بیمه و امور رفاهی اسپانیامهاجرت به اسپانیاهزینه زندگی در اسپانیا

مزایای مهاجرت به اسپانیا

هزینه زندگی در اسپانیا

وکلای مهاجرت ایران (IIL) در این مقاله قصد دارد در باب مزایای زندگی در اسپانیا، بیمه در اسپانیا و زندگی در کشور اسپانیا برایتان سخن بگوید. اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید لازم میدانیم حتما این مقاله را مطالعه بفرمایید.

1-سطح بالای زندگی یکی از مزایای زندگی در اسپانیا

زندگی در کشور اسپانیا در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی پیشرفته نظیر انگلستان دارای رفاه اجتماعی بهتر، تفریح بیشتر، میزان جرم و جنایت کمتر بیشتر می‌باشد.

روحیه مردم اسپانیا به مراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد و هزینه زندگی در کشور اسپانیا پایین ترین میزان در اروپای غربی است.

2-کیفیت زندگی

کیفیت زندگی در اسپانیا به دلیل وجود سیستم شهروندی مناسب و عدم سیاست زدگی مردم اسپانیا بالا می باشد و همجواری با دریای نیلگون مدیترانه، امکان سفر با کشتی با سایر نقاط اروپا، انجام تفریحات متنوع، هوای بی‌نظیر مدیترانه‌ای و حکومت پشتیبان از جمله عواملی است که زندگی را با کیفیت بالا اعلام می کند.

3-قیمت های پایین

از مزایای زندگی در اسپانیا به جرات می توان قیمت های پایین وسیله معیشت را نام برد. قیمت غذا، هم در فروشگاه و رستوران ها ارزان تر است، گاهی اوقات به اندازه نصف قیمت در مقایسه با بریتانیا و اسکاندیناوی می باشد.برای لباس هم همینطور است. به همین ترتیب، زندگی در کشور اسپانیا ارزان تر است.

4-میوه و سبزیجات تازه

مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه در اسپانیا وجود دارد. اغلب سبزیجات و میوه تازه را در بازارهای محلی یا مغازه های کوچک به فروش می رسانند و همین مورد می تواند یکی از بی نظیرترین مزایای زندگی در اسپانیا باشد.

مزایای زندگی در اسپانیا ، بیمه در اسپانیا ، زندگی در اسپانیا

5-مدارس اسپانیا

مدارس خوبی برای تحصیل در اسپانیا وجود دارد که دو زبان انگلیسی و اسپانیایی و همچنین زبان های مختلف دیگر مانند سوئدی و آلمانی در آن تدریس می شود.

6- تنوع آب و هوا

اسپانیا دارای بهترین آب و هوای اروپا می‌باشد. شاهدی بر این موضوع وجود 320 روز آفتابی در قسمت جنوبی اسپانیا با کمترین میزان بارندگی می‌باشد.

همچنین برخورداری از نقاط کوهستانی باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است و همین امر زندگی در این کشور را لذت بخش تر می کند.

7-بیمه در اسپانیا

طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، بیمه در اسپانیا دارای یکی از بالاترین استانداردها و سیستم‌های درمانی در دنیا به‌ خصوص برای درمان بیماری‌های خاص، مراقبت‌های ویژه می‌باشد. در خصوص بیمه در اسپانیا ،می توان گفت سازمان بهداشت جهانی در رتبه هفتم اسپانیا قرار دارد و هزینه بیمه در اسپانیا می تواند تقریبا 60 درصد از هزینه های درمانی ایالات متحده باشد.

8-خرید و فروش با امنیت بالا

کلیه مراودات اقتصادی نظیر خرید و فروش هرگونه کالا، ملک و … بسیار امن بوده و معمولاً مواردی همانند کلاهبرداری بسیار کم به چشم می‌خورد. تجارت ها اکثرا موفق هستند و نقل و انتقالات مالی فی مابین شرکای تجاری، خریداران و فروشندگان با میانجیگری بانک‌ها و مؤسسات بیمه با سرویس‌های متنوع انجام می‌گردد و این امر یکی از ارزشمندترین مزایای زندگی در اسپانیا است.

در این بحث سعی بر این بود مزایای زندگی در اسپانیا بصورت کامل تفهیم شود چرا که اگر قصد مهاجرت به اسپانیا را دارید با توجه به وضعیت بیمه در اسپانیا و شرایط زندگی در کشور اسپانیا می توانید با اخذ مشاوره از وکلای مهاچرت ایران (IIL) اقدام کنید.

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا