کار و اشتغال در انگلیسمهاجرت از طریق ثبت شرکتمهاجرت به انگلیس

فرهنگ کسب و کار در انگلیس چگونه است؟

مهاجرت کاری به انگلیس

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا موضوع فرهنگ کسب و کار در انگلیس را مورد بحث قرار داده و به اصول و روند کسب و کار در انگلیس نیز می پردازد و علاوه بر آن از اهمیت زبان و فرهنگ تجاری انگلیس در رابطه با بیزینس پلن نیز مواردی را عنوان و در رابطه با مذاکرات و انعقاد قراردادهای تجاری در انگلستان به لزوم مشاوره با یک وکیل قراردادهای تجاری اشاره و همچنین از قوانین و اصطلاحات اینکوترمز نیز نکاتی را مطرح می نماید. در توضیح این موارد با IIL همراه بمانید.

 

فرهنگ کسب و کار در انگلیس

در مورد سلسله مراتب و فرهنگ کسب و کار در انگلیس، مذاکرات کاری، اخلاق کاری در انگلیس، و کارآفرینی در انگلیس اطلاعات و تجربیات خوبی وجود دارد، بدین نحو که اکثر شرکت های انگلیسی بر حسب سلسله مراتب مشخص و تفکیک شده و دستورالعمل های کاری بسیار منظم و فرمول وار دارند. مدیران انگلیسی به عنوان مدیران کارآمد، قوی و پایدار در دنیا معروف هستند که کنترل و هدایت پرسنل و کارمندان یکی از موثرترین و مهمترین مهارت های مدیریتی شان می باشد.

کسب و کار در انگلیس

برای هر طرح و برنامه ای برای شروع یک بیزینس در هر مکانی باید ابتدا اصول و فرهنگ آن را بدانیم، کسب و کار در انگلیس هم بر همین اصول است چه بسا قوانین، عرف و تشریفات کاری در این کشور بیشتر هم می باشد. مذاکرات، جلسات، قراردادهای کاری، توجه به فرهنگ کسب و کار در این کشور و تبلیغات از جمله روند شروع کار می باشند و با تفکر درباره این موارد و اصول کاری می شود با دید بهتری به کار نگاه کرد.

بعد از توجه به این نکات سپس موضوع اخذ مجوزهای لازم برای تاسیس شرکت در انگلیس مطرح میشود و لازم است که با مراکز صدور این مجوزها در ارتباط باشیم و امور بیمه نیز در پی این برنامه مطرح می شود مانند بیمه ساختمان و بیمه کارمندان، علاوه بر آن موضوع مالیات و امور بانکی در دریافتی ها و پرداختی را نیز باید بررسی قرار داد.

 

اهمیت کارهای گروهی در انگلستان

کارهای تیمی و گروهی به خوبی در شرکت های انگلیسی انجام می شود و تکروی در این پروسه جایی ندارد، مهاجران و خارجی هایی که وارد این کشور می شوند باید به تمایز طبقاتی در این کشور آشنا شده و به آن نیز احترام بگذارند، تمایز طبقاتی در لایه ها و سطح های گوناگون جامعه انگلیس وجود دارد حتی اگر دیده نشود، این سلسله مراتب و تمایز طبقاتی کاملا در رفتار، طرز لباس پوشیدن و گفتار مشخص است.

در مهاجرت به انگلیس از طرز لباس پوشیدن، گفتار و رفتار میشود به فرهنگ و طبقه آن فرد یا شرکت پی برد حتی سوابق تحصیلی، نام خانوادگی از جمله عواملی هستند که در کسب و کار شرکت موثر می باشد. بعضی از شرکت ها به آموزش در مدرسه و دانشگاه بسیار اهمیت می دهند و برخی از دیگر شرکت ها یه اصالت و سابقه اهمیت بیشتری می دهند.

کسب و کار در انگلیس

جلسات تجاری در انگلیس

شرکت های انگلیسی بیشتر با کسانی وارد مذاکره میشوند که آنها را شناخته باشند و  سپس وارد بحث و گفتگو و تبادل نظر میشوند، جلسات کاری در انگلیس معمولا وقت گیر هستند که بعد از این مرحله وارد همکاری و ارتباط با طرف خود میشوند. ممکن است این جلسات کاری به دفعات تکرار شود لذا بهتر است در این جلسات تمامی موارد مربوط به خرید و فروش، نمایندگی و یا هر موضوع دیگر مرتبط مطرح شود.

در مهاجرت به انگلیس جهت انجام امور تجاری بدانید که دستورالعمل جلسه معمولا با بحث های مقدماتی درباره شرکت ها و طرفین  آغاز می شود و بحث در جلسات معمولا غیر رسمی است اما قبل از ترک جلسه، دو شرکت تعهدات مقدماتی را نسبت به یکدیگر به عهده می گیرند، آشنایی با اصول کسب و کار در انگلیس قدمی بطرف موفقیت است.

 

مذاکرات تجاری انگلیس

مذاکرات در جلسات کاری این کشور بسیار جدی است و طرفین باید در جلسه کاملا مودب و رسمی باشند و کوچکترین شوخی و بی اهمیتی کل جلسه را زیر سوال میبرد، علاوه بر آن اکثر شخصیت های تجاری و کاری در انگلیس رویکرد منطقی و عملی داشته و کلیه قراردادهای کاری بصورت کاملا رسمی تصویب و امضا میشود.

انگلیسی ها بسیار دقیق و پر کار هستند حتی ساعات ناهار و شام خود را صرف کار می کنند تا حدی که زمان خوراک شان دیر می شود اما کار و تلاش باید به موقع انجام شود، انگلیسی ها بیشتر از اروپایی ها کار می کنند و ساعات کار طولانی دارند همچنین در فرهنگ کسب و کار در انگلیس مذاکرات کاری از اهمیت بالایی برخوردار است .

 

قرار ملاقات های تجاری در انگلستان

با توجه به قرارملاقات های کاری با هماهنگی هر دو شرکت زمان ملاقات ثبت شده و با یادداشت های الکترونیکی مانند ایمیل، پیغام و یا شبکه های اجتماعی به اطلاع طرفین میرسد همچنین یکی از مهمترین عوامل موثر در جلسات و ملاقات ها، دانستن زبان انگلیسی است.

 

قراردادهای تجاری در انگلستان

قراردادهای تجاری در انگلستان برای زمان های گوناگونی تنظیم و امضا می شود و متن آن فرمت خاصی هم دارد که باید بر اساس آخرین قوانین اتاق بازرگانی انگلیس باشد، در تنظیم و امضای قراردادها بهتر است از یک متخصص و یا وکیل مشاوره بگیریم، علاوه بر آن یکی از مرجع ها برای تنظیم قراردادهای بین المللی اتاق بازرگانی ICC می باشد.(International chamber of commerce )

در قراردادهای تجاری این کشور اگر که زمینه کاری بازرگانی باشد باید از قوانین اینکوترمز نیز استفاده شود و مفاد قرارداد نیز باید مطابق با قوانین اینکوترمز ICC باشد، هدف اتاق بازرگانی بین المللی توسعه تجارت جهانی می باشد و قوانین این اتاق بنا به جدیدترین اطلاعات بین المللی در زمینه تجارت و بازرگانی می باشد.

قراردادهای تجاری در انگلیس

اینکو ترمز

International commerce terms به معنی اصطلاحات بازرگانی بین المللی ست که این اصطلاحات برای تفکیک هزینه ها و مسئولیت های خریدار و فروشنده بوده و به مسائل بیمه، حمل و نقل، تحویل و ترخیص، باربری، صادرات و واردات می پردازد و قوانین اینکوترمز معمولا توسط اتاق بازرگانی بین المللی ICC تنظیم می شود.

اهمیت کارت ویزیت

کارت های ویزیت کاری بسیار مهم هستند که معمولا نام شرکت، آدرس، مشخصات تماس، نام و نام خانوادگی و سمت شخص را نشان می دهد حتی در برخی کارت ها ساعات تماس را هم ذکر می کنند که این مورد نشان دهنده نظم و برنامه در کار می باشد. تمامی این عوامل جزو فرهنگ و اخلاق کاری در انگلیس است حتی طرز نشستن در جلسه، طرز لباس پوشیدن و حرکات دست و صورت نیز در نتیجه کار تاثیر دارند.

فرهنگ کاری انگلیس

در جمع بندی می توان گفت که فرهنگ کسب و کار در انگلیس مختص خود این کشور است و هر مرحله ای از کار و تجارت در این کشور بسیار قانونمند و رسمی می باشد از جمله مذاکرات، قرار ملاقات ها و قراردادهای تجاری که اساسا باید طبق قوانین اینکوترمز بین المللی باشد، همچنین به لزوم همکاری و مشاوره با وکیل انعقاد قراردادهای بین المللی نیز اشاره شد.

 

وکلای مهاجرت ایران IIL از گروه شرکت های آپادالا با همکاران مجرب خود موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل و املاک بین المللی اینوستایم امور مهاجرت و سرمایه گذاری ملکی بین الملل را ارائه و تکمیل می نماید که در خصوص اطلاعات بیشتر در خصوص فرهنگ کسب و کار در انگلیس می توانید با مشاوران IIL تماس گرفته تا ارتباط تصویری داشته و یا برای مشاوره حضوری با وکلا و متخصصین این امر وقت رزرو نمایید. ضمن ابراز خرسندی بابت مطالعه مقالات مان از شما تشکر داریم.

 

 

 

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا