اخبار مهاجرت ترکیهمهاجرت به ترکیهویزای توریستی و پاسپورت آلمانویزای توریستی و پاسپورت آمریکاویزای توریستی و پاسپورت اسپانیا

قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹

اخبار مهاجرت

اگر قصد سرمایه گذاری یا فعالیت تجاری و خارجی در جهت کسب اقامت اروپا دارید، در این مقاله وکلای مهاجرت ایران (IIL)  درباره کشورهایی که دارای قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ علی الخصوص پاسپورت کشور ترکیه هستند، گزارش کاملی ارائه داده ایم. توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

 

قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹

بر طبق گزارش موسسه هنلی پاسپورت ایندکس ، که در تازه ترین گزارش خود، رنکینگ گذرنامه های ملی هر کشور را بر اساس اعتبار بین المللی اعلام کرده است، ایران جایگاه ۹۶ را به خود اختصاص داده است. بر اساس رده بندی جدید اعلام شده ، در صدر لیست  قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ ، پاسپورت ژاپن  با امکان سفر آزادانه به ۱۹۰ کشور جهان قرار دارد.

پس از ژاپن، دو کشور دیگر آسیایی یعنی سنگاپور و کره جنوبی که شهروندانشان بدون دریافت روادید می توانند به ۱۸۹ کشور جهان سفر کنند رتبه دوم را در این فهرست اشغال کرده اند.

 

 

 پاسپورت ترکیه سومین پاسپورت معتبر در خاورمیانه

در میان کشورهای خاورمیانه پاسپورت کشور ترکیه ، رتبه سوم را در خاورمیانه داراست. قابل ذکر است  پاسپورت ترکیه در لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ دارای رتبه ۵۵ جهان با  امکان سفر بدون ویزا به ۱۱۰ کشور است.

 یکی از بهترین راه های کسب شهروندی ترکیه خرید املاک در ترکیه است که قوانین خرید ملک را می توانید در اینجا می توانید مطالعه کنید. طبق آخرین گزارشات منتشر شده دستورالعمل رسمی کسب شهروندی ترکیه علاوه بر سرمایه باید شروط دیگر نیز بررسی شود. البته راه های دیگری نظیر سرمایه گذاری نیز وجود دارد که  به طور مفصل در اینجا شرح داده شده است.

اگر علاقه مند به مهاجرت به آمریکا ، بهشت کسب و کارهای اینترنتی هستید، پاسپورت کشور ترکیه شما را یک قدم به این هدف نزدیکتر می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و به روز در این زمینه با تیم وکلای مهاجرت ایران در ارتباط باشید.

ناگفته نماند امارات متحده عربی در خاورمیانه بهترین پاسپورت و پس از آن اسرائیل قرار دارد.

 

 

برترین پاسپورت ها برای کسب اقامت اروپا

بر اساس این رنکینگ، در بین کشور های اروپایی شهروندان فرانسوی و آلمانی صاحب قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ هستند. شهروندان این کشورها با پاسپورت های خود می توانند بدون ویزا به ۱۸۸ کشور دنیا سفر کنند. این ویژگی فوق العاده باعث شده تا رتبه سوم را در لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ کسب کنند. اگر خواهان کسب اقامت اروپا هستید، برنامه تمکن مالی فرانسه انتخاب بسیار خوبی است چرا که بدون نیاز به شرط حضور می توانید اقامت این کشور را به دست آورید.

در خصوص کشور آلمان با توجه به طولانی شدن وقت های سفارت آلمان، تنها گزینه معتبر و در عین حال راحت ترین راه کسب اقامت اروپا ، برنامه سرمایه گذاری در آلمان می باشد که جزئیات این برنامه را می توانید در اینجا مطالعه کنید.

 

 

رتبه های دیگر در لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹

رتبه چهارم در لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ به کشورهای دانمارک ، فنلاند، ایتالیا، سوئد و اسپانیا تعلق دارد. در بین این کشورها اسپانیا از طریق برنامه تمکن مالی به شما امکان کسب اقامت اروپا را می دهد.

 

 

پاسپورت آمریکا و بریتانیا

آنچه مورد توجه است جایگاه آمریکا و بریتانیا در لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ است. چرا که این کشورها با امکان سفر بدون ویزا به ۱۸۵ کشور جهان در جایگاه ششم قرار دارند. بنابراین هر دو کشور از جایگاهی که در سال ۲۰۱۵ در آن قرار داشتند، تنرل پیدا کردند. بطوریکه آمریکا چهار سال گذشته در رتبه دوم این رده بندی قرار داشت و این سیر نزولی باعث شد در سال ۲۰۱۸ به جایگاه پنجم سقوط کند.

قرار گرفتن کنونی آمریکا در رتبه ششم حکایت از تغییرات قابل توجهی دارد که آمریکا این رنکینگ را تجربه کرده است. برای مهاجرت به آمریکا تیم وکلای مهاجرت ایران (آی آی ال) برنامه های  E1 ،  E2 و برنامه EB5  را به شما پیشنهاد می کنند.

 

بنابراین از لیست قوی ترین و معتبرترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۹ آگاه شدید و دیدیم که در کشورهای خاورمیانه پاسپورت کشور ترکیه از جایگاه بسیار بهتری نسبت به ایران برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ اقامت اروپا با تیم متخصص وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید.

0
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم
برچسب ها
نمایش بیشتر
فرم ارزیابی مهاجرت به اروپا

سمانه سیفی

خانم سمانه سیفی یکی از کارشناسان مهاجرتی سطح یک وکلای مهاجرت ایران می باشد. حوزه تخصص خانم سمانه سیفی در امور مهاجرت به آلمان ، پرتغال و کانادا است.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  اشتراک  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا