امور خرید و اجاره ملک در لهستان

سرمایه گذاری ملکی در شهرهای لهستان

مهاجرت به لهستان

شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری ملکی هر کدام مزیت های خاص خود را برای خرید ملک خارجی داشته و حتی قیمت اجاره نیز در شهرهای گوناگون این کشور متفاوت است که به دنبال همین موضوع وکلای مهاجرت ایران از هلدینگ بین المللی آپادالا علاوه بر مطرح نمودن دلایل سرمایه گذاری ملکی در لهستان به توضیح موضوع خرید ملک در شهرهای لهستان نیز اشاره می نماید. بنا به پایین بودن هزینه های زندگی و کار شهر Lublin به عنوان بهترین شهر لهستان برای خرید ملک شناخته شده، از خریداری ملک در شهرهای لهستان به شهرهای مطرح برای سرمایه گذاری ملکی توجه خواهیم داشت مانند شهر Lublin. باید گفت که قیمت ملک تجاری در لهستان برای اجاره در شهرهای مختلف متغیر و متفاوت است.

 

 شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری ملکی

شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری ملکی عبارتند از: ورشوLublin،Szczecin،Kraków،Tri-City،Łódź, Wrocław،Poznań، که سرمایه گذاری های خارجی بسیاری در آنها انجام می شود که اساسا هم بستگی به ظرفیت های استخدام، زیرساخت ها و بیزینس های محلی دارد.

لهستان نیز بازار املاک آن تحت تاثیر زیر ساخت های گوناگون اقتصادی قرار می گیرد، شهرهای مناسب لهستان به منظور سرمایه گذاری ملکی خارجی نیز تحت تاثیر عواملی مانند زیرساخت ها، پتانسیل ها و شاخص های بازار کار هستند.

دلایل سرمایه گذاری ملکی در لهستان

دلایل سرمایه گذاری ملکی در لهستان

دلایل سرمایه گذاری ملکی در لهستان می تواند با توجه به گزینه هایی مانند زیر ساخت ها، شاخص بازار کار، پتانسیل های تحصیلی، کیفیت و سطح زندگی، حمایت های دولتی و مدیریتی، هزینه های زندگی، اجاره بها و میزان حقوق باشد. شرایط تجاری تاثیر بسیاری بر رشد سازمان ها و شرکت های گوناگون در لهستان دارد ولی در مقایسه این عوامل نیروی انسانی از اهمیت کمتری برخوردار است که با توجه به این نکات باید گفت دلیل های سرمایه گذاری بر املاک لهستان ارتباط مستقیمی بر کیفیت و سطح زندگی و میزان دستمزد و حقوق دارد.

 

خریداری ملک در شهرهای لهستان

خریداری ملک در شهرهای لهستان دو نقطه قوت دارد یکی قیمت متعارف و دیگری قیمت های نامتعارف که در هر شهر لهستان البته متفاوت بوده  و بر اساس همین نقاط قوت ارزش انواع ملک در لهستان سنجیده می شود، انگیزه و  جاذبه های سرمایه گذاری ملکی در هر شهر لهستان گونه خاص خود را دارد، در همین راستا می توان گفت که شهرهای مطرح برای سرمایه گذاری و خرید ملکی در لهستان عبارتند از: Lublin، Tri-City، Kraków.

خرید ملک در شهرهای لهستان بهتر است که با توجه به مزایا و امکانات هر شهر باشد از جمله آموزشی، حمل و نقل و بازار کار، از طرفی هم شرایط و امکانات هر شهر باید مطابق با اهداف سرمایه گذار نیز باشد.

 

بهترین شهر لهستان برای خرید ملک

بهترین شهر لهستان برای خرید ملک از جهاتی شهر Lublin است، بسیاری از شرکت های بزرگ بین المللی این شهر را برای اقامت و فعالیت های تجاری خود انتخاب می کنند، زیرا هزینه کار و زندگی در Lublin  بیست تا 30 درصد ارزانتر از هزینه کار و زندگی در شهرهای مرکزی یا غربی لهستان است.

بهترین سهر لهستان برای خرید ملک

سرمایه گذاران ملکی بین المللی همواره به دنبال این هستند که هزینه های کمتری را برای خرید ملک خارجی خود داشته و بهترین شهر لهستان را برای خریداری املاک خود به منظور سرمایه گذاری ملکی بین المللی انتخاب نمایند. مخاطبین گرامی توصیه می شود در مهاجرت به لهستان به هر منظوری چه سرمایه گذاری ملکی خارجی چه  دریافت اقامت لهستان مشاوره با وکیل مهاجرت را در برنامه خود بگنجانید.

 

قیمت ملک تجاری در لهستان

قیمت ملک تجاری در لهستان و ردیف قیمت اجاره ماهانه یک دفتر کاری در مناطق مختلف شهرها برای هر متر مربع 13.30 یورو در Szczecin  است ولی در Wrocław قیمت اجاره دفتر کار ماهانه برای هر متر مربع 14.74 یورو بوده، در مقابل در شهر ورشو اجاره ماهانه دفتر کار برای هر متر مربع 23.75 یورو است در نتیجه باید گفت قیمت املاک تجاری لهستان برای اجاره  باید در شهرهای گوناگون و نسبت به امکانات هر شهری برآورد نمود.

 

بهترین قیمت های خرید ملک لهستان

قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر Lublin  هفت هزار و 24 و 88 زلوتی ( واحد پول لهستان) می باشد ولی در حومه این شهر قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان 5.416.50 زلوتی است، به دنبال این توضیحات از شهرهای لهستان برای سرمایه گذاری ملکی به شهر ورشو و Lublin اشاره و به دلایل سرمایه گذاری ملکی در لهستان نیز توجه نمودیم مانند تاثیر زیر ساخت ها و یا پتانسیل های تحصیلی در هر شهر.

خریداری ملک  در شهرهای لهستان بر اساس مزایا و جاذبه های سرمایه گذای ملکی هر شهر انجام می شود که البته به هدف سرمایه گذار نیز بستگی دارد. از جهاتی بهترین شهر لهستان برای خرید ملک Lublin معرفی شده و همچنین از قیمت ملک تجاری در لهستان برای اجاره دفتر کاری، شهرهای گوناگونی را با هم مقایسه نمودیم.

وکلای مهاجرت ایران IIL زیر مجموعه هلدینگ بین المللی آپادالا با دو دپارتمان موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم کلیه امور مهاجرتی و حقوقی خرید ملک را از مراحل اولیه تا مراحل پایانی بطور کامل انجام و ارائه می نماید. چنانچه در خصوص سرمایه گذاری ملکی در شهرهای لهستان اطلاعات بیشتری نیاز داشتید با مشاورین IIL تماس بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن