امور خرید و اجاره ملک در دبیسرمایه گذاری در دبیکار واشتغال در دبیمهاجرت از طریق ثبت شرکتمهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک و تاسیس شرکت

سرمایه گذاری بر املاک

وکلای مهاجرت ایران( IIL ) پیرو مباحث قبلی در خصوص چگونگی اقامت دبی، به نحوه دریافت اقامت دبی با خرید ملک  و ویزای دبی می پردازد،  همچنین دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت را مورد بررسی قرارداده و به دیگر روش های دریافت اقامت دبی اشاره می نماید.

خواهیم گفت مالکان خانه و ملک در دبی برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت ندارند.  دلایل خرید املاک در دبی را خاطر نشان کرده و انواع ملک را بر می شماریم. در باره اعتبار ویزای اقامت  دبی از طریق ثبت و تاسیس شرکت نکاتی را خواهیم گفت.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اگر چه بنظر می رسد خرید ملک برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما باز با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک به منظور دریافت اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

تقاضای زیاد،برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این کشور شده است.

سیستم مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است.اخذ اقامت دبی با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری بر املاک دارد. در پیرو این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  نیز وجود دارد.

 در باره FDA  و SPA چه می دانیم

امارات متحده عربی دومین کشور جذب کننده سرمایه گذاری های مستقیم خارجی  در غرب آسیا می باشد  FDA  ) foreign direct investment) . همانطور که گفتیم، خرید ملک یکی از روش های دریافت اقامت دبی است ، لازم است بدانیم که جهت دریافت اقامت دبی، پروسه خرید ملک بایستی به اتمام رسیده باشد.

یعنی طول زمان قرارداد خرید و فروش sale and purchase agreements (SPA) باید تکمیل و به اتمام رسیده باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک در دومین کشوری که جذب سرمایه گذاری های مستقیم خارجی را دارد، بسیار پرطرفدار می باشد.دریافتی و پرداختی ها باید تسویه شود، زمان اتمام خرید و فروش مهم و قابل توجه است، حتی نوع ملک را نیز باید در نظر داشت .

آیا ملک پیش فروش است یا شرایط دیگری دارد، ملک ها انواع گوناگونی دارند. معمولا پروسه SPA سه ماه طول می کشد.

با تکمیل روند خرید و فروش SPA راحت تر می توان برای اقامت دبی درخواست داد. ارزش ملک بایستی حداقل 1 میلیون AED درهم امارات  باشد ( تقریبا 275000 دلار آمریکا).

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک

ویزای اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی بدست می آید، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا نداریم . بهرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند. دلایل خرید املاک در دبی ، از اهداف سرمایه گذاران خارجی می باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک به ارزش حداقل 1 میلیون درهم امارات و با تکمیل پروسه خرید امکان پذیر است.

دلایل خرید املاک در دبی

 

دلایل خرید  املاک در دبی به شرح ذیل می باشد:

 • قیمت املاک در دبی  پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در اروپا، آسیا یا آمریکا می باشد.
 • سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم سرمایه گذاری خوب و مناسبی است.
 • زیرا هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.
 • اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند حتی اگر ارزش ملک تغییر کند. 
 • اجاره بازپرداخت ( درآمد از اجاره) املاک و مستغلات در دبی بین 8 درصد تا 10 درصد می باشد.
 • ملک ارزش باقیمانده در آینده دارد حتی اگر قیمت ملک پایین بیاید.
 • سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی خرید یا اجاره ملک انجام دهند.
 • بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت

رایج ترین روش اقامت دبی ، ثبت و تاسیس شرکت در امارات و یا در منطقه آزاد تجاری این کشور می باشد. دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت هدف بسیاری از تجار،بازرگانان و فعالان اقتصادی سراسر دنیا است.

ثبت شرکت در دبی زمان زیادی لازم ندارد ، استاندارد بالای بانکی و نرخ مالیاتی در این کشور مزایای خوبی برای فعالان اقتصادی می باشد.

افزایش تقاضا برای خرید ملک در دبی با افزایش تقاضا برای ثبت و تاسیس شرکت بدون رابطه نیست. صاحبان کسب و کار برای شرکت و دفتر خود، نیاز به خرید ملک دارند.

ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری امکان واردات و صادرات را به همراه دارد و هیچ محدودیت ارزی در این مناطق وجود ندارد. آنهایی که قصد دارند کسب و کار خود را بین المللی کنند، ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری دبی گزینه بسیار خوبی است. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی، بسیاری از محدودیت ها و موانع کسب و کار را از بین می برد.

ثبت شرکت آفشور در دبی

با ثبت شرکت آفشور در دبی، اسپانسرشیپی یک شریک محلی و بومی دبی را خواهید داشت. ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی مالکیت تام  شرکتی را برای شما خواهد داشت . ویزای اقامت از طریق ثبت شرکت در منطقه آزاد تجاری دبی، شما را به عنوان یک شهروند خارجی

مجاز می نماید که در یک شرکت محلی و بومی امارات سهامدار باشید و همچنین بتوانید در دبی  کارمند استخدام کنید. دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت با حمایت یک شریک بومی و محلی این کشور آسان تر خواهد بود. یک شریک که محلی و بومی دبی باشد جهت ثبت شرکت و تکمیل آن مورد نیاز شما است.

 

اعتبار ویزای اقامت دبی از طریق ثبت شرکت

اعتبار ویزای اقامت دبی  از طریق ثبت شرکت سه سال است و قابل تمدید می باشد.

نمایندگان متخصص ما در این خصوص شما را در ارائه اسناد و مدارک لازم برای تاسیس شرکت در دبی و یا هر منطقه آزاد در کشور امارات راهنمایی خواهند نمود.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

‫2 نظرها

 1. هزینه ثبت شرکت رو هم قید بفرمایید، خود هزینه های ثبت شرکت چقدر هست؟ حق الوکاله شما چقدر میشه؟
  چقدر زمان میبره تا یک شرکت ثبت شه و تموم شه؟
  نرخ مالیات چقدر هست؟ آیا جدولی برای انواع نرخهای مالیاتی هست؟ میزان مالیاتها مشخص و قانونی هست یا شخصی و سلیقه ای خودشون تعیین میکنن؟
  شرایطی برای معافیت از مالیات هست؟ چه داخل خود امارات چه مناطق آزاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا