مهاجرت به پرتغالویزای دی 2 پرتغال

مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت

در این مقاله قصد داریم شما را با مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت آشنا کنیم . عنوان دیگر اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت همان D2  و یا اقامت کارآفرینی پرتغال می باشد. با وکلای مهاجرت ایران همراه باشید تا بحث را در پیش بگیریم.

اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت چه برنامه ای است ؟

قبل از اینکه به بحث مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت بپردازیم لازم است شما با نوع برنامه آشنا شوید.همانطور که می دانید برنامه اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت یکی از انواع برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. در این روش هم شخص باید اثبات کند که سرمایه وارد شرکت مورد نظر کرده است و قصد دارد در این شرکت کارآفرینی کند.

مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت

ما در برنامه اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت 5 مرحله را پیش رو داریم که به ترتیب زیر توضیح می دهیم. مراحل مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت عبارت اند از :

1- مرحله Business plan

در این مرحله باید طرحی که قرار است با آن کارآفرینی در پرتغال انجام شود ، تهیه و تنظیم شود. همچنین باید نماینده مالی در پرتغال تعیین گردد.

 

2- انتقال وجه سرمایه گذاری

در این مرحله باید حساب بانکی شخص در پرتغال افتتاح شود و مقدار پولی که قرار است در پروژه سرمایه گذاری شود به این حساب بانکی انتقال داده شود.

 

3- مرحله ثبت شرکت

در این مرحله اساسنامه شرکت باید تایید شود و همچنین شرکت در واحد ثبت رسمی ، ثبت شود.

 

4- مرحله سفارت

در این مرحله متقاضی ویزای ورود خود را به پرتغال از سفارت پرتغال در ایران دریافت می کند.

 

5- مرحله مصاحبه سازمان مهاجرت پرتغال

در این مرحله که متقاضی با ویزای خود وارد پرتغال شده است ، در سازمان مهاجرت پرتغال حضور می یابد تا در مصاحبه شرکت کند. بعد از این مصاحبه شخص کارت اقامت پرتغال خود را دریافت می کند.

 

این روزها پرتغال را یکی از ارزان ترین کشورها برای مهاجرت می دانند. مهاجرت به پرتغال یا اخذ اقامت پرتغال یکی از گزینه های مهم کسانی است که تصمیم به مهاجرت به اروپا را دارند. اگر شما هم از مقاله مراحل اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت خوشتان آمده و در این خصوص سوالی دارید ، از شما دعوت می کنیم که سوالتان را با وکلای مهاجرت ایران در میان بگذارید.

در ضمن شما عزیزان می توانید برای جزئیات کامل برنامه ویزای کارآفرینی پرتغال ( ویزای D2 پرتغال ) به صفحه زیر مراجعه بفرمایید :

[av_font_icon icon=’ue830′ font=’entypo-fontello’ style=” caption=” link=” linktarget=” size=’30px’ position=’right’ color=” admin_preview_bg=” av_uid=’av-2p5c91′][/av_font_icon]

اخذ اقامت پرتغال از طریق ثبت شرکت 

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا