مهاجرت از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به پرتغالویدئو های مهاجرتی پرتغالویزای طلایی پرتغال

مزایای ویزای طلایی پرتغال

Portugal Golden Visa

مزایای ویزای طلایی پرتغال بقدری است که آن را به یکی از محبوب ترین برنامه های گلدن ویزا در جهان بدل کرده است. گلدن ویزا پرتغال به دلیل مزایای فوق العاده اش در  سالهای اخیر بسیار مورد توجه  قرار گرفته و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مسیر گام گذاشته اند.

در ویدئوی مزایای ویزای طلایی پرتغال ما شما را با بخشی از ویژگی های مثبت ویزای طلایی پرتغال آشنا می کنیم. برای کسب اطلاع بیشر در خصوص چند و چون این برنامه مهاجرتی به صفحه زیر مراجعه فرمایید :

برنامه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک یکی از محبوب ترین و سریع ترین راههای رسیدن به شهروندی اروپاست. متقاضی پس از خرید ملک در پرتغال می تواند درخواست گلدن ویزای پرتغال یا همان ویزای طلایی را بکند و از مزایای فوق العاده آن برخوردار شود.

در برنامه گلدن ویزای پرتغال متقاضی پس از خرید ملک در پرتغال و دریافت اقامت پرتغال  فقط تکلیف دارد که سالیانه ۷ روز در این کشور بماند و پس از ۵ سال می تواند پس از دریافت اقامت دائم پرتغال برای دریافت شهروندی و پاسپورت این کشور نیز اقدام نماید.

دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک یکی از روشهای معقول مهاجرتی است چرا که نه تنها سبب حفظ ثبات سرمایه می شود این امکان را به دارنده ملک در پرتغال می دهد تا درآمدی را هم برای خود و خانواده فراهم کند. دقت کنید که در برنامه دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک ، ملک نباید تا مدت ۵ سال فروخته شود.

برنامه ویزای طلایی پرتغال ( گلدن ویزا )

اقامت اروپا
نمایش بیشتر
پایگاه املاک بین المللی اینوستایم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا