برنامه IER پرتغالبرنامه های مهاجرتی پرتغالمهاجرت به پرتغال

فرصت سرمایه گذاری جدید برای طرح IER

مهاجرت به پرتغال

اگر از دنبال کنندگان قدیمی وبسایت وکلای مهاجرت ایران باشید حتما می دانید که یکی از برنامه های ما برای مهاجرت به پرتغال یک برنامه اختصاصی تحت عنوان برنامه سرمایه گذاری ، کارآفرینی و اقامت یا همان طرح IER است. از آنجا که از آخرین پروژه قبلی بسیاری از موکلین ما پیگیر معرفی پروژه جدید از سوی دفتر ما بوده اند اکنون مفتخریم که فرصت سرمایه گذاری جدید برای طرح IER ، پروژه آپولون را معرفی نماییم.

برای کسانی که با طرح IER  آشنایی ندارند خلاصه وار باید بگوییم که IER  طرحی اختصاصی از وکلای مهاجرت ایران برای سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و مشارکت در ساخت پروژه های ساختمانی و در ادامه دریافت اقامت پرتغال است. برای آشنایی کامل با این طرح می توانید به صفحه برنامه مهاجرتی IER پرتغال مراجعه فرمایید.

فرصت سرمایه گذاری جدید برای طرح IER چیست؟

می دانید که وکلای مهاجرت ایران همواره حساسیت و وسواس بسیار زیادی برای انتخاب پروژه های ساختمانی برای مشارکت به خرج می دهد. وقتی که یک فرصت سرمایه گذاری جدید برای طرح IER معرفی می شود قبل از این کار پروژه باید از فیلتر های بسیاری همچون تایید وکلای موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل در تهران ، وکلای بین المللی ما در دفتر لیسبون ، شرکت مشاوره سرمایه گذاری Investime  و … بگذرد.

ما وسواس بسیار زیادی در خصوص قانونی بودن پروژه ، کیفیت اخذ لایسنس ها  مجوز ها از سازمان های مربوطه و مهم تر از همه سود آوری و قابل تکیه بودن تیم سرمایه گذاری به خرج می دهیم. شاید یکی از دلایلی که وکلای مهاجرت ایران دیر به دیر پروژه جدید معرفی می کند همین وسواس ها باشد. ولی تا زمانی که منافع موکلین ما حفظ شود تاخیر موردی ندارد. وکلای مه از بین صدها پروژه یا اسناد مفصل یک پروژه مطمئن را انتخاب می کنند و این کاری بسیار سخت و مشکل است.

اکنون فرصت سرمایه گذاری جدید برای طرح IER پیش آمده است و بدون رودر وایسی ما معتقدیم که این پروژه یکی از بهترین پروژه هایی است که در شهر لیسبون برای هدایت سرمایه های ایرانی به ما پیشنهاد شده است.

معرفی پروژه تاریخی آپولون

پروژه آپولون یک پروژه خاص و منحصر به فرد است که مقرر است در ساختمانی اجرا شود که خود در سال 1888 ساخته شده است. بنابراین حتما حدس زده اید که این پروژه تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی پرتغال ساخته خواهد شد.

در انتخاب این پروژه ما عوامل مختلفی همچون طبقه بندی تاریخی ، مکان قرارگیری و به قول بازاری ها خوش بخر بودن واحد ها بعد از ساخت را در نظر می گیریم و پروژه آپولون از این امتحان ها سربلند خارج شده است.

از شما عزیزان دعوت می کنیم تا بروشور فارسی پروژه آپولون را از لینک زیر دانلود کرده و با جزئیات این پروژه به طور کامل آشنا شوید. در صورت بروز هر گونه سوال همکاران ما آماده پاسخگویی هستند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا