اخبار ILLمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

روند خرید ملک خارجی در اینوستایم چگونه است؟

خریداری ملک خارجی با اینوستایم

روند خرید ملک خارجی در اینوستایم موضوع اصلی این مبحث می باشد که با توجه به اهمیت و افزایش تقاضای خرید انواع ملک خارجی از جمله مسکونی، اداری، تجاری و کشاورزی با اهداف گوناگونی از جمله سرمایه گذاری، مهاجرت، سکونت و اقامت یا اجاره دادن مورد بررسی قرار میگیرد. که در همین راستا  وکلای مهاجرت ایران IIL از هلدینگ بین المللی آپادالا بر آن شد تا مقاله ای را در این خصوص برای شما دوستان علاقمند تنظیم و ارائه نماید تا با مطالعه آن بتوانید با پروسه و مراحل خریداری املاک خارجی از طریق املاک بین المللی اینوستایم آشنا شوید. در توضیح این روند با ما همراه بمانید.

 

روند خرید ملک خارجی در اینوستایم

روند خرید ملک خارجی در اینوستایم می تواند راهنمای خوبی برای سرمایه گذاران ملکی باشد. پس از طی ماهها و سالها تحقیق و مطالعه و تجربه در خصوص نحوه و چگونگی خرید ملک خارجی و سرمایه گذاری و شرایط و هزینه های خرید ملک خارجی و نکات حقوقی خرید ملک در کشورهای خارجی بر آن شدیم که چکیده نتایج تحقیقات خود را به عنوان یک راهنما خدمت شما سرمایه گذاران محترم تقدیم نماییم. مراحل اولیه تا آخرین مرحله روند خرید ملک خارجی را برایتان به لیست در می آوریم. روند خریداری ملک های خارجی را با هلدینگ بین المللی آپادالا تجربه نمایید.

 

مرحله اول: انعقاد قرارداد با اینوستایم

انعقاد قرارداد بین اینوستایم و موکل نخستین گام در خرید ملک خارجی می باشد، وظایف کارشناسان و وکلای املاک بین المللی اینوستایم و همچنین تعهدات موکل برای خرید ملک خارجی در این قرارداد رسما لحاظ می شود که به موجب آن اینوستایم به عنوان نماینده موکل کلیه امور مرتبط با خرید ملک خارجی و انجام امور اداری را به عهده خواهد گرفت.

 

مرحله دوم: پژوهش و تحقیقات

در این مرحله توقعات و انتظارات موکل از خرید ملک خارجی مورد نظر، ثبت و مکتوب می گردد، موکل هر آنچه از خرید ملک خارجی در نظر دارد را عنوان نموده و پس از آن عملیات تحقیق و پژوهش طبق خواسته موکل رسما آغاز و انجام می شود. طی این مرحله ما نیز لیستی از تمامی املاکی که با توقعات و شرایط موکل مطابقت داشته را گردآوری و برای انجام مراحل بعدی به دیگر همکاران خود ارائه می نماییم. این لیست تقریبا شامل 20 تا 30 ملک خواهد بود که از بین آن پروژه های هدف برگزیده می شوند که با در نظر گرفتن اهمیت این تحقیق و پژوهش یک ماه کاری را بدین منظور اختصاص می دهیم.

 

مرحله سوم: تهیه لیست اصلی

در این مرحله موکل همراه خانواده خود از بین لیستی که شامل 30 ملک می باشد، ملک های مورد نظر و منتخب خود را گزینش کرده و در نهایت 5 نوع ملک انتخابی خود را مشخص می نماید که در واقع لیست اصلی ما خواهد بود. این لیست اصلی جهت بررسی و نظارت نهایی به تیم وکلای مجرب و زبده موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ارجاع داده می شود.

 

مرحله چهارم: بررسی نکات حقوقی و ثبتی ملک

در این مرحله با همکاری وکلای متخصص حقوقی سوابق سند ملک، ثبت، بدهی ها و یا توقیف های احتمالی مرتبط با ملک مورد نظر را از تمامی زوایا بررسی و کنترل می شود حتی سوابق حقوقی و قراردادی شرکت های سازنده و فروشنده های ملک مورد تحقیق و نظارت قرار می گیرند. تلاش وکلا بر این است که اسناد ملکی به موقع تنظیم و تحویل داده شوند.

لازم به توضیح است که شرکت و املاک بین المللی اینوستایم زیر مجموعه ای از هلدینگ حقوقی بین المللی آپادالا است که اعضای این هلدینگ در راستای امور تجاری بین الملل و سرمایه گذاری خارجی فعالیت دارند و از دیگر زیر مجموعه هلدینگ آپادالا باید از موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل نام برد که سالهای متمادی است که در حوزه ارائه انواع خدمات حقوقی بین المللی در عرصه جهانی فعال بوده و علاوه بر آن سوابق و تجربیات درخشانی نیز دارد. در مرحله چهارم روند خرید ملک خارجی با پشتوانه های حقوقی وکلای بین المللی اریکه عدل همراه است که با همکاری و تعامل 14 پارتنرشیپ بین المللی خود در دیگر کشورها آماده ارائه خدمات کامل می باشد.

مراحل خریداری املاک خارجی

دیگر مراحل خریداری ملک خارجی عبارتند از:

مرحله پنجم: ارزیابی قیمت پیشنهادی ملک

در این مرحله ما لیستی از املاکی را داریم که موارد حقوقی و ثبتی آنها برای وکلا کاملا محرز و تایید شده می باشد که با خیال راحت می توانیم اقدام به خریداری این املاک نماییم و می دانیم که دیگر مشکلاتی مانند توقیف بودن ملک در بانک، یا نداشتن سند مالکیت، یا مورد اختلاف ورثه و دیگر مشکلات احتمالی نیست. در این مرحله ما به عنوان یک نهاد بی طرف بدون توجه به کمیسیون خرید ملک خارجی با کمک سه ارزیاب و کارشناس خود که کاملا بی طرف هستند به قیمت گذاری ملک می پردازیم.

در این مرحله ما به دو نکته مهم خواهیم رسید: 1- ارتباط بین قیمت پیشنهادی ملک و قیمت کارشناسی شده. 2-  میزان احتمالی و برآورد شده قیمت کارشناسی شده ملک توسط سازمان سرمایه گذاری کشور خارجی. چنانچه خرید ملک با هدف مهاجرت انجام شود، سازمان مهاجرت قبل از هر کاری ابتدا اطلاعات ملک مورد نظر را برای کارشناسی قیمت به سازمان سرمایه گذاری خارجی ارائه می دهد و اگر قیمت خریداری شده ملک با قیمت کارشناسی شده تفاوت زیادی داشته باشد، خرید ملک با مشکلاتی مواجه خواهد شد که هدف این مرحله پیشگیری از بروز چنین مشکلاتی می باشد.

 

مرحله ششم: بازدید از ملک مورد نظر

در این مرحله از املاکی که مورد ارزیابی قیمت و موارد حقوقی قرار گرفته بازدید به عمل می آید، در واقع این مرحله از مراحل پایانی گزینش ملک مورد نظر می باشد که موکل با خانواده محترم خود تصمیم نهایی شان را برای خرید ملک اعلام می نمایند. بعد از مشخص شدن ملک منتخب توسط موکل، مقدمات انتقال سند مالکیت و انعقاد قرارداد و مبایعه نامه ملک آغاز می گردد. مراحل خریداری املاک خارجی پروسه ای کاملا قانونمند و حقوقی می باشد.

 

مرحله هفتم: امضای قرارداد خرید ملک خارجی

در این مرحله وکلای بین المللی موسسه حقوقی اریکه عدل تماما ایفای نقش می نمایند که مذاکرات قراردادی با سازنده ملک و فروشنده ملک انتخابی آغاز می شود و تلاش وکلای محترم و کاردان بر این است که هزینه های خرید ملک را به حداقل رسانده و امتیازات بیشتری از طرف مقابل به نفع موکل خود بدست آورد. خوشبختانه دپارتمان های قراردادهای اریکه عدل در این حوزه سالهاست که تبحر و تجربه کافی دارند و انواع قراردادهای خارجی را انجام و نظارت می نمایند. تلاش عمده وکلای عزیز مجموعه بر این است که اسناد ملک در کوتاه ترین زمان تنظیم و تعهدات قراردادی سازنده ملک در مهلت مقرر و تعیین شده انجام شود.

 

مرحله هشتم: افتتاح حساب بانکی و پرداخت ثمن معامله

پس از نهایی شدن قرارداد خرید ملک خارجی وکلا بلافاصله در صدد افتتاح حساب بانکی بین المللی بنام شخص موکل خواهند بود همچنین موکل را برای انتقال وجه خرید ملک به حساب شخصی ایشان مساعدت می نمایند، پس از اینکه پول خرید ملک خارجی در حساب شخصی موکل نشست عملیات و تراکنش بانکی پرداخت طبق مفاد مبایعه نامه ای که به امضای طرفین رسیده انجام می شود.

پرداخت مبلغ خرید ملک خارجی از طریق حساب بانکی شخص موکل بسیار مهم می باشد زیرا پرداخت از این روش مالکیت پول و مشروعیت انتقال وجه خرید ملک را برای مراجع اداری کشور خارجی مسلم و اثبات می نماید. تلاش ما بر این است که به هیچ عنوان پرداخت مستقیمی از صرافی ها به سازنده ملک یا فروشنده ملک انجام نشود زیرا وکلای ما هرگز از لحاظ حقوقی این روش پرداخت را تایید نمی کنند.

 

مرحله نهم: تحویل گرفتن ملک، پیگیری سند و جمع آوری اسناد مرتبط

هدف از فعالیت در این مرحله گردآوری تمامی اسناد و مدارک مهم و مرتبط معامله ملکی می باشد از جمله اسناد و رسیدهای پرداخت بانکی، مبایعه نامه و سایر اسناد مهم که علاوه بر آن تلاش بر این است که سند ملک خریداری شده در اسرع وقت از اداره ثبت اسناد کشور مقصد دریافت و تحویل گرفته شود. بعد از جمع آوری پکیج و مجموعه اسناد و مدارک مرتبط، این مدارک عینا به وکلای مهاجرت تحویل داده می شود تا مقدمات پروسه درخواست اخذ اقامت، گلدن ویزا یا دریافت شهروندی آن کشور آغاز می گردد.

 

مرحله دهم: انجام پروسه اداری مهاجرت و دریافت اقامت یا تابعیت

یکی دیگر از واحدهای زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا تیم متخصص و حرفه ای وکلای مهاجرت ایران IIL می باشد که مانند دیگر شرکت های متخصص و کاردان پس از اینکه پکیج مدارک و اسناد مرتبط با سرمایه گذاری ملک خارجی و خرید ملک را از وکلای اریکه عدل تحویل بگیرند کار خود را آغاز می نمایند.

بنا به نوع برنامه مهاجرتی، وکلای متخصص ما درخواست ها و اپلیکیشن های مورد نظر را آماده و تحویل مقامات ذیصلاح کشور خارجی می نماید. این مرحله بسیار تخصصی و پیچیده می باشد که به لطف تخصص و تجربه های کاربردی وکلای مهاجرت ایران IIL در کوتاهترین زمان انجام و تکمیل می شود. پس از پایان پروسه اداری سازمان مهاجرت مدارک هویتی و شناسایی ملک مورد نظر به موکلین عزیز و محترم تقدیم می شود.

 

همانطور که ملاحظه فرمودید در روند خرید ملک خارجی در اینوستایم  و مراحل خریداری املاک خارجی با وجود برخورداری از بهترین تیم متخصص و کاردان هلدینگ بین المللی آپادالا جایی برای نگرانی از مراحل سرمایه گذاری و خرید ملک خارجی وجود نداشته و از اولین مرحله انتخاب ملک تا مراحل پایانی که در رابطه با امور مهاجرتی و اقامتی است در کنار شما عزیزان خواهیم بود. چنانچه اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص موضوع این مبحث داشتید با مشاوران هلدینگ بین المللی آپادالا تماس بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن