خرید و اجاره ملک در اسلوونیمهاجرت از طریق خرید ملک (گلدن ویزا)مهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به اسلوونی

مزایای خرید ملک در اسلوونی

مهاجرت اسلوونی

از آنجایی که مهاجرت به اسلوونی یکی دیگر از برنامه های مهاجرتی آی آی ال میباشد در این جا وکلای مهاجرت ایران درباره ی خرید ملک در اسلوونی توضیح داده و به مزایای خرید ملک در اسلوونی اشاره می کنند. شرایط ثبت شرکت در اسلوونی را برای شما عزیزان بازگو می کنند و درباره ی اینکه سرمایه گذاری در املاک اسلوونی فرصت ها و مزایای خوبی برای شما خواهد داشت بحث بررسی انجام خواهند داد.

در تمامی مراحل سرمایه گذاری ،در امر خرید ملک ، حسابداری و مشاوره های مالیاتی با شما همراه خواهیم بود.چرا شما یکی از سرمایه گذاران املاک در این کشور نباشید؟

 

خرید ملک در اسلوونی

در ماده 68 قانون اساسی اسلوونی آمده است که ،خارجیان حق مالکیت املاک و مستغلات را تحت شرایطی که قانون مجلس تصویب کرده دارند. از زمان پیوستن اسلوونی به اتحادیه اروپا در سال 2004 ، شهروندان اتحادیه اروپا بدون هیچ محدودیتی ، حق خرید املاک و مستغلات را در این کشور دارند.

فقط یک قانون مهم از سال 2003 وجود داشت . به این نحو که اگر یک شهروند اسلوونی در یک کشور دیگری ملکی را به ارث ببرد،  شهروندی از همان کشور نیز می توانست در کشور اسلوونی املاک و مستغلات  ارث ببرد. مزایای خرید ملک در اسلوونی را طبق ذیل توضیح می دهیم.خرید ملک در این کشور در ابعاد متفاوتی مطرح میشود.

خرید ملک در این کشور میتواند راهگشایی برای رسیدن به کسب و کار و زندگی بهتر شود. اگر که تمامی مراحل قانونی بطور درست اجرا شود ، می توانیم به حوزه فعالیت های کشورهای اروپایی وارد شویم.

 

خریداران املاک در اسلوونی

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا می توانند در کشور اسلوونی املاک و مستغلات خریداری کنند. کشورهای ایسلند، نروژ و لینختن اشتاین نیز می توانند بدون محدودیت در این کشور به خریداری املاک و مستغلات اقدام نمایند. شهروندان آمریکایی نیز حق خرید ملک در کشور اسلوونی را دارند.شهروندان سوئیسی نیز می توانند در این کشور ملک خریداری کنند ولی باید مجوز اقامت C را داشته باشند.و یا اقامت دائم داشته باشند.

خرید ملک در اسلوونی امکان پذیر است.دیگر کشورها نیز می توانند خرید ملک در اسلوونی داشته باشند،  منتها تحت شرایطی می توانند .مانند اینکه کسب و کاری را در این کشور به ثبت برسانند. و یا با یک ملیت و شهروند اسلوونی ازدواج کنند. و یا از این کشور ارثی به آنها برسد.

یکی دیگر از راههای خرید ملک و سرمایه گذاری در این زمینه، ثبت شرکت در این کشور می باشد. سرمایه گذاری در املاک اسلوونی نتایج خوب کار و زندگی را برایمان به ارمغان خواهد داشت.

 

درباره اسلوونی

اسلوونی کشوری بسیار زیباست و برای کسب و کار و زندگی انتخاب خوبی ست . دفاتری در این کشور وجود دارند که کلیه امور خرید و اجاره ، کارهای مالیاتی ،خدمات حسابداری و مشاوره انجام می دهند. ما وکلای مهاجرت ایران ، این اطلاعات و هماهنگی ها را برای شما عزیزان فراهم می کنیم.همانطور که گفتیم این کشور، کشور کوچکی ست . امان امکان فعالیت و سرمایه گذاری در املاک بالا می باشد.

سرمایه گذاری بر املاک و مستغلات در اسلوونی ، به عنوان یک کسب و کار در نظر گرفته میشود.شما می توانید با خرید املاک ، در دیگر زمینه های کاری وارد شوید. مانند فعالیت اقتصادی در قالب تاسیس شرکت . و با استمرار در این امر ، می توانید برای خود اشتغال درست کنید. و به خرید و فروش، اجاره و رهن انواع املاک در این کشور بپردازید.

 

مزایای خرید ملک در اسلوونی

سرمایه گذاری بر املاک سود مسلم شماست . با خریداری ملک تجاری شما میتوانید آنرا به اجاره بگذارید. و بسیاری از شرکت ها می توانند آن ملک را از شما اجاره کنند.  بعد از خرید ملک ، شما می توانید هم به شهروندان اسلوونی اجاره دهید و هم به خارجیان و مهاجران . یا خودتان می توانید به عنوان دفتر کارتان در نظر بگیرید و کسب و کاری را در اسلوونی شروع کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید ملک در اسلوونی بهره مندی از  تخفیفات شهریه دانشگاهها می باشد . از سوبسید مدارس و مهد کودک ها نیز میتوانید استفاده کنید.  با خرید ملک در اسلوونی امیتازات خاصی خواهید داشت. حمل و نقل دریایی ، زمینی و هوایی این کشور بسیار خوب است. و همین مزیت ، باعث سهولت در روابط شرکت ها داخلی و خارجی می شود. همانطور که میدانیم ، راه و حمل و نقل یکی از عوامل مهمی در توسعه یک کشور است.

 

خرید ملک در اسلوونی - مزایای خرید ملک در اسلوونی - ثبت شرکت در اسلوونی - سرمایه گذاری در املاک اسلوونی

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات اسلوونی

شما میتوانید خرید املاک و مستغلات در کشور اسلوونی را به عنوان یک شغل در نظر بگیرید. بسیاری از افراد هستند که به دنبال خانه و آپارتمان های بزرگ در این کشور هستند. شما حتی می توانید ملک خود را به دانشجویان داخلی و خارجی که برای تحصیل نیاز به مسکن دارند، اجاره دهید. دولت اسلوونی از سرمایه گذاران خارجی بسیار استقبال می کند.

 

ثبت شرکت در اسلوونی

شما به عنوان یک خارجی در کشور اسلوونی ، اگر تصمیم به ثبت شرکت دارید و قصد راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارید،می توانید یک شرکت محدود تاسیس کنید.طی این روند 10 روز طول می کشد و شما باید ظرف این 10 روز در اسلوونی بمانید. شما باید شماره مالیاتی اسلوونی را بگیرید. این شماره مالیاتی  Slovenian tax number  نامیده میشود.داشتن این شماره مالیاتی در انجام امور حقوقی، محاسبات مالیات و ثبت شرکت الزامی ست.

برای ثبت شرکت در اسلوونی باید یک آدرس کاری ارائه دهید.برای ثبت شرکت حداقل بایستی 7500 یورو سرمایه اولیه داشته باشید.چنانچه تصمیم به ثبت شرکت در اسلوونی دارید ، ما وکلای مهاجرت ایران تمامی جزئیات و مراحل لازم را به اطلاع شما می رسانیم . با فعال ترین دفاتر متخصص در این امر در رابطه هستیم. با کسب و کار در این کشور، فعالیت تجاری خود را در سراسر کشورهای اروپایی گسترش دهید.

 

مالیات بر درآمد در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی راههای زیادی را برای شما یاز می کند.اسلوونی کشوری کوچک ست .اما تعداد زیادی املاک و مستغلات برای خرید و فروش و اجاره دارد.اگر قصد دارید در یک نقطه ای از دنیا و در یک محیط امن زندگی کنید، کشور اسلوونی گزینه مناسبی می باشد.در این کشور شما نباید مالیات زیادی بدهید.

اسلوونی یکی از امن ترین کشورهای اتحادیه اروپاست.مالیات بر درآمد این کشور بسیار پائین می باشد.با اخذ اقامت این کشور، می توانید از خدمات سلامت و درمانی با سطح و کیفیت بالا بهره مند شوید. تمامی این مزایا را شما میتوانید داشته باشید .

درخصوص هر گونه سئوال و نیاز به اطلاعات تکمیلی با دفتر موسسه وکلای مهاجرت ایران تماس بگیرید.با اطلاعات به روز با شما هستیم.موثق ترین قوانین و شرایط را برایتان ارائه می دهیم. آرزوی ما این است که شما در دیگر کشورها جزو برترین ها باشید.

 

 

در پایان این مبحث دیدیم که خرید ملک در اسلوونی چه شرایطی دارد. با مزایای خرید ملک در اسلوونی آشنا شدیم. گفتیم که ثبت شرکت در اسلوونی چه امکاناتی برایمان خواهد داشت.  دیدیم که سرمایه گذاری در املاک اسلوونی  امکان خوبی در دیگر زمینه های کاری و زندگی ایجاد می کند. گفتیم که با ثبت شرکت در این کشور، به منطقه کشورهای اروپایی وارد میشویم. دانستیم که مالیات بردرآمد در این کشور پایین است.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا