مهاجرت به پرتغالویزای دی 7 پرتغال

مراحل دریافت ویزای دی 7 پرتغال

مهاجرت به پرتغال

در این قسمت در خصوص مراحل دریافت ویزای دی ۷ پرتغال یا  ویزای تمکن مالی پرتغال سخن خواهیم گفت. ویزای دی ۷ پرتغال یک رویه دو مرحله ای دارد که بخشی از آن باید در خاک کشور متقاضی و بخش دیگرش در خاک کشور پرتغال اتفاق بیفتد. برای آشنایی با مراحل دریافت ویزای دی ۷ پرتغال با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید.

 خیلی ها گمان می کنند که ویزای دی ۷ پرتغال را سازمان مهاجرت کشور پرتغال صادر می کند. اما این درست نیست. ویزای دی هفت پرتغال یا همان ویزای تمکن مالی پرتغال را سفارت پرتغال در کشور متقاضی صادر می کند. این ویزا ۴ ماهه است و بدین معناست که فرد دارای ویزا باید در عرض چهار ماه وارد کشور پرتغال شود.

این مجوز اقامت ( اقامت موقت و کارت اقامت ) است که توسط سازمان مهاجرت و مرزهای پرتغال SEF صادر می شود و این کار هم باید در داخل خاک پرتغال انجام شود.

مراحل دریافت ویزای دی 7 پرتغال

در حقیقت مراحل دریافت ویزای دی 7 پرتغال در دو مرحله انجام می پذیرد .

۱- مرحله اول که در سفارت پرتغال در کشور متقاضی انجام می پذیرد از این قرار است که متقاضی ویزای دی هفت پرتغال به در دست داشتن کلیه مدارک لازم جهت صدور ویزا به سفارت مراجعه می نماید. پس از تکمیل فرم ها و ارائه گواهی های لازم ، شخص برای مصاحبه حضوری به سفارت دعوت می شود. در صورت موافقت با وی ، ویزای ورود به کشور پرتغال در پاسپورت وی درج می شود.

۲- در مرحله دوم که در خاک کشور پرتغال اتفاق می افتد ، شخص متقاضی باید با در دست داشتن مدارک در سازمان مهاجرت و مرزهای پرتغال SEF درخواست اقامت موقت این کشور را مطرح کند. یک وقت مصاحبه تعیین خواهد شد و در صورت کامل بودن مدارک ، کارت اقامت فرد متقاضی صادر می شود. این اقامت برای یک سال معتبر است.

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص ویزای D7 پرتغال ( ویزای تمکن مالی پرتغال ) به صفحات زیر مراجعه فرمایید :

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

یک نظر

  1. بازتاب: ویزای D7 پرتغال برای چه کسانی مناسب است؟ - وکلای مهاجرت ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا