مهاجرت به استرالیاویزای توریستی و پاسپورت استرالیا

محل جدید درخواست ویزای استرالیا

کشور استرالیا یکی از کشور هایی بود که تا سال ۲۰۱۸ همچنان در سفارت ایران خود برای هموطنان ایرانی ویزای صادر می کرد. اما متاسفانه در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ روند صدور ویزای استرالیا در تهران به طور کلی متوقف شد. با توجه به توقف صدور ویزای استرالیا مناسب دیدیم تا در مطلب پیش رو درباره محل درخواست ویزای استرالیا در شرایط جدید صحبت کنیم. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید.

توقف صدور ویزا یا توقف کار سفارت تهران؟

سوال مهم این است که آیا کشور استرالیا به ظور کلی دیگر برای ایرانیان ویزا صادر نمی کند یا اینکه فقط کار سفارت استرالیا تعطیل شده است؟ خوشبختانه در مورد استرالیا مورد دوم صحیح است چرا که خود سفارت کشور استرالیا به طور رسمی محل های جایگزین برای درخواست ویزای استرالیا را اعلام نموده است.

بنابراین محدودیتی برای صدور ویزای استرالیا برای ایرانیان وجود ندارد و تنها سفارت استرالیا در ایران دیگر این امور را انجام نمی دهد. حالا که این موضوع مهم روشن شد مساله بعدی این است که با توجه به اینکه سفارت استرالیا دیگر برای امور ویزا در تهران پاسخگو نیست،  ایرانیان کجا باید درخواست ویزا برای استرالیا بنمایند؟ در ادامه ما به صورت مستند به این سوال پاسخ می دهیم.

محل جدید درخواست ویزای استرالیا

اماحالا که سفارت استرالیا متوقف شده محل جدید درخواست ویزای استرالیا کجاست؟ وبسایت سفارت استرالیا در ایران موارد زیر را به عنوان آفیس های جایگزین معرفی کرده است :

سفارت استرالیا در عمان

آدرس ایمیل:  immigration.amman@dfat.gov.au

سفارت استرالیا در آنکارا

آدرس ایمیل : immigration.ankara@dfat.gov.au

سفارت استرالیا در دوبی

آدرس ایمیل : immigration.dubai@dfat.gov.au

سفارت استرالیا در بیروت

آدرس ایمیل: immigration.beirut@dfat.gov.au

در صورتی که قصد شما از مراجعه به سفارت صرفا گواهی کردن مدارک برای ارسال به استرالیا است نیازی به مراجعه به آفیس های فوق نیست . شما می توانید با استفاده از سرویس گواهی مدارک برای ویزای استرالیا به راحتی و رسما مدارک را گواهی کنید.

2+
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم
برچسب ها
نمایش بیشتر
فرم ارزیابی مهاجرت به اروپا

سردبیر آی آی ال

نقش سردبیر در واقع نظارت بر کیفیت مقالات و محتوای سایت می باشد. علاوه بر اینها خود وی مقالات تخصصی مهاجرت نیز تالیف و منتشر می کند. در کل نظارت بر بهینه بودن محتوای سایت بر عهده سردبیر است.

یک پاسخ بنویسید

avatar
  اشتراک  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا