مهاجرت به ترکیهویزای توریستی و پاسپورت ترکیه

فرصت استثنایی اخذ پاسپورت ترکیه

مهاجرت به ترکیه

در این پست می خواهیم در خصوص فرصت استثنایی اخذ پاسپورت ترکیه در کوتاه ترین مدت زمان ممکن صحبت کنیم. خرید ملک در ترکیه یکی از روشهای مهاجرتی به این کشور است.  همانطور که می دانید  پیش از این اگر کسی میخواست بدون طی کردن مراحل اقامت موقت ، اقامت دائم  پاسپورت کشور ترکیه را بگیرد باید حدود یک میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری می کرد.

اینک با اصلاحات ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی می توانید تنها با خرید یک ملک ۲۵۰ هزار دلاری در ترکیه پاسپورت این کشور را دریافت کنید. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا در مورد این خبر خوب با شما بیشتر صحبت کنیم.

روشهای دریافت پاسپورت ترکیه با سرمایه گذاری

یکی از روشهای دریافت پاسپورت ترکیه خرید ملک در این کشور است. متقاضیان می توانند با خرید ملک در ترکیه واجد شرایط شناخته شده و وارد پروسه دریافت پاسپورت ترکیه بشوند. به طور کلی برای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک راههای زیر موجود است :

  • خرید ملک ۲۵۰ هزار دلاری با این شرط که حداقل تا ۳ سال فروخته نشود.
  • سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار دلار به طور ثابت در بازار سرمایه ترکیه
  • افتتاح حساب بانکی در ترکیه و انتقال ۵۰۰ هزار دلار به این حساب و نگهداری پول تا ۳ سال در بانک
  • اثبات اینکه در شرکت فرد متقاضی که در ترکیه ثبت شده است حداقل ۵۰ نفر مشغول به کار هستند.

مطمئنا در روش اول فرد متقاضی باید پروسه چند ساله اقامت را طی کند تا به پاسپورت ترکیه برسد. اما در روش دوم شخص متقاضی در فاصله 6 تا 8 ماه از تاریخ خرید پاسپورت ترکیه را دریافت می کند.

سریع ترین روش دریافت پاسپورت ترکیه سریع ترین راه گرفتن پاسپورت ترکیه

فرصت استثنایی خرید ملک در ترکیه

وکلای مهاجرت ایران به عنوان دپارتمان مهاجرت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل  حامل یک خبر خوب برای دوستداران کشور ترکیه است. طبق شرایطی که در حال حاضر در ترکیه اتفاق افتاده است ترکیه فرصت مناسبی را برای شهروندان ایرانی در نظر گرفته است که اگر متقاضیان ایرانی اقدام به خرید ملک در ترکیه در پروژه های تعریف شده و یا هر ملکی در ترکیه بنمایند می توانند پاسپورت ترکیه را دریافت کنند !  نکته این است که نیازی نیست که یک میلیون دلار سرمایه گذاری شود. در حال حاضر موکلین ما به جای یک میلیون دلار تنها 250 هزار دلار خواهند پرداخت.

نکته جال تر این است که در واقع ارزش املاکی که با 250 هزار دلار خریداری می شود ، دارای ارزش بالایی هستند و متقاضی می تواند این ملک را ظرف 3 سال از تاریخ خرید دوباره بفروش برساند. حال که با فرصت استثنایی اخذ پاسپورت ترکیه آشنا شدید ، توصیه می کنیم که همین حالا دست به کار شوید و با دفتر وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید. برنامه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک 100% تضمینی است و همکاران ما در تمامی مراحل پا به پای شما همراه شما خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ملک در ترکیه با شماره های

021-26214483
021-21264489

تماس حاصل فرمایید و اولین قدم را در مسیر زندگی در ترکیه این کشور زیبا و دوست داشتنی بردارید. همچنین اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این خصوص دارید با سرویس دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک مراجعه بفرمایید.

لیست بهترین املاک فروشی در ترکیه

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وبسایت پایگاه املاک بین المللی اینوستایم لیست بهترین املاک فروشی ترکیه را ورق بزنید و تمام پروژه های ملکی را با جزئیات استثنایی به زبان فارسی مطالعه کنید. این وبسایت اولین و تنها پایگاه تخصصی املاک خارجی است. برای مشاهده پایگاه اینوستایم به آدرس زیر مراجعه بفرمایید :

www.Investime.co

راهنمای جامع خرید ملک در ترکیه ملک خرید در ترکیه خریدن ملک در ترکیه مهاجرت به ترکیه اقامت ترکیه وکلای مهاجرت ایران
 

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن