کار و اشتغال در انگلیسمهاجرت از طریق ثبت شرکتمهاجرت به انگلیس

فرهنگ کسب و کار در انگلستان

مهاجرت به انگلیس

وکلای مهاجرت ایران (ILL ) فرهنگ کسب و کار در انگلستان را مورد بحث قرار می دهد. به اصول و روند کسب و کار در انگلیس در این کشور می پردازیم. اهمیت زبان و فرهنگ تجاری انگلستان را مطرح می کنیم. در مورد بیزنس پلن نیز مواردی را ذکر می کنیم.قراردادهای تجاری انگلستان را به بحث میگذاریم.

 

فرهنگ کسب و کار در انگلستان

در مورد سلسله مراتب کسب و کار در انگلیس، مذاکرات کاری و اخلاق کاری ، اطلاعات و تجربیات خوبی وجود دارد. اکثریت شرکت ها در انگلستان برحسب سلسله مراتب مشخص و تفکیک میشوند. دستور العمل های کاری ، بسیار منظم و فرمول وار است . مدیران انگلیسی به عنوان مدیران موثر ، قوی و پایدار معروف هستند.کنترل و هدایت  پرسنل و کارمندان، یکی از موثرترین و مهمترین مهارت های مدیریتی شان می باشد.

 

اهمیت کارهای گروهی در انگلستان

کارهای تیمی و گروهی بخوبی در این شرکت ها انجام میشود. و تک روی در این پروسه جایی ندارد. مهاجران و خارجی هایی که وارد این کشور می شوند،باید به تمایز طبقاتی در این کشور آشنا شوند. تمایز طبقاتی در لایه ها و سطح های گوناگون جامعه وجود دارد ، حتی اگر دیده نشود. این سلسله مراتب و تمایز طبقاتی ، کاملا در رفتار، طرز لباس پوشیدن و گفتار مشخص است.

از طرز لباس پوشیدن ، گفتار و رفتار میشود به فرهنگ و طبقه آن فرد یا شرکت پی ببریم. حتی سوابق تحصیلی، نام خانوادگی از جمله عواملی هستند که در کسب و کار شرکت موثر می باشد.بعضی از شرکت ها به آموزش در مدرسه و دانشگاه بسیار اهمیت می دهند.برخی از شرکت ها یه اصالت و سابقه اهمیت بیشتری می دهند.

 

جلسات تجاری در انگلستان

شرکت های انگلیسی بیشتر با کسانی وارد مذاکره میشوند که آنها را شناخته باشند. سپس وارد بخث و گفتگو  و تبادل نظر می شوند. این جلسات کاری در انگلستان معمولا وقت گیر هستند . بعد از این مرحله وارد همکاری و ارتباط میشوند.ممکن است این جلسات کاری به دفعات تکرار شود . و بهتر است در این جلسات تمامی موارد مربوط به خرید و فروش ، نمایندگی و یا هر بحث دیگر مرتبط ،مطرح شود.

دستورالعمل جلسه معمولا با بحث های مقدماتی در باره شرکت ها و طرفین  آغاز می شود.بحث در جلسات معمولا غیر رسمی ست . اما قبل از ترک جلسه ، دو شرکت تعهدات مقدماتی را نسبت به یکدیگر به عهده می گیرند.آشنایی با اصول کسب و کار در انگلیس قدمی بطرف موفقیت است  .

 

مذاکرات تجاری انگلستان

مذاکرات در جلسات کاری بسیار جدی است . و طرفین باید کاملا مودب و رسمی باشند. و کوچکترین شوخی و بی اهمیتی ، کل جلسه را زیر سئوال می برد. اکثر شخصیت های تجاری و کاری در انگلستان رویکرد منطقی و عملی دارند. و کلیه قراردادهای کاری بصورت کاملا رسمی تصویب و امضا میشود.

انگلیسی ها بسیار دقیق و پر کار هستند. حتی ساعات ناهار و شام خود را صرف کار می کنند.  خوراک شان دیر می شود اما کار و تلاش باید به موقع انجام شود. انگلیسی ها بیشتر از اروپایی ها کار می کنند. و ساعات کار طولانی دارند. در فرهنگ کسب و کار در انگلستان ، مذاکرات از اهمیت بالایی برخوردارست .

 

قرارملاقات های تجاری انگلستان

با توجه به قرارملاقات ها، با هماهنگی هر دو شرکت زمان ملاقات ثبت میشود. و با یادداشت های الکترونیکی مانند ایمیل ، پیغام و یا شبکه های اجتماعی به اطلاع طرفین میرسد. یکی از مهمترین عوامل موثر در جلسات و ملاقات ها ، دانستن زبان است . زیرا ممکن است در فهم و درک برخی از کلمات و جملات سو تفاهم ایجاد شود.

فرهنگ کسب و کار در انگلستان - کسب و کار در انگلیس - قراردادهای تجاری انگلستان

قراردادهای تجاری انگلستان

قراردادها برای زمان های گوناگونی تنظیم و امضا میشود . قراردادهای بین المللی فرمت خاصی دارد . که باید بر اساس آخرین قوانین اتاق بازرگانی هر کشور باشد .در تنظیم و امضای قراردادها بهتر است از یک متخصص و یا وکیل استفاده کنیم.یکی از مرجع ها برای تنظیم قراردادهای بین المللی  ICC می باشد.(International chamber of commerce ) .

در قراردادهای تجاری انگلستان ، اگر که زمینه کاری بازرگانی باشد ، باید از قوانین اینکوترمز نیز استفاده شود. قراردادهای تجاری انگلستان باید مطابق با قوانین ICC باشد.هدف اتاق بازرگانی بین المللی توسعه تجارت جهانی می باشد. قوانین این اتاق بنا به جدیدترین اطلاعات بین المللی در زمینه تجارت و بازرگانی می باشد.

 

اینکو ترمز چیست ؟

International commerce terms به معنی اصطلاحات بازرگانی بین المللی ست. این اصطلاحات برای تفکیک هزینه ها و مسئولیت های خریدار و فروشنده می باشد . و به مسائل بیمه ای ، حمل و نقل ، تحویل و ترخیص ، باربری ، صادرات و واردات می پردازد. اینکو ترمز معمولا توسط اتاق بازرگانی بین المللی ICC تنطیم می شود.

 

آشنایی با زبان و فرهنگ انگلستان

مثلا یک جمله ای که طنز آمیز است و حالت کنایه دارد ،و ما درست معنی آنرا متوجه نشویم.  و نفهمیم چه ربطی و چه منظوری در جلسه می تواند داشته باشد . انگلیسی ها همانقدر که جدی هستند ، به همان اندازه هم اهل شوخی و کنایه هستند.

بنابراین برای موفقیت بیشتر ، باید با فرهنگ و زیان انگلستان آشنایی کافی داشته باشیم . تا بتوانیم در کار و تجارت نیز موفق شویم.معمولا دعوت از یکدیگر بصرف شام یا ناهار و یا نوشیدنی یک عرف محسوب می شود. اما در منزل شخصی خود از یکدیگر دعوت نمی کنند.

اهمیت کارت ویزیت

کارت های ویزیت و کاری بسیار مهم هستند. که معمولا نام شرکت ، آدرس ، مشخصات تماس ، نام و نام خانوادگی و سمت شخص را نشان می دهد.  حتی در برخی کارت ها ساعات تماس را هم ذکر می کنند . که این مورد نشان دهنده نظم و برنامه در کار می باشد .تمامی این عوامل جزو فرهنگ و اخلاق کاری هستند.  حتی طرز نشتسن در جلسه ، طرز لباس پوشیدن و حرکات دست و صورت نیز در نتیجه کار تاثیر دارند.

تشریفات کاری بخصوص در انگلستان بسیار حائز اهمیت می باشد .مهاجران و علاقمندان به فرهنگ کسب و کار در انگلستان بایستی به مطالبی که عنوان شد ، توجه بسیار خاصی داشته باشند . تا بتوانند هر چه بیشتر با طرف تجاری خود ارتباط برقرار کنند.عرف و فرهنگ کاری در انگلستان بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

کسب و کار در انگلستان

برای هر طرح و برنامه ای برای شروع یک بیزینس در هر مکانی، باید ابتدا اصول و فرهنگ آن را بدانیم. کسب و کار در انگلیس هم بر همین اصول است. چه بسا قوانین ، عرف و تشریفات کاری در این کشور بیشتر هم می باشد. مذاکرات،جلسات،قراردادها ، زبان و فرهنگ کسب و کار در انگلستان و تبلیغات از جمله روند شروع کار می باشند. با تفکر در باره این موارد و اصول کاری ، میشود با دید بهتری به کار نگاه کرد.

سپس اخذ مجوزهای لازم برای تاسیس شرکت مطرح میشود. و لازم ست که با مراکز صدور این مجوزها در ارتباط باشیم. امور بیمه در پی این برنامه مطرح میشود. بیمه ساختمان ، بیمه کارمندان ، از جمله بیمه هایی هستند که باید مورد توجه و اهمیت قرار بگیرند. مالیات و امور بانکی در دریافتی ها و پرداختی را باید بررسی کنیم.  شما به عنوان یک مهاجر و خارجی در انگلستان باید روند قانونی تاسیس یک کسب و کار را در انگلستان رعایت کنید.

 

قوانین و مراحل ویزای کاری انگلیس

تغییراتی در دهه اخیر در این کشور رخ داده است و شرایط سخت تر شده است . اما اگر قوانین و مراحل درست انجام شود، کار آسان تر خواهد شد.  اینکه بدانیم چگونه بیزینس پلن (business plan ) داشته باشیم و برای کسب و کار خود طرح و برنامه ریزی کنیم. قوانین خود اشتغالی و کارآفرینی را در انگلستان بدانیم. از بیمه و مالیات اطلاع کافی داشته باشیم و بنا به ملیت ما ، قوانین گوناگونی برای اخذ ویزای کاری وجود دارد که نسبت به قوانین موجود میتوانیم ویزای کاری بگیریم.

اینکه ما عضو کشورهای اتحادیه اروپا هستیم یا نه . بعد از تمامی این اطلاعات به ثبت شرکت می رسیم . که انواع شرکت قوانین خاص خود را دارد. در انگلستان موضوعات مختلفی را میشود برای کار انتخاب کرد . بودجه  سالانه از 3 تا 5 سال پیش بینی میشود.که مفصلا و بطور تخصصی در مورد هریک از این ملزومات ، بر حسب نیاز شما مطالب و مقاله های بیشتری ارائه خواهیم داد. با ما بمانید.

 

در نتیجه دیدیم که فرهنگ کسب و کار در انگلستان چگونه ست .به شرایط شروع کسب و کار در انگلیس پرداختیم.به جزئیاتی در باره یک طرح تجاری پرداختیم و گفتیم که زبان و فرهنگ تجاری در انگلستان مهم ست.قراردادهای تجاری انگلستان را عنوان کردیم. برای اطلاعات بیشتر با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

 

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن