ارزیابی و تاییدیه مهاجرت کاناداویزای توریستی و پاسپورت کانادا

مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی کانادا

هزینه ویزای مولتی کانادا

 مخاطبین گرامی با مروری بر کاربرد ویزای مولتی کانادا به تهیه انواع مدارک ویزای مولتی کانادا می پردازیم. همچنین در خصوص مراحل آمادگی برای ویزای مولتی کانادا نکات کاربردی را ارائه می دهیم. وکلای مهاجرت ایران(IIL) از زیر مجموعه تخصصی هلدینگ بین المللی اریکه عدل به توضیح شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا می پردازد. در مورد هزینه ویزای مولتی کانادا جزئیاتی ارائه می شود. با IIL همراه باشید.

مدارک ویزای مولتی کانادا

از مدارک ویزای مولتی کانادا می توان گفت:

 •  پاسپورت اصلی و معتبر با حداقل دو صفحه خالی
 • ارائه گواهی شغلی از کارفرمای فعلی که باید حقوق شما در آن ذکر شده باشد. یا نامه رسمی که سمت شغلی شما را نشان دهد. یا ارائه گواهی NOC) No Objection Certificate) نوعی گواهی حقوقی است ، که توسط سازمان ، یا هر موسسه ای صادر می شود و بلامانع بودن استخدام شما را تایید می کند. این اسناد باید شامل جزئیات کامل شغل فعلی تان باشد.

دیگر مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی کانادا

 اظهارنامه بانکی که تراکنش های شما را طی 6 ماهه اخیر نشان دهد. که باید شامل تمامی معاملات باشد. از جمله پرداخت های خارجی ، خرید ملک ، سپرده های بلند مدت ، درآمدهای شغلی ثابت .

 • درخواست ویزا در سربرگ شرکت تان
 •  عکس بیومتریک و اثر انگشت. عکس بیومتریک از مدارک ویزای مولتی کانادا است.

هزینه ویزای مولتی کانادا

 • پرداخت هزینه ویزای مولتی کانادا از طریق بانک انجام می شود.  چک تایید شده بانکی هم قابل قبول است.
 • بعد از تکمیل فرم درخواست ، برای پرداخت هزینه ها از وب سایت رسمی اقدام نمایید.
 • چنانچه اعضای خانواده بخواهند با شما به کانادا بیایند باید فرم درخواست جداگانه ای را تنظیم کنند. ولی می توانید هزینه درخواست آنان را با هزینه خود یکجا پرداخت کنید.
 • هزینه درخواست ویزای مولتی برای هر نفر 100 دلار کانادا می باشد.
 • هزینه درخواست برای یک خانواده 5 نفره 500 دلار کانادا است.
 • تمدید مدت زمان اقامت برای هر نفر 100 دلار کانادا است.

در پرداخت هزینه ویزای مولتی کانادا با مشاور خود هماهنگ باشید.

ویزای بازدید یا توریستی (Visitor Visa )

برخی افراد شهروند این کشور نبوده و یا اقامت دائم کانادا را ندارند، اما به دلایل گوناگونی به این کشور سفر می کنند. مانند تعطیلات ، ملاقات خانواده و یا امور تجاری. این گروه محدودیت هایی برای مدت اقامت شان دارند. آنهم تحت شرایط قانونی می توانند وارد کشور کانادا شوند. به این گروه ویزیتور گفته می شود که جهت ورود به کانادا باید Visitor Visa دریافت نمایند.

انواع ویزای ویزیتور

به انواع ویزای ویزیتور Canada Visitor Visa اشاره می کنیم. با دریافت ویزای موقت temporary resident visa می توانید برای تعطیلات ، ملاقات خانواده ، کار یا تحصیل به کانادا بروید. برای دریافت ویزای ویزیتور Visitor Visa میتوانید به دو طریق اقدام نمایید.

1- دریافت ویزای سینگل

2-دریافت ویزای مولتی

در این رابطه به هزینه ویزای مولتی کانادا و شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا نیز توجه کافی داشته باشید.

مدارک ویزای مولتی کانادا

مراحل دریافت ویزای مولتی کانادا

جهت آمادگی برای ویزای مولتی کانادا باید به این نکات توجه  داشت:

 • در ابتدا درخواست دریافت ویزای مولتی را بدهید. این درخواست می تواند آنلاین و یا آفلاین باشد.
 • درخواست آفلاین همان ارسال کتبی است. برای ارسال درخواست کتبی باید فرم مخصوص را از سایت رسمی دانلود کرده و سپس پرینت گرفته و پر کنید.
 • اگر آنلاین درخواست بفرستید ، باید کارت اعتباری ، اسکنر و دوربین داشته باشید. جهت درخواست آنلاین با استفاده از دستورالعمل های وب سایت رسمی فرم مورد نظر را کاملا پر کنید. علاوه بر آن تمامی مدارک لازم را آماده کنید.

آمادگی برای ویزای مولتی کانادا

جهت دریافت ویزا مراحل آمادگی برای ویزای مولتی کانادا را پشت سر بگذارید.

1- فرم های مرتبط را دانلود نمایید.

2- گزینه های مربوط به مدارک مورد نیاز را چک کنید.

3- فرم درخواست ویزا را پر و ضمیمه مدارک تان کنید.

دیگر مراحل آمادگی ویزای مولتی کانادا

 بعد از خواندن توصیه های لازم ، فرم رضایت نامه VFS را پر کنید. این فرم شرایط استفاده از خدمات مرکز درخواست ویزای کانادا CANADA VISA APPLICATION CENTRE – CVAC از طریق مرکز وی اف اس گلوبال VFS Global می باشد.

 • هزینه ویزای مولتی کانادا و هزینه های درخواست ویزا را بر اساس کمیسیون دفتر عالی کانادا پرداخت نمایید.
 •  به مرکز درخواست ویزای کانادا Canadian Visa Application Centre – CVAC مراجعه نمایید. بعد از پرداخت هزینه ، فرم درخواست را ارائه دهید.

نکات قابل توجه در دریافت ویزای مولتی کانادا

 • به غیر از مهمترین مدارک ویزای مولتی کانادا ممکن است در شرایطی مدارک بیشتری جهت ارزیابی بخواهند. که در آن صورت ملزم به ارائه آن هستید.
 • رد یا قبول درخواست به عهده دفتر کنسولگری سفارت کانادا است. که بر اساس چندین عامل ارزیابی می شود. مانند طول اقامت، هدف از سفر و سوابق شغلی و دیگر عوامل.
 • وی اف اس مسئول رد یا قبول درخواست نیست. فقط درخواست را پذیرش و به کنسولگری سفارت ارسال می نماید.

شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا

شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا به شرح ذیل می باشد:

 • همه درخواست ها مورد قبول واقع نمی شود. مگر به تایید افسر سازمان مهاجرت پناهجویان و شهروندی کانادا IRCC
 •  پاسپورت معتبر یا گواهینامه سفر
 • سلامت کافی
 • عدم سابقه کیفری و جنایی مرتبط با مهاجرت

دیگر شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا

از دیگر شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا می توان موارد ذیل را نام برد:

 • اثبات تعلق خاطر به وطن ، خانواده ، شغل و دارایی های مالی که بخاطر آن به کشور خود باز می گردید.
 • باید افسر مهاجرت را متقاعد کنید که بعد از بازدید ، کانادا را ترک می کنید.
 • اثبات توانایی مالی برای اقامت در هتل ، ماندن نزد خانواده یا دوستان
 • انجام معاینات پزشکی
 • ارائه دعوتنامه از کسی که در کانادا زندگی می کند.
 • عدم فعالیت های ضد حقوق بشر

آمادگی برای ویزای مولتی کانادا

تاثیر ویزای مولتی در مهاجرت کانادا

ویزای مولتی کانادا تغییرات بسیاری در مهاجرت به کانادا ایجاد کرد. صنعت توریسم با این نوع ویزا تقویت و گسترش پیدا نمود. زیرا خانواده ها با این ویزا توانستند مدت اقامت خود را بارها تمدید نمایند.

کانادا بزرگترین کشور آمریکای شمالی است که طبیعت بسیار زیبا و فرهنگ غنی دارد. این کشور انتخاب خانواده ها است. خانواده ها با پرداخت هزینه ویزای مولتی کانادا راحت تر می توانند به این کشور مسافرت کنند.

تفاوت ویزای مولتی با سینگل

دوستان عزیز ، با ویزای سینگل فقط میشود یک بار به کانادا وارد شد. اما با داشتن ویزای مولتی به دفعات می توان وارد این کشور شویم. هدف سفر نوع ویزای شما را مشخص می کند. اگر برای یک بار می خواهید به کانادا سفر کنید باید درخواست دریافت ویزای سینگل بدهید.

با دریافت ویزای مولتی کانادا به شرط اعتبار ویزا و پاسپورت تان می توانید با هر بار سفر 6 ماه در این کشور بمانید. ویزای مولتی بیش از 10 سال اعتبار قانونی دارد. لذا تکمیل مدارک ویزای مولتی کانادا به سرعت کار شما کمک می کند.

آمادگی برای ویزای مولتی کانادا

سازمان CIC امور مهاجرت ، پناهندگی و شهروندی کانادا را انجام می دهد. این سازمان اعلام کرد ویزای مولتی ویزایی استاندارد است. کانادا 90 درصد از درخواست های ویزای ویزیتور Visitor Visas را از سراسر دنیا تایید و صادر کرد . که در حال حاضر ویزای مولتی کانادا است که 10 سال اعتبار دارد.

کانادا به متقاضیان واجد شرایط فرصتی داد که با دریافت ویزای مولتی بتوانند به دفعات وارد این کشور شوند. البته مشاوره با وکلا و متخصصان این امر نباید فراموش شود. در سال 2015 مقامات رسمی مهاجرت کانادا 390 هزار ویزای مولتی برای متقاضیان از سراسر دنیا صادر کردند. از جمله برای کشورها چین و هند ، که متقاضیان شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا را داشته اند.

مدارک مورد نیاز برای ویزای مولتی کانادا

از مدارک لازم برای دریافت ویزای مولتی کانادا مطلع شدیم. انواع مدارک ویزای مولتی کانادا را عنوان کردیم. به موضوع آمادگی برای ویزای مولتی کانادا نیز اشاره کردیم. از شرایط دریافت ویزای مولتی کانادا گفتیم. علاوه بر آن نکاتی در مورد هزینه ویزای مولتی کانادا را بیان نمودیم. از ارتباط  وی اف اس در پذیرش درخواست ویزا نیز به نکاتی اشاره شد.

جهت مشاوره میتوانید با کارشناسان ما در تیم متخصص وکلای مهاجرت ایران(IIL) که از زیر مجموعه های هلدینگ بین المللی اریکه عدل است ، تماس بگیرید.

همچنین می توانید در قسمت مشاوره آنلاین مهاجرت سوالات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید و در سریعترین زمان پاسخ بگیرید.

اقامت اروپا
برچسب ها
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا