مهاجرت به مالتا

مزایای مهاجرت به کشور مالتا

در این پست به معرفی مزایای مهاجرت به مالتا می پردایم. کشور مالتا در اتحادیه اروپا واقع شده و عضو شنگن می باشد. بسیاری از افراد در دنیا با سرمایه گذاری در این کشور اقامت و پاسپورت این کشور را بدست می آورند. در این مقاله می خواهیم بگوییم که چرا برنامه های مهاجرتی مالتا محبوب همگان شده است. 

مزایای مهاجرت به کشور مالتا چیست ؟

مزایای مهاجرت به کشور مالتا خیلی زیاد است اما ما در اینجا به بیان برخی از این مزایای می پردازیم :

  • مسافرت آزادانه و بدون ویزا به 160 کشور دنیا حتی آمریکا و کانادا و اروپا
  • بازنشستگی در یک سرزمین امن با آفتاب گرم و دلپذیر
  • آموزش و پرورش بهتر برای فرزندان متقای مهاجرت به مالتا
  • فرزندان و حتی نوه ها حق مسافرت ، تحصیل و زندگی در بسیاری از کشور ها را بدست می آورند.
  • سلامت بهتر برای خانواده و امکان زندگی در محیطی بدور از آلودگی و تشنج
  • قیمت بسیار مناسب املاک و مستغلات
  • بیمه های تامین اجتماعی و سلامت پزشکی
  • مزایای فوق العاده مالیاتی
  • آزادی کامل برای داشتن دو پاسپورت و دو ملیت
  • بعد یا قبل از اعطای شهروندی و پاسپورت مالتا متقاضیان شرط حضور در این کشور ندارند.

با مهاجرت به مالتا چه امتیازاتی بدست می آروم ؟

برنامه های مهاجرتی مالتا همواره از پروگرم های محبوب وکلای مهاجرت ایران بوده است. این موضوع دلایل زیادی دارد. در بالا به صورت فهرست وار به مواردی اشاره کردیم. برای روشن تر شدن ماجرا یک سری جزئیات هم باشد نقل شود.

انعطاف فوق العاده در پذیرش افراد

همه افراد خانواده می توانند شهروندی مالتا و پاسپورت اروپایی را بگیرند. متقاضی اصلی ( سرپرست خانواده ) ، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی ، پدر و مادر متقاضی و حتی فرزندان بین 18 تا 26 سال. همه افراد خانواده اقامت مالتا را بدست می آورند و می توانند آزادانه به همه جا سفر کنند. به نظر شما این فوق العاده نیست ؟

آزادای کسب و کار

شهروندان مالتایی و شرکتهای انها می توانند در سرتاسر اروپا به ارائه سرویس بپردازند. مانعی در سر راه انها وجود ندارد. این موضوع شامل ایرانیانی که به مالتا مهاجرت می کنند هم خواهد شد.

آزادی انتقال سرمایه

دارندگان پاسپورت مالتا می توانند در همه کشورهای اروپایی به صورت آزادانه سرمیاه خود را انتقال دهند. در کشور مورد علاقه خودشان در اروپا مال و اموال بخرندو در هر کسب و کاری که خبواهند سرمایه گذاری کنند.

آزادی صادرات کالا

تمام کالاهایی که در یک کشور اروپایی تولید می شود می تواند به صورت آزادانه در اتجادیه اروپا توزیع شود. آزادی صادرات کالا در اروپا تحسین بر انگیز است.

عدم شرط حضور در مالتا

متقاضی مهاجرت به مالتا و افراد خانواده او ضرورتی برای حضور در مالتا ندارند !  این قاعده چه قبل از گرفتن پاسپورت مالتا و چه بعد از ان وجود دارد.

سیستم مالیاتی جذاب

دوستان مالیات در اروپا مهم است. نباید ان را نادیده بگیرید. کشور مالتا یک مرکز مالی جذاب است. علت این تمرکز سیستم مالاتی بسیار منعطف و قرار گرفتن در منطقه استراتژیک بین سه قاره است ، قاره اروپا ، آفریقا و آسیا .

رابطه دوستانه با تکنولوژی بلاک چین

کشور مالتا بسیار سریع خود را به مرکز تجمع و زندگی کاربران کرپتوکارنسی تبدیل کرده است. قوه قانونگذار کشور مالتا از تاجران ، مدیران سرمایه و پلت فرم های صرافی حمایت زیادی می کند. این موضوع کشور مالتا را به دووست کریپتوکارنسی در دنیا بدل می کند.

استاندارد بالای زندگی

کشور مالتا دسترسی فوق العاده ای به مدارس مشهور و معروف ، تسهیلات و نهادهای معتمد پزشکی و بهداشتی دارد و سرانه جرم و جنایت در این کشور پایین ترین نرخ را در اروپا دارد. در کشور مالتا چند فرهنگ مختلف شانه به شانه هم در صلح و سازگاری زندگی می کنند.

سفر آزادانه و بدون ویزا

دارندگان پاسپورت مالتا می توانند به تمام کشورهای اروپایی و اغلب کشورهای غیر اروپایی بدون ویزا سفر کنند.

حال که با برخی از مزایای فوق العاده مهاجرت به مالتا آشنا شده اید توصیه می کنیم خدمات وکای مهاجرت ایران را در خصوص مالتا در لینک زیر بخوانید :

اخذ اقامت اروپا با خرید اوراق قرضه مالت

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا