انجام بسیاری از کارها امکان پذیر نیست .

در نتیجه دیدیم که میتوانیم با خرید ملک در ایتالیا ، تابعیت و اقامت ایتالیا را بگیریم. برای اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به ایتالیا با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید و در صورتی که سوالی دارید از مشاوره  های وکلای بین المللی موسسه استفاده نمایید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا