اخبار مهاجرت ترکیهمهاجرت به ترکیه
مطالب داغ داغ

دریافت سریع پاس ترکیه امکان پذیر شد

مهلت های زمانی مهاجرت به ترکیه

پیش از سال ۲۰۱۲، ترکیه دارای قوانین و مقررات سخت گیرانه ای در خصوص خرید ملک در ترکیه بود که بسیاری از اتباع خارجی را از خرید املاک و مستغلات در ترکیه منع می کرد. با این وجود با اصلاحات  ماه می ۲۰۱۲، دولت ترکیه با برداشتن محدودیت‌های و بازکردن بازار املاک و مستغلات ترکیه امکان دریافت سریع پاس ترکیه را تسهیل نمود. سپس در گام بعدی به موجب اصلاحات سپتامبر ۲۰۱۸ در « قانون اعطای تابعیت ترکیه » دریافت سریع پاس ترکیه امکان پذیر شد. با وکلای مهاجرت ایران در این خبر خوب همراه باشید.

چگونه ٖدریافت سریع پاس ترکیه امکان پذیر شد

در حال حاضر با در نظر گرفتن اصلاحات سپتامبر ۲۰۱۸ در « قانون اعطای تابعیت ترکیه » که توسط پرزیدنت اردوغان امضا گردید ، با خرید ملکی یا املاکی با ارزش ۲۵۰ هزار دلار در ترکیه می توان مستقیما پاسپورت ترک را دریافت کرد. همچنین کسانی که در این کشور به میزان ۵۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری ثابت داشته باشند می توانند از دولت درخواست پاسپورت ترکیه را بنمایند.

بد نیست بدانید که با وجود قانون جدید، هنوز هم محدودیت‌هایی وجود دارد که به اعتقاد ما برای خریداران خانه مهم نیست. این مقررات بیان می‌کند که ” یک خارجی مجاز به خرید املاک و مستغلات در یک شهر ترک که بیش از ۱۰ درصد از زمین‌های شهر را به خود اختصاص داده‌است ،نیست. علاوه بر این، یک تبعه خارجی اجازه ندارد بیش از ۳۰۰،۰۰۰ هکتار زمین در ترکیه خریداری کند بدون اینکه تاییدیه از وزارت کشور داشته باشد.

شرایط دریافت پاسپورت ترکیه

به موجب اصلاحات سال ۲۰۱۸ در قانون تابعیت ترکیه شرایط دریافت پاسپورت ترکیه به شرح زیر است :

  • خریدن ملکی با ارزش ۲۵۰ هزار دلار با این شرط که حداقل تا ۳ سال نگهداری شود و فروخته نشود.
  • انجام سرمایه گذاری با مبلغ ۵۰۰ هزار دلار به طور ثابت در بازار سرمایه ترکیه
  • افتتاح حساب بانکی در ترکیه و انتقال ۵۰۰ هزار دلار به این حساب و نگهداری پول تا ۳ سال در بانک ترک
  • اثبات اینکه در شرکت فرد متقاضی که در ترکیه ثبت شده است حداقل ۵۰ نفر مشغول به کار هستند هم ممکن است به دریافت سریع پاس ترکیه منجر شود.

دریافت پاس ترکیه در این روش چقدر طول می کشد؟

در روش دریافت سریع پاس ترکیه بعد از اینکه سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار دلاری یا ۵۰۰ هزار دلاری انجام گردید حدود ۳ تا ۶ ماه زمان خواهد برد تا پاسپورت ترکیه شما صادر و تحویل شود. سرعت پروسه به آماده بودن مدارک ، نحوه پرداخت و عوامل دیگر بستگی دارد.

در این زمان شما باید مراقب فریبهای تبلیغاتی خرید ملک در ترکیه باشید در این تبلیغ ها عنوان می شود که ظرف 1 ماه پاسپورت تحویل خریداران می شود که این امر با توجه به مراحل کار و اداراتی که در این راه دخیل هستند عملا امری محال است . برای کسب اطلاع بیشتر در این خصوص به سرویس « اخذ پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک » مراجعه بفرمایید.

علاوه بر اینها شما می توانید برای دیدن  لیست املاک فروشی ترکیه به پایگاه املاک بین المللی اینوستایم مراجعه کنید. شرکت اینوستایم از اعضای خانواده هلدینگ اریکه عدل است.

پایگاه املاک بین المللی اینوستایم این امکان را برای شما فراهم می کند که در فضایی آرام و تخصصی فرصت جستجو در لیست بهترین املاک فروشی ترکیه را داشته باشید. همچنین اگر شهر خاصی در ترکیه را مد نظر دارید می توانید نگاهی به لینکهای زیر نیز بیندازید:

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا