کار و اشتغال در کانادامهاجرت به کانادا

شرایط استخدام در کانادا برای افراد خارجی

اقامت کاری کانادا

شرایط استخدام در کانادا برای کارگران اتباع خارجی بر اساس نیازمندی های هر استان کانادا می باشد که با دریافت اقامت کاری موقت کانادا می توان در این کشور مشغول بکار شد که در همین خصوص وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا  از بازار کار کانادا مطالبی را ارائه و از رتبه بندی حقوق و دستمزد در کانادا نکاتی را عنوان می نماید و علاوه بر آن از چگونگی دریافت ویزای کاری کانادا و مزایای آن توضیحاتی را به اشتراک می گذارد.

 

شرایط استخدام در کانادا

شرایط استخدام در کانادا بدین گونه است که کارفرمایانی که قصد استخدام کارگران خارجی را در کانادا دارند می بایست از سازمان استخدامی کشور (ESDC) تاییدیه دریافت نمایند مبنی بر اینکه برای انجام آن کار مشخص در کانادا نیروی ماهری از شهروندان کانادایی وجود نداشته و همچنین استخدام آن فرد خارجی در کانادا به نفع بازار کار کانادا می باشد، شرایط استخدام شدن در کانادا منوط به دریافت تاییدیه از سازمان استخدامی کانادا می باشد.

 

اقامت کاری موقت کانادا

دریافت اقامت کاری موقت کانادا مراحلی دارد که طی چند هفته به طول می انجامد و سالانه بالغ بر 300 هزار کارگر خارجی با مجوز کار موقت به کانادا مهاجرت می کنند که بنا به ملیت و مهارت هر فردی مراحل دریافت ویزای موقت کاری کانادا متفاوت می باشد.

 البته کارگران خارجی به منظور دریافت آن می بایست از سازمان استخدامی و توسعه اجتماعی این کشور (ESDC) تاییدیه دریافت نمایند، باید اشاره داشت که مجوز اقامت موقت برای کار در کانادا قابل تبدیل به اقامت دائم این کشور می باشد.

اقامت کاری موقت کانادا

بازار کار کانادا

فرم ارزیابی بازار کار کانادا  (LMIA) فرمی است که کارگران خارجی به منظور دریافت اقامت کاری موقت این کشور باید از سازمان استخدامی کانادا دریافت نمایند مبنی بر اینکه این سازمان باید درخواست کارگران خارجی را تایید نماید مبنی بر اینکه ورود این کارگر خارجی در راستای پیشرفت بازار کار کانادا می باشد.

با دریافت ویزای کاری موقت کانادا این امکان را خواهید داشت که برای اقامت خانواده خود در کانادا نیز اقدام نمایید، زیرا بازار کار در کانادا شرایط مساعدی برای کارگران خارجی و داوطلبان مهاجرت کاری به کانادا و خانواده هایشان دارد.

 

حقوق و دستمزد در کانادا

حقوق و دستمزد در کانادا برای کارگران خارجی طبق استانداردهای فدرالی و ایالت های کانادا تعیین می شود، باید گفت حقوق و دستمزد در کانادا رتبه بندی دارد مانند دستمزدهای بالا و دستمزدهای کم که معمولا برای کارگران خارجی دستمزدهای پایین در نظر گرفته می شود.

ولی بر اساس مهارت و تخصص کارگران خارجی دستمزد و حقوق آنها متفاوت خواهد بود که یکی از مزایای کار در کانادا این است که حقوق و دستمزد به دلار پرداخت می شود، دستمزد و حقوق در کشور کانادا برای کارگران ماهر و متخصص بالاتر از حداقل می باشد.

چنانچه به غیر از استخدام شدن در کانادا به دنبال روش دیگری برای کار در کانادا هستید می توانید مطالعه مقاله شرایط و خرید بیزینس در کشور کانادا را مرجع اطلاعاتی خود قرار داده و جزئیات بیشتری از شرایط کسب و کار در این کشور بدست آورید.

ویزای کاری کانادا

 

ویزای کاری کانادا

ویزای کاری کانادا برای اقامت کاری مدت زمان مشخص صادر می شود، کانادا با اقتصاد سرآمدی که دارد یکی از کشورهایی است که همواره بسیاری از کارگران اتباع خارجی به دنبال پیدا کردن شغل در این کشور هستند که با دریافت ویزای کاری کانادا افراد تجارت پیشه، کارگران دائمی، کارگران موقت و دانشجویان بین المللی با دردست داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کانادایی می توانند در استان های مختلف این کشور مشغول به کار شوند.

ویزای اقامت کار در کانادا سالانه طبق نیازهای هر استان این کشور برای هزاران نفر متقاضی واجد الشرایط صادر می شود که به دنبال این موضوع چنانچه مایل هستید در باره چگونگی اپلای مهاجرت به کانادا مطالب بیشتری بدانید پیشنهاد مطالعه مقاله نحوه اپلای مهاجرت به کانادا چگونه است؟ را برای شما عزیزان داریم.

 

شرایط ویزای کاری کانادا

همانطور که گفته شد با دریافت ویزای کاری کانادا اتباع خارجی می توانند در این کشور اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت و دائم داشته باشند که بدین منظور یک کارفرمای کانادایی باید به منظور استفاده از مهارت و تخصص فرد متقاضی مهاجرت به کانادا اعلام نیاز نماید، همچنین با دریافت اقامت کاری کانادا فرد متقاضی یا همان کارگر می تواند برای آوردن خانواده خود به کانادا نیز اپلای دهد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با دیگر همکاران خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم تمامی امور مهاجرتی و سرمایه گذاری ملکی بین المللی را با رعایت نکات حقوقی آن ارائه و تکمیل می نماید.

و شما علاقمند گرامی چنانچه مایل به دریافت اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کاری کانادا داشتید می توانید با تماس با مشاوران اریکه عدل ارتباط زنده ویدیو کال داشته و یا برای مشاوره حضوری با وکیل مرتبط با کار خود وقت رزرو نمایید، در ضمن از اینکه مقالات تهیه شده ما را مطالعه می نمایید کمال سپاس و قدردانی را داریم.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا