توصیه های مهاجرتمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)

سریع ترین راه مهاجرت به اروپا 2019

در این پست قصد داریم سریع ترین راه مهاجرت به اروپا و سریع ترین راه گرفتن اقامت اروپا را با هم به بحث بنشینیم. خیلی از ایرانی ها و هموطنان عزیز ممکن است سوال بپرسند که سریع ترین راه رفتن به اروپا و گرفتن اقامت یک کشور اروپایی چیه ؟ بسیار خب با وبگاه وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا به شما سریع ترین راه مهاجرت به اروپا را معرفی کنیم.

وقتی که ما از سریع ترین راه مهاجرت به اروپا صحبت می کنیم ، یک سری  ملاکها و معیارهای خاص برای ما اهمیت دارد. به طور مثال بررسی می کنیم که کدام برنامه مهاجرتی زود تر به صدور پاسپورت آن کشور ( Citizenship ) یا همان تابعیت و شهروندی منجر می شود. در مرحله بعدی بررسی می شود که کدام برنامه سریع ترین راه گرفتن اقامت اروپا است ! می دانید که اقامت یک مرحله قبل از شهروندی است. اجازه بدهید برویم سر اصل مطلب:

 

۱- خرید ملک در قبرس ، سریع ترین راه مهاجرت به اروپا

(‌ سرعت صدور پاسپورت : 6 ماه )

مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک
مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

این روزها همه می دانند یکی از سریع ترین روشهای مهاجرت به اروپا سرمایه گذاری است. در مقام رتبه بندی و طرح سریع ترین روش گرفتن اقامت اروپا اولین کشور را باید قبرس دانست. مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک امکان پذیر است. در این روش شخص 2 میلیون یورو سرمایه گذاری می کند و ملک می خرد. بعد از گذران 6 ماه نه تنها اقامت اروپا را بدست می آورد بلکه پاسپورت قبرس را نیز دریافت می کند.

در این برنامه مهاجرت به اروپا ، شخص متقاضی فقط باید 2 روز در قبرس بماند. یک روز برای ثبت نام و یک روز هم برای تحویل گرفتن پاسپورت قبرسی اش. نکته جالب اینجاست که این موضوع شامل حال همه افراد خانواده فرد متقاضی مهاجرت می شود.  به عقیده وکلای مهاجرت ایران ، این روش سریع ترین راه مهاجرت به اروپا است. اگر شما روشی سریع تر می شناسید ، لطفا با ما هم در میان بگذارید. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص مهاجرت به قبرس روی لینک زیر کلیک کنید :

 icon-angle-left مهاجرت به قبرس از طریق خرید ملک

 

 

۲- خرید ملک در پرتغال، دومین راه سریع مهاجرت به اروپا

( سرعت صدور پاسپورت : ۵ سال )

مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک ، گلدن ویزای پرتغال
مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک

پیش از این زمان صدور پاسپورت پرتغال ۶ سال بود. اما خوشبختانه به موحب آخرین تغییرات قوانین گلدن ویزای پرتغال در حال حاضر این زمان به ۵ سال کاهش یافته است. ما در مقاله « پاسپورت پرتغال بعد از ۵ سال ، واقعیت یا دروغ ؟ » به طور کامل موضوع را شرح داده ایم.

دریافت اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال یا همان گلدن ویزای پرتغال دومین گزینه ما برای معرفی  سریع ترین راه مهاجرت به اروپا است. در این روش فرد متقاضی ملکی را با مبلغ 500 هزار یورو ( یا کمتر در شرایط خاص ) خریداری می کند و از این طریق گلدن ویزای پرتغال را برای خود و خانواده اش دریافت می کند. گلدن ویزای پرتغال ابتدا برای یک سال صادر می شود و سپس برای دو دوره 2 ساله تمدید می شود. برای جزئیات بیشتر به مقاله « دریافت و تمدید کارت اقامت پرتغال » مراجعه فرمایید.

بعد از 5 سال فرد متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم پرتغال را بنماید. علت اینکه ما برنامه گلدن ویزای پرتغال را دومین راه سریع مهاجرت به اروپا معرفی کرده ایم این است که فرد متقاضی و خانواده اش می توانند بعد از گذران 6 سال درخواست پاسپورت و شهروندی پرتغال را مطرح کنند.

نکته هیجان انگیز در خصوص برنامه گلدن ویزای پرتغال این است که متقاضی و خانواده او فقط 7 روز در سال الزام دارند که در خاک پرتغال به سر ببرند. این مدت حتی از یک سفر سیاحتی زمانش کمتر است و افراد می توانند ملکی که برای این منظرو خریداری کرده اند را اجاره بدهند و درآمد زایی کنند.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص برنامه گلدن ویزای پرتغال به لینک زیر مراجعه کنید :

 icon-angle-left  ویزای طلایی پرتغال ( گلدن ویزای پرتغال ) 

۳- خرید ملک در یونان و دریافت ویزای طلایی این کشور

(سرعت صدور پاسپورت : ۷ سال )

ویزای طلایی یونان ، دریافت اقامت یونان با خرید ملک ، خرید ملک در یونان
سرویس ویزای طلایی یونان

سومین راهی که وکلای مهاجرت ایران به عنوان یکی از سریع ترین راههای گرفتن اقامت اروپا معرفی می کند ، برنامه دریافت اقامت یونان از طریق خرید ملک است که به ویزای طلایی یونان یا همان گلدن ویزای یونان معروف است. در این برنامه مهاجرتی شما ملکی را به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو خریداری می کنید و مشمول برنامه مهاجرتی می شوید.

در حال عادی برنامه گلدن ویزای یونان شرط اقامت ( شرط ماندن ) ندارد ، اما اگر بخواهید بعد از گذران ۷ سال پاسپورت این کشور و شهروندی آن را بگیرید باید اثبات کنید که در خاک یونان زندگی می کنید و در انجا اقامت دارید. برای کسب اطلاع بیشتر به صفحه سرویس مربوطه مراجعه کنید:

 icon-angle-left  ویزای طلایی یونان (گلدن ویزای یونان)

 

۴- خرید ملک در اسپانیا ، چهارمین و سریع ترین راه گرفتن اقامت اروپا

( سرعت صدور پاسپورت : 10 سال )

مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک ، گلدن ویزای اسپانیا ، ویزای طلایی اسپانیا
مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک

چهارمین راهی که وکلای مهاجرت به عنوان سریع ترین راه مهاجرت به اروپا می شناسند ، گلدن ویزای اسپانیا یا همان مهاجرت به اسپانیا از طریق خرید ملک است. در این روش فرد متقاضی باید ملکی به ارزش 500 هزار یورو خریداری نماید و سپس بر مبنای مبایعه نامه ای که تنظیم کرده است از سازمان مهاجرت اسپانیا درخواس ویزای طلایی و اقامت را بنماید. در این روش هم کلیه افراد خانواده البته فرزندان زیر 18 سال می توانند به طبع متقاضی اقامت اسپانیا را کسب کنند.

در این برنامه مهاجرتی فرد بعد از 5 سال می توانند برای اقامت دائم اسپانیا درخواست بدهد و پس از 10 سال می تواند واجد شرایط اخذ پاسپورت این کشور شناخته شود. در برنامه مهاجرتی اسپانیا از طریق گلدن ویزا و سرمایه گذاری فرد نباید بیش از 6 ماه از سال را بیرون اسپانیا بسر ببرد. برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص ویزای طلایی اسپانیا به لینک زیر مراجعه کنید :

 icon-angle-left  ویزای طلایی اسپانیا ( گلدن ویزای اسپانیا )

 

در کل برای شناسایی سریع ترین راه مهاجرت به اروپا باید سرعت صدور اقامت دائم و صدور پاسپورت را در نظر گرفت. فرد تا قبل از اینکه اقامت دائم صادر شود دست و پایش بسته است و باید شرایط خاصی را رعایت بکند. یک جورهایی مثل کارمند آزمایشی است که اگر مدتش بگذرد دائمی می شود. ما این لیست را مرتبا آپدیت می کنیم تا شما بتوانید در خصوص نقشه هایتان برای مهاجرت به اروپا برنامه ریزی بهتری بکنید. در هر صورت به شما پیشنهاد می دهیم که فرم ارزیابی مهاجرت به اروپا را تکمیل کنید و برای ما بفرستید. ما بهترین روش مهاجرت به اروپا را با توجه به شرایط خاص شما معرفی می کنیم.

از جمله سریع ترین روش های مهاجرتی که زود تر از همه به صدور پاسپورت و اعطای شهروندی منتهی می شود ، برنامه دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک است. در این برنامه مهاجرتی نیز در عرض ۳ ماه می شود پاسپورت ترکیه را دریافت کرد و شهروند ترکیه شد.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا