اخبار مهاجرت پرتغالامور خرید و اجاره ملک در پرتغالمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت به پرتغالویزای طلایی پرتغال

محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال

خرید ملک در پرتغال

در این مقاله وکلای مهاجرت ایران (IIL) درباره محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال یعنی ویزای طلایی پرتغال از نگاه منابع خبری کشور پرتغال صحبت کنیم. یکی از بهترین نمود های  گلدن ویزای پرتغال ، خرید ملک در پرتغال است که منجر به دریافت اقامت پرتغال می شود. با ما همراه باشید.

 

محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال

همانطور که می دانید روش های متعددی برای مهاجرت به پرتغال نظیر تمکن مالی پرتغال ، ثبت شرکت در پرتغال و برنامه IER پرتغال و … وجود دارد. اما یکی از محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال ، ویزای طلایی پرتغال است. بر طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی این کشور، به طور متوسط تعداد  325 ویزای طلایی پرتغال در ماه برای سرمایه گذاران و اعضای خانواده شان در سال 2018 صادر شده است.

به خصوص از وقتی آخرین تغییرات قوانین پرتغال به نفع مهاجران اعلام شده است روز به روز بر محبوبیت این برنامه افزوده می شود. مخصوصا وقتی اعلام شد که می توانید پاسپورت پرتغال را بعد از 5 سال دریافت کنید. متن کامل این خبر را در مقاله پاسپورت پرتغال بعد از 5 سال دروغ یا واقعیت؟! دنبال کنید.

همراهی خانواده با ویزای طلایی پرتغال

حدود 1409سرمایه گذار اجازه اقامت پرتغال را به عنوان فرد اصلی دریافت کردند. علاوه بر این 2500 نفر از اعضای خانواده این سرمایه گذاران نیز به آنها پیوستند. در مجموع 3909 نفر ویزای طلایی پرتغال را دریافت کردند. یعنی هر پرونده شامل سه نفر (متقاضی  اصلی، همسر و یک فرزند) می شد. پس به طور متوسط تعداد  325 ویزای طلایی پرتغال ماهیانه صادر شده است.

بناراین این آمار حکایت از محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال ، یعنی همان گلدن ویزای پرتغال دارد.

 

خرید ملک در پرتغال در سال 2018

مبلغ سرمایه گذاری شده در کل املاک پرتغال : 0.73 میلیارد یورو

تعداد مجوز اقامت برای سرمایه گذاران : 1409

تعداد مجوز اقامت پرتغال برای خانواده: 2500

 

سرمایه گذاری در گلدن ویزای پرتغال

بر طبق آمار منتشر شده از منابع رسمی سرمایه گذاری های گلدن ویزای پرتغال تا پایان سال 2018 به 4.25 میلیارد یورو رسید که تنها 0.73 میلیارد یورو در سال 2018 است.

در سال 2018 متوسط سرمایه گذاری و خرید ملک در پرتغال در هر پرونده به 541،000 یورو رسید. این ارقام نشان می دهند از میان روش های متعدد مهاجرت، محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال ، خرید ملک در پرتغال است.

 

تعداد ویزای طلایی صادر شده در سال 2018 در هر کشور:

کشور چین – 485

کشور برزیل – 180

آفریقای جنوبی – 57

کشور روسیه – 48

در سال 2018، حدود 295 خانواده ترکیه ویزای طلایی پرتغال را دریافت کرده اند.

 

برترین مزیت خرید ملک در پرتغال

مزایای محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال را در مقاله ویزای طلایی پرتغال ذکر کرده ایم. اما از باب اهمیت موضوع باید گفت برترین ویژگی مهاجرت از طریق خرید ملک در پرتغال آن است که متقاضی اصلی علاوه بر همسر و فرزندان می تواند پدر و مادر خود را نیز به همراه داشته باشد. دقت داشته باید این ویژگی در هیچ یک از برنامه های مهاجرتی پرتغال وجود ندارد.

بنابراین تعداد بالای ویزای طلایی پرتغال ( گلدن ویزای پرتغال ) نشان از این دارد که این روش، محبوب ترین روش مهاجرت به پرتغال محسوب می شود.

از دیگر مزایای فوق العاده این برنامه، دریافت پاسپورت پرتغال بعد از 5 سال است که توصیه می کنیم حتما مطالعه کنید.

وکلای مهاجرت ایران افتخار دارد از طریق خرید ملک در پرتغال علاوه بر اقامت پرتغال سرمایه گذاری مطمئن و کم ریسک را به شما عزیزان عرضه کند.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا